«هانی کرده» هنوز زنده است - آخرین وضعیت سلامت او

فرارو: ساعت ۱۰ شب دوشنبه هانی و مرد دیگری داخل یک خودروی پژو ۲۰۶ در حال خوردن آبمیوه بودند که راکبان دو موتورسیکلت در مقابل آن توقف کرده و با چاقو و قمه به سمت هانی حمله کرده و او را به شدت مجروح کردند.
آخرین وضعیت سلامت هانی کردهآخرین پیگیری‌های خبرگزاری فارس از وضعیت هانی‌کرده حاکی از آن است که هم‌اکنون وی در بخش آی‌سی‌یو بیمارستان با سطح هوشیاری ۸ بستری است. تعداد ضربات چاقو و قمه‌ای که موتورسواران ناشناس بر سر، گردن، دست و شکم وی وارد کرده‌اند به حدی است که نزدیکانش می‌گویند عمل جراحی وی ۱۲ ساعت به طول انجامیده، یعنی از ساعت ۲۳ دوشنبه تا ۱۱ صبح دیروز.
 
پیگیری‌ها نشان می‌دهد که در حال حاضر نزدیکان و دوستان هانی‌کرده و همچنین ماموران پلیس امنیت برای کنترل وضعیت و انجام تحقیقات در بیمارستان حضور دارند. گنده لات‌ها همگی دست به دعا شده تا هانی کرده شفا یابد.
آخرین شایعات و گمانه‌زنی‌ها حاکی از شناسایی عوامل درگیری است. تا آنجا که برخی از دوستان هانی کرده خبر از دستگیری یکی از عوامل درگیری توسط پلیس می‌دهند، اما آنچه تا الان مسجل است این است که وضعیت هانی کرده که در ساعت بامدادی نیز به بحران رسیده بود هم اکنون از بحران خارج شده و باید منتظر ماند تا به ثبات برسد.
 
دوستانش معتقدند که موتورسواران اجیر شده، هانی‌کرده را تعقیب کرده و در فرصتی مناسب، غافلگیرانه وی را در جلوی آبمیوه‌فروشی در چهارراه شاپور گیر انداخته و بی‌رحمانه با ضربات قمه مورد حمله قرار داده‌اند. دوستانش می‌گویند که عوامل درگیری را شناخته‌اند. اگرچه اخباری ضد و نقیض هم بین خود رد و بدل می‌کنند!

جام جم از ماجرای دوشنبه شب گزارش داد عابران که شاهد این درگیری بودند با پلیس و اورژانس تماس گرفته و موضوع را خبر دادند که قبل از حضور ماموران کلانتری ضاربان از محل گریختند. هانی کرده توسط امدادگران اورژانس به بیمارستان منتقل شد.
 
جزئیات درگیری "هانی کرده"
رییس کلانتری ۱۱۲ ابوسعید جزئیات درگیری یکی از اراذل و اوباش در این منطقه به نام "هانی کرده" را تشریح کرد.
 
سرهنگ چنگیز ایدون دراین خصوص گفت: شامگاه دوشنبه یکی از شرور‌های معروف تهران به همراه یکی از دوستانش سوار بر خودروی پژو ۲۰۶ سفید رنگ مقابل یک آبمیوه فروشی در منطقه شاپور توقف کرد که در همین لحظه ۶ جوان سوار بر ۲ موتور به سمت وی و دوستش حمله و آن‌ها را هدف ضربات چاقو و قمه قرار دادند.

وی افزود: با اعلام این خبر تیم‌های عملیاتی و امدادی به محل درگیری اعزام شده و آن‌ها که به شدت مجروح شده بودند به بیمارستان منتقل شدند.
 
ایدون ادامه داد: در تحقیقات میدانی مشخص شد که این فرد شرور به همراه دوستش شامگاه یکشنبه در یک جشن تولد حضور داشته که در این میهمانی شبانه با چند نفر دیگر درگیری لفظی پیدا میکنند و بخاطر اینکه مراسم تولد بهم نخورد یک قرار درگیری در منطقه ابوسعید با هم میگذارند.
 
وی ادامه داد: شامگاه دوشنبه این فرد برای درگیری در محل قرار حضور پیدا می‌کند، اما طرف دیگر دعوا به محل نمی‌آیند که در ادامه آن‌ها برای خوردن آبمیوه به سمت مغازه آبمیوه فروشی می‌روند که در این صحنه ۶ جوان موتور سوار که او را تعقیب کرده بودند به سمت وی حمله و او را با حملات چاقو و قمه هدف ضربات چاقو و قمه قرار دادند.
 
رییس کلانتری ۱۱۲ ابوسعید در پایان گفت: وضعیت این دو فرد رو بهبودی است و تحقیقات برای دستگیری عاملان این درگیری در دستور کار ماموران پلیس تهران قرار دارد.
همراه هانی کرده چه کسی بود؟ / ۳۰ ضربه قمه به "هانی کرده" و دوستش
علی شیرزاد امرایی یکی از دوستان هانی کرده که در صحنه حمله ۶ جوان نقابدار پشت فرمان بود در بیمارستان تحت درمان است و شواهد از قطع یک انگشت او خبر می‌دهد.
 
رکنا نوشت: شامگاه سه شنبه ۳ دی امسال هانی کرده همراه یکی از دوستانش به نام علی شیرزاد امرایی سوار بر خودروی پژو ۲۰۶ سفید رنگ در مقابل آبمیوه فروشی در میدان شاپور قصد پیاده شدن از خودرو را داشتند که از سوی ۶ جوان موتور سوار هدف ضربات چاقو و قمه قرار گرفتند.
 
علی شیرزاد امرایی که زودتر از هانی کرده از خودرو پیاده می‌شود وقتی در برابر ۶ جوان قمه به دست قرار می‌گیرد قصد دفاع از خودش را داشت که هدف ضربات چاقو و قمه قرار گرفت.
 
علی در این ماجرا از ناحیه شش، پهلو، گردن و سر هدف قمه قرار گرفت و یکی از انگشتانش نیز قطع شد که همراه هانی کرده که نزدیک به ۳۰ ضربه چاقو و قمه قرار گرفته بود به بیمارستان منتقل شد.
 
بنا به این گزارش، شنیده‌های دیگری به گوش می‌رسد که درگیری ۶ جوان به مراسم جشن تولد ربطی نداشته و انگیزه این ۶ جوان و دستگیری آن‌ها در دستور کار ماموران پلیس تهران قرار دارد و شرایط این دو مجروح رو به بهبودی است.
هانی کرده کیست؟هانی کرده از اراذل و اوباش سطح یک کشور است و بعد از ماجرای قتل وحید مرادی در زندان شایعاتی مطرح شد که که او دستور قتل وحید مرادی را صادر کرده بود، اما تحقیقات پلیسی این خبر را تکذیب کرد.
+15
رأی دهید
-201

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  بهنام انتورپن - انتورپن، بلژیک

  سوسک مرده اش بهتر از زندشه. امثال این زالو رو باید خار کرد و بعد کشت
  11
  167
  ‌پنجشنبه ۵ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  raha1984 - هامبورگ، آلمان

  وای وای چ خبر مهمی چ فرد مهمی !!!
  10
  129
  ‌پنجشنبه ۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  Gharibeh-Ashena - هانوفر، آلمان

  برای نجات این انگلها هرچه نیرو و امکانات دارند بکار میبرند ولی مردمی که برای اعتراض به وضع اسفبار مملکت با تیراندازی یا باتوم زخمی شده اند بجای درمان به زندان برده میشوند. امثال هانی کرده بازوی کوبنده رژیم هستند که مردم را در مواقع لازم با بیرحمی سرکوب کرده و اجازه دارند که زندگی کثیف خود را در ایران بدون دقدقه ایی ادامه دهند. شب تاریک هر چقدر بلند هم باشد بپایان خواهد رسید و خورشید آزادی خواهد دمید.
  8
  165
  ‌پنجشنبه ۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  majiddk - کپنهاک، دانمارک

  حالا نماینده ولی فقیه در امور لاتهای مقیم تهران به عیادت ایشان و عرض ارادت رهبر خواهند رسید و به همین مناسبت برنامه مستندی از رشادت های این لات درباری ازاخبار بیست و سی پخش خواهند کرد.
  7
  147
  ‌پنجشنبه ۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  shaboruz - پاریس، فرانسه

  ببین هزینه ووقت و انرژی بیمارستان برا کیامصرف میشه !
  7
  150
  ‌پنجشنبه ۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  raha.com - آمستردام ، هلند

  آخه این ارازل بی خاصیت بی خانواده چه کاری کردن کی هستن اینا چه اقدام مهمی باره رفاه حال مردم انجام دادن که شدن سر تیتر خبرها.
  7
  101
  ‌پنجشنبه ۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۸
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران

  حالا این گنده بک چرا اسمش هانی هست؟ یعنی خیلی دوست داشتنیه که پدر و مادرش همه مردم رو مجبور کردن "هانی" صداش بزنن؟
  15
  85
  ‌پنجشنبه ۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  arya_japan - توکیو، ژاپن

  خیلی خوب شد که نمرد ولی دیگه قدرت گذشته را ندارد .و تا آخر عمر با ذلت زندگی می کند .
  8
  53
  ‌پنجشنبه ۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  grizzly - برلین، آلمان

  اینها همیشه با آخوندها سَر وسِر داشته اند و نفسشون با نفس آخوندها قاطی بوده از کرامات آقای خامنه ای همینه که اخلاقیات در جامعه اینقدر رشد کرده و سطح معنوی مردم بالا رفته که هانی کرده راست راست میگرده و چاقو کشی و قمه کشی راه میندازه و نفس کش میطلبه .
  8
  38
  ‌پنجشنبه ۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا
  بهترین پذیرایی با هیچ هزینه. مهمون اغاست
  3
  19
  جمعه ۶ دی ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۳
  Maghshoosh - میامی، ایالات متحده امریکا

  ..«هم‌اکنون وی در بخش آی‌سی‌یو بیمارستان با سطح هوشیاری ۸ بستری است» این بنده خدا هیچوقت در طول عمرش سطح هوشیاری ش از ٠/٧٦ بالاتر نیومده بود! نه ترو خدا، عکسشو نگاه کنین! آخه این قیافه ش به سطح هوشیاری ٨ میخوره ؟خدا پدر ضاربین رو بیامرزه، بهش خدمت کردن ! والله به غورعان!
  3
  34
  جمعه ۶ دی ۱۳۹۸ - ۰۲:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  asal30 - بندرعباس، ایران
  نمیدونم کی هست ولی از اشرار گردن کلفت متنفرم باید اینا رو کشت تا ژن خشونت امیزشون به نسلهای بعد منتقل نشه. شنیدم دی 96 دولت از این اشرار برای سرکوب مردم توی استان های لرنشین استفاده کرده. مردم دستشون قمه گرفته بودن ایستاده بودن که پلیس امنیت اشرارخیلی گنده عین گوریل رو با شمشیر میندازن بین مردم توی شهرکرد و دست و پای مردم رو قطع کردند
  3
  5
  جمعه ۶ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  Piotr - ورشو، لهستان
  [::asal30 - بندرعباس، ایران::]. نمیدونی کیهست پسچرا کمنت میزاری ؟میخای بگی چیزی بلدی؟کیا خشنترن ؟اونا که میان میگن عراقی شنزده ساله باید دارزده بشهع بدتر نیستن؟
  8
  0
  جمعه ۶ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  Piotr - ورشو، لهستان
  [::shaboruz - پاریس، فرانسه::]. [::shaboruz - پاریس، فرانسه::]. یه بیمار تیر خورده بیمار تیر خورده ست شما دکتور باشی میپرسی چرا قیافت اینتوریه یا چرا ترفدار کسیهستی که مناز اون خوشم نمیاد؟بهخدا زلمی که بعزی ایرانیا بهم میکنن بدتر از زلم حکومته دوتاچیز تو ایران زلمه یکی بوی بد دستشوییای عمومیه یکیهم اینکه بعزی شقل ها وجاهاحقوق کم میدن که اونم کارفرما میاد میگه دستم خالیه سود نکردیم چن د نفرو بیرون میکه که اونم خودش تقسیری هم نداره مجبوره ن
  7
  0
  جمعه ۶ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۳
  Maghshoosh - میامی، ایالات متحده امریکا
  [::Piotr - ورشو، لهستان::]. ترو خدا یه دوره اکابر برو یه خورده روی املاء و انشاء کار کن، پروستات آدم از حلق ش میزنه بیرون تا بفهمیم تو چی میخوای بگی! یک کم رحم داشته باش آخه!
  1
  3
  شنبه ۷ دی ۱۳۹۸ - ۰۵:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.