حمله کیهان به رضا رشیدپور به خاطر آوردن نام فردوسی‌پور

کیهان نوشت: رضا رشیدپور که خواهان عفو قاتل درویشی داعشی سه پلیس جوان در سال 96 شده بود، در برنامه شامگاه جمعه، بدون اینکه به یاد بیاورد او و امثال او برای رای آوری دولت فعلی، در نقش یک مبلغ تمام‌عیار ظاهر شدند، با چهره‌ای محزون، معضلات کنونی را بر شمرد و تلاش کرد از خود چهره‌ای مردمی ‌و غمخوار نشان دهد!
 
این فرد که خط مشی سیاسی مشخص و ثابتی ندارد، دو بار آرزو کرد که یک گزارشگر برکنار شده ورزشی، بر سر کار بیاید. این آرزو در حالی بیان شد که گزارشگر هدف نظر در شبکه ورزش به تهیه‌کنندگی مشغول بود و به‌دلیل تخلفات متعدد در شبکه سه، هدف واکنش اداری قرار گرفت.
 
باید خطاب به این مجری مدعی همه‌چیزدانی گفت؛ یکی از دلایل وجود معضلات کنونی، شما و امثال شما هستید که در انتخابات بدون مطالعه و صرفا برای زدن نامزد رقیب، به فریب دادن مردم و به حمایت از فرد و طیفی پرداختید که کارنامه‌ای قابل دفاع نداشتند!
+12
رأی دهید
-76

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۰۶
  خداوند - ایران، ایران

  این رشید پور با هواپیما ملخی چند تا چرخ تو آسمون زده بود همه اینترنت رو با لباس کاپیتانی پر کرده بود و تو مصا حبه ها میگفت آره به آرزوم که خلبان شدن بود رسیدم ! . هوا پیما یه ملخه و عشق خلبان و کاپیتان صدا کردنش کشته بود همه رو : ) .
  36
  12
  یکشنبه ۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان

  فکرنمی کنم منفورتر کثیف تر و دروغگوتر از روزنامه کیهان هیچ موسسه خبری تو کل دنیا وجود داشته باشه. وبخاطر کثافتی که از کل سیستم خبری شون صادر میشه چشم دیدن چهره هایه مردی مثل فردوسی پور رو ندارند. فردوسی پور باید کاندید رئیس جمهوری بشه اونوقت ببینید با میزان رای که میاره چطور کل نظامتون بدست مردم قهوه ایی میشه.
  6
  69
  یکشنبه ۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.