رجزخوانی مرگبار در مهمانی باغ ویلا!

در پی یک درگیری مسلحانه وحشتناک که با انواع سلاح های شکاری و دست ساز در یکی از باغ ویلاهای منطقه گلمکان رخ داد، دو نفر با اصابت گلوله کشته شدند و یک نفر نیز زخمی شد.

به گزارش خراسان، بامداد روزگذشته سرنشینان یک دستگاه پژو پارس، پیکر خون آلود جوانی را به مشهد انتقال دادند و کنار بیمارستان طالقانی رها کردند. با فرار سرنشینان پژو پارس از محل، بلافاصله کادر درمانی بیمارستان وارد عمل شدند و به معاینه جوان مجروح پرداختند اما شواهد اولیه حاکی از آن بود که مجروح 35 ساله علایم حیاتی ندارد و بر اثر اصابت گلوله به ناحیه شکم، جان خود را از دست داده است.

گزارش خراسان حاکی است: هنوز معاینات پزشکان و کادر درمانی به پایان نرسیده بود که ناگهان  نیروهای امدادی اورژانس 115، پیکر خون آلود جوان دیگری به نام «مهدی» را به مرکز درمانی رساندند که  از ناحیه قفسه سینه هدف گلوله قرار گرفته بود اما تلاش کادر درمانی برای نجات او از مرگ نیز بی فایده بود چرا که این جوان 36 ساله هم بر اثر عوارض ناشی از اصابت گلوله جان خود را از دست داده بود.

در همین حال، ماموران انتظامات بیمارستان، ماجرای دو قتل مسلحانه را به پلیس گزارش دادند و بدین ترتیب عوامل انتظامی برای بررسی موضوع  عازم بیمارستان طالقانی شدند. 

در این لحظه یک دستگاه تاکسی اینترنتی نیز درحالی که جوان مجروحی سرنشین آن بود وارد محوطه بیمارستان شد. این جوان نیز هدف اصابت گلوله قرار گرفته و دچار خون ریزی شدیدی بود که بلافاصله به بخش اورژانس بیمارستان انتقال یافت و تحت مداوا قرار گرفت.
 
بررسی ها نشان می داد دو قربانی این حادثه «مهدی-ص» و «علی-الف» نام داشتند که با شلیک از دو سلاح متفاوت که یکی از آن ها کلت جنگی دست ساز بوده، به قتل رسیده اند.

به گزارش خراسان، یکی از ماموران اورژانس گفت: پیکر غرق در خون جوانی که به بیمارستان منتقل کرده اند، کنار جاده افتاده بود! در همین حال مجروح این حوادث وحشتناک که خود را با اجاره یک دستگاه تاکسی اینترنتی به مرکز درمانی رسانده بود، در اظهاراتش بخشی از کلاف پیچیده این ماجرای هولناک را گشود.

او به قاضی  گفت: شب به یک مهمانی در یک باغ ویلا واقع در منطقه گلمکان از توابع چناران دعوت بودیم که آن جا با رجزخوانی های طرف مقابل روبه رو شدیم، من برای جلوگیری از رجزخوانی های بیشتر آنان با دوستانم در مشهد تماس گرفتم و از آن ها خواستم به باغ گلمکان بیایند! وقتی آن ها رسیدند ناگهان صدای شلیک گلوله از هر سو به هوا برخاست که گلوله ای نیز به بدن من اصابت کرد!

گزارش خراسان حاکی است، پس از انجام یکسری فعالیت های اطلاعاتی که تا صبح روز گذشته به طول انجامید، تعدادی از عوامل مرتبط با این نزاع مرگبار شناسایی شدند اما متهمان اصلی همچنان متواری هستند.

بنابر این گزارش، تحقیقات بیشتر درباره این جنایت های وحشتناک مسلحانه ادامه دارد.
+1
رأی دهید
-7

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.