کابریل کالدرون هم برای پرسپولیس شرط گذاشت

کابریل کالدرون، سرمربی باشگاه پرسپولیس هم مثل استراماچونی دل پرخونی دارد. او روز هفتم دی ماه تهران را ترک خواهد کرد، می‌گوید برای بازگشت شروطی دارد که مدیران باشگاه باید آنها را اجرایی کنند: باشگاه به وعده‌های خود درباره من عمل نکرده است. من هم شرایط استراماچونی را دارم اما به خاطر ارزش‌های خودم ماندم و کار می‌کنم. مربی تیم ملی ایران به خاطر پول سه روز قبل از بازی حساس برابر عراق به ایران می‌آید اما من نمی‌خواهم به خاطر پول با آینده فوتبال ایران بازی کنم و آدمی نیستم که یک روز قبل از بازی تیمم را رها کنم. با این حال تا ٢٧ دسامبر (جمعه ۶دی) به باشگاه پرسپولیس فرصت می‌دهم تا مشکلات مالی را حل کند.
 
او تصریح کرد: پرسپولیس نسبت به من بد قولی کرد. زمانی که ما در استانبول توافق کردیم به مدیران باشگاه گفتم به آرژانتین می‌روم و به تهران می‌آیم اما وقتی به تهران رسیدم، ١٠٠هزار دلار از قرارداد کم کردند. من از این کار مدیران پرسپولیس‌ خوشم نیامد. بعد آنها به من گفتند با پرداخت پاداش این ١٠٠هزار دلار را جبران می‌کنیم. با این که فقط به اندازه ۴٠درصد قرارداد قبلی‌ام با پرسپولیس قرارداد بستم اما این چالش را پذیرفتم. قول پاداشی که در ابتدا داده شد، مکتوب نشد و امروز آن را پرداخت نمی‌کنند. من این کار را دوست ندارم.
 
کالدرون تاکید کرد: پذیرفتم و کار را شروع کردم و حتی از جیب خودم وسایل تمرین خریدم و بعد از چند ماه پولم را دادند. الان هم باید خودم بلیت سفر به کشورم را بخرم چون باشگاه به آژانس هواپیمایی بدهکار است. بهتر است بدانید مشکلات زیادی داریم چون مربی دروازه‌بان‌های ما ۶ماه است در کاظمی می‌خوابد. شرایط کار آن قدر سخت بود که حتی خودم برف زمین را پاک می‌کردم و زمین را خط‌کشی کردم تا تمرین کنیم.
 
او در ادامه با بیان این که در پرسپولیس باید یک سازماندهی حرفه‌ای وجود داشته باشد، گفت: برای ادامه همکاری با پرسپولیس شرایطی دارم. من یک مربی حرفه‌ای هستم که خانواده‌ام را رها کرده‌ و به اینجا آمده‌ام. من شنبه از ایران می‌روم و قبل از برگشت به ایران باشگاه طلب‌های گذشته بازیکنان را پرداخت کند و دو یا سه بازیکن هم جذب کند. در نهایت هم تکلیف اردوی قطر مشخص شود. چند ماه است از اردوی قطر صحبت می‌کنم اما دائم می‌گویند: «ان‌شاءالله فردا!» باشگاه باید روش کارش را عوض کند. من دوست دارم برگردم و کاری را که شروع کردم، به پایان برسانم اما اگر شرایطم را اجرا نکنند، برنمی‌گردم. ۶ ماه در ایران بودم و هیچ کجا مثل این ۶ ماه را تجربه نکرده‌ام. باشگاه باید سازماندهی درستی انجام بدهد.
 
سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا با توجه به مفاد قرادادش می‌تواند قراداد را یکطرفه فسخ کند، گفت: بخشی از قسط اول قرارداد باقی مانده است و قسط دوم هم باید پرداخت شود اما بعد از ٢٧دسامبر (۶دی) درباره این موضوع صحبت می‌کنیم. من وظیفه اخلاقی‌ام را انجام دادم و الان فقط به فینال جمعه فکر می‌کنم. باید ببینم چه اتفاقی رخ می‌دهد. دوست دارم کارم را تمام کنم. ما کار سختی داریم.
 
او در پاسخ به این سوال که آیا روز شنبه (٧دی) ایران را ترک می‌کند، گفت: بله، می‌روم و فعلا بلیت رفت را تهیه کرده‌ام چون باشگاه پول نداشت برای من و دستیارانم بلیت بخرد، خودم پول آن را دادم.
+6
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.