پلیس از صحنه تصادف به باند جعل رسید

تصادف راننده زن یک خودروی مزدا با بلوک‌های کنار خیابان، راز باند سرقت و جعل مدارک را فاش کرد.

به‌گزارش خبرنگار حوادث «ایران» 4 آذر امسال خبر برخورد یک دستگاه خودروی مزدا با بلوک‌های کنار خیابان بوعلی، به مرکز فوریت‌های پلیسی اعلام شد و مأموران کلانتری 169 مشیریه در محل حاضر شدند اما پس از استعلام متوجه شدند که خودروی مورد نظر سرقتی است. در همین هنگام عوامل گشت کلانتری متوجه یک دستگاه خودروی پراید در محل حادثه شدند که پس‌از استعلام مشخص شد آن خودرو هم سرقتی است. بلافاصله مأموران راننده مزدا به‌نام مهین 25 ساله را به همراه وحید 30 ساله راننده خودرو پراید دستگیر کردند و هر دو خودرو پس از توقیف به کلانتری منتقل شد.

سرهنگ کارآگاه بهزاد اختیاری رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی پایتخت در تشریح این خبر گفت: در ادامه رسیدگی به این پرونده مأموران کلانتری متهمان را به‌همراه پرونده‌هایشان به پایگاه ششم پلیس آگاهی ارجاع دادند و هر دو تحت بازجویی قرار گرفتند. مهین در ابتدا سعی می‌کرد، هرگونه ارتباط با وحید را انکار کند. ولی در ادامه بازجویی عنوان کرد که همسر صیغه‌ای وحید است و هر دو خودروی سرقتی را از دو شخص به‌نام‌های حسام و رحیم گرفته‌اند. این اظهارات از سوی وحید هم تأیید شد و مأموران آگاهی در شاخه دیگری از تحقیقات پلیس، مخفیگاه حسام را در خیابان نبرد شناسایی کردند و با هماهنگی قضایی  او در 19 آذرماه دستگیر شد. در گام بعدی هم مخفیگاه رحیم در خیابان پاسدار گمنام شناسایی و او نیز بازداشت شد.

 در بازرسی از خانه رحیم یک دستگاه کیس رایانه، دو دستگاه پرینتر رنگی و سیاه و سفیدHP، تعداد زیادی مهر جعلی مربوط به سازمان‌ها و ادارات دولتی مستقر در تهران، ملارد، کن ومشهد، کشف شد و او به اتهام سرقت، جعل و استفاده از اسناد مجعول به پلیس آگاهی انتقال داده شد. متهم در تحقیقات انجام شده به‌جعل و ساخت مهرهای مختلف اعتراف کرد و در حال حاضر با دستور مقام قضایی هر 4 متهم برای تحقیقات تکمیلی در اختیار پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارند.
+10
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.