داستان استقلال و استراماچونی به پایان رسید؛ فرهاد مجیدی قرارداد سرمربیگری را امضا کرد

صدای آمریکا :باشگاه استقلال با انتشار بیانیه ای رسمی، همکاری دوباره با آندره آ استراماچونی، سرمربی ایتالیایی، را منتفی دانست. همزمان رسانه‌های ایران خبر دادند که فرهاد مجیدی، بازیکن پیشین استقلال، قرارداد سرمربیگری این تیم را امضا کرده است.
 
هیأت مدیره استقلال با انتشار این بیانیه در سایت رسمی باشگاه، از پاسخ ندادن آندره آ استراماچونی به پیشنهادهای استقلال و پایان مهلت او برای بازگشت به ایران خبر داد.
 
آندره آ استراماچونی چندی پیش به دلیل عدم دریافت حقوق خود، قراردادش را با استقلال فسخ کرد و به ایتالیا بازگشت. کناره گیری آندره آ استراماچونی با اعتراض گسترده هواداران همراه شد و آنها به شدت از بی کفایتی مدیران و سیستم ناکارآمد دولتی باشگاه انتقاد کردند.
 
در روزهای اخیر این ماجرا به یک جنجال بزرگ رسانه ای تبدیل شد و در نهایت حسن فتحی مدیر عامل تیم از سمت خود استعفا داد.
 
علی رغم انتشار اخبار ضد و نقیضی درباره احتمال بازگشت آندره آ استراماچونی، در نهایت و با توجه به شروط یازده گانه این مربی ایتالیایی، مذاکرات طرفین برای امضای قرارداد جدید به نتیجه نرسید و استقلال از همکاری دوباره با او منصرف شد.
 
برخی رسانه‌های ایران روز پنجشنبه ساعتی بعد از انتشار بیانیه سایت باشگاه استقلال، از امضای قرارداد سرمربیگری توسط فرهاد مجیدی خبر دادند. او سال گذشته و پس از اخراج وینفرد شفر سرمربی آلمانی این تیم، مدت کوتاهی مربیگری استقلال را بر عهده داشت؛ ولی چندان موفق نبود.
+1
رأی دهید
-4

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.