نوجوان گمشده در کمد خانه مردی در آلمان پیدا شد

بی بی سی :پلیس آلمان نوجوانی را که بیش از دو سال پیش گمشده بود در کمد خانه مردی در شهر رکلینگهاوزن پیدا کرد. این مرد مظنون به ارتکاب جرم پورنوگرافی کودکان است. این پسر به بیمارستان منتقل شده و سلامت روانی‌اش ارزیابی می‌شود.
 
پلیس می‌گوید این پسر ۱۵ ساله روز جمعه هنگامی پیدا شد که مأموران در آپارتمانی مشغول جستجوی تصاویر کودک آزاری جنسی بودند.
 
یک مرد ۴۴ ساله به ظن ارتکاب جرائم سنگین جنسی بازداشت شده و پلیس کامپیوترش را ضبط کرده است.
 
یک مرد ۷۷ ساله هم در این آپارتمان زندگی می‌کرده که پلیس اورا بازجویی و بعد آزاد کرده است.
 
پلیس می‌گوید شواهدی وجود دارد که این پسر مدتی طولانی در آپارتمان بوده اما هیچ نشانه‌ای نیست که او را بزور در این خانه نگه داشته بودند.
 
به گزارش رسانه‌های آلمان، این پسر به دلیل مشکلات خانوادگی از سال ۲۰۱۷ در یک مرکز نگهداری در حومه شهر رکلینگهاوزن در صد کیلومتری شمال کلن زندگی می‌کرده است. او در تابستان سال ٢٠١٧ که سیزده ساله بود، روزی پس از خداحافظی با یکی از مراقبانش ناپدید شد.
 
مددکاران اجتماعی گزارش کردند که وی ناپدید شده و از تلویزیون برای یافتن او درخواست کمک شد اما تا روز جمعه خبری از او نبود.
 
مادر او پس از پیدا شدن پسرش به روزنامه آلمانی بیلد گفت بسختی پسرش را شناخته است چون مثل یک "پیرمرد دلشکسته" به نظر می‌رسیده است. او گفت پسرش همان لباسی را به تن داشت که روز گم شدنش پوشیده بود.
 
به گزارش رسانه‌های آلمان این پسر به مادرش گفته دو سال و نیم زندانی بوده و اجازه بیرون رفتن نداشته است.
 
مرد مظنون روز شنبه پس از صدور حکم بازداشت به دلیل ارتکاب جرائم سنگین جنسی به دادگاه فرستاده شد.
 
بر اساس بیانیه پلیس که روز جمعه منتشر شد آپارتمان این مرد به دلیل ظن به توزیع پورنوگرافی کودکان و با استفاده از سگ آموزش دیده جستجو شد.
+14
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.