اعضای خانواده پویا بختیاری بازداشت شدند

ایران اینترنشنال :خبرگزاری مهر شامگاه دوشنبه دوم دی ماه از بازداشت اعضای خانواده پویا بختیاری، از کشته‌شدگان اعتراضات سراسری، خبر داد.
 
منوچهر بختیاری و ناهید شیرپیشه بعد از آنکه اعلام کردند مراسم چهلم فرزندشان را برگزار خواهند کرد، تحت فشارها دستگاه‌های امنیتی جمهوری اسلامی قرار گرفته بودند و پس از احضار به وزارت اطلاعات تاکید ماموران امنیتی مبنی بر لغو این مراسم را، رد کرده بودند.
 
خبرگزاری مهر، وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی، شامگاه دوشنبه دوم دی ماه از قول یک منبع آگاه نوشت: «خانواده پویا بختیاری، علیرغم دعوت و صحبت با ایشان، در روند پروژه ضدانقلابی ورشکستگان فراری قرار گرفتند و با حکم قضایی» بازداشت شدند.
 
این «مقام آگاه» امنیتی، بازداشت اعضای خانواده پویا بختیاری را اقدامی «در راستای صیانت از نظم و امنیت مردم خسارت دیده و نیز به منظور جلوگیری از تداوم پروژه کشته‌سازی و تکرار اقدامات مسلحانه علیه مردم» عنوان کرد و گفت: «از سایر خانواده‌هایی که بر نقشه شوم دشمنان اطلاع یافته و هوشیارانه دست رد بر سینه آنها زدند، تقدیر و تشکر می‌کنیم.»
 
پدر و مادر پویا بختیاری دو روز قبل نیز از احضار خود به وزارت اطلاعات خبر داده بودند. پیشتر منوچهر بختیاری گفته بود که در این احضار سه ساعته ماموران اطلاعات تاکید کرده اند که نباید مراسم چهلم فرزندش را برگزار کند.
خبر خبرگزاری مهر
+68
رأی دهید
-20

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  Afshin51 - کلن، آلمان

  درود بر خانواده قهرمان پویا بختیاری ،با آمدنمان در خیابانها و فریاد مرگ بر دیکتاتور در روز پنج دی راه این خانواده و خون شهیدان راه آزادی میهن را پاس بداریم ،جاوید ایران ، مرگ بر حکومت ننگین اسلامی
  2
  75
  ‌سه شنبه ۳ دی ۱۳۹۸ - ۰۰:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  دیدی اخوندهای ترسو و مزدورانشان چگونه به اسم مردم , مردم اتش بجان این مردم میاندازند و از هر جنایتی و دروغی ابای ندارند . از همه مردم زجر کشیده ایران و از همه مجامع بین الملل و دولت امریکا باید خواست , جلوی ظلم و جنایت رژیم اخوندی به ایستند و پدرو مادر پویا را از زندان رژیم جنایتکار اخوندی نجات دهند و نگذارند این پدر و مادر جگر سوخته را بیش از این ازار و شکنجه روحی و جسمی دهند.
  2
  59
  ‌سه شنبه ۳ دی ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  آزاذه - تهران، ایران

  احتمالا به جرم کشته سازی دستگیرشون کردند بی شرف های قاتل. ننگ بر دینتون و پیروانتون
  4
  59
  ‌سه شنبه ۳ دی ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  مگر برای براندازی شاه ودتان کشته سازی نمیکردید؟
  2
  46
  ‌سه شنبه ۳ دی ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  تا وقتی امام حسین پرست هستید و اسلام اسلام میکنید این اراذل و اوباش مهمان شما خواهند بود. باز به اعتقادات دینی پوچ و قرون وسطائی این ها پرداختم. کینه ی من را به دل میگیرند و جای دیگر نیش میزنند!
  4
  64
  ‌سه شنبه ۳ دی ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  RAHSHENAS - برلین، آلمان

  پنجم دی ماه. رسید چون پنجم دی ماه، سیاه کن روز دشمن را. بزن دل را به اقیانوس، نگاه کن شهر و برزن را. اگر حتی به دل ترسی و تشویشی گران داری. بگیر بر دست مرغ جان، رها کن پیکر و تن را. به سان قطره ای جویا، ‌چو میلیون قطره ی پویا. شفق را بین به زیبایی، بخواه طلعت به ایران را. فقیه دزد و غارتگر، وقیحیست بانی صد شر. زدود باید ز ملک جم، سفیه خیس دامن را. مسلح بود اگر مزدور، زدت با سربداغ از دور. ببند با هر سلاح در دست، بر او هر راه و روزن را. هدفمند، پر امید، عاشق، برای خاک و خویش لایق. به خون سرخ عشق بنویس، طلوع سبز رستن را. از این پس جای هر یک چشم، چه جفت باید گرفت با خشم!. کلوخ را پاسخی سنگین، به کورک کوفت سوزن را. رسید چون پنجم دی ماه، به پاس خون و اشک و آه. بیار باور به پیروزی، تباه کن عمر دشمن را. بهنام ب پرستو
  2
  37
  ‌سه شنبه ۳ دی ۱۳۹۸ - ۰۱:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  mazany - مازندران، ایران
  روزی میرسه ک تک تک اخوندا را با همان عمامه اشان....
  1
  19
  ‌سه شنبه ۳ دی ۱۳۹۸ - ۰۶:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۹
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  این جوان ناکام را در 1400 سال بنام علی اصغر . علی اکبر ابوالفضل و سایر ائمه ها را بخورد مردم میدهید ایا هیچکدام از انها جوانی و طراوت این نازنین جوان یعنی بویا بختیاری را داشتند. ایا در این 40 سال که شما از اسلام عزیز حرف میزنید و در تمام این مدت جنگ و خونریزی ایجاد کردبد ایا یک شیخ یا اخوند مراسمی از در گذشت یا شهید شدن بسرش را داشته . مسلما جواب شما نه است. در طول این مدت هزاران جوان ایرانی را با نامهای مختلف کشته اید بعد در کمال وقاحت میگویید که مراسمی بر گزار نکنند . چرا؟؟ چرا؟؟ من فکر میکنم این خانواده بختیاری و هزاران خانواده داغدار دیگر تسلیم دستورات بی بایه شما نخواهند شد . خجالت بکشید . جوانان مردم را گلوله باران میکنید و بعدا دستورا صد من یک غاز هم میدهید. اگر بدر بویا بختیاری است تسلیم شما نخواهد شد . حالا شما بازداشت کنید یا هر غلط دیگری که میخواهید بکنید. خواهید دید
  0
  11
  ‌سه شنبه ۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۹
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  جناب راه شناس. المان برلین . بسیار انتخاب جالبی بود عزیز . مرسی از این انتخاب
  0
  5
  ‌سه شنبه ۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.