خطیب موقت جمعه تهران: ملت مسیح آمریکا به خاطر حضرت مسیح به ترامپ رای ندهند

العربیه :خطیب موقت نماز جمعه این هفته تهران، از مردم آمریکا که آنها را «ملت مسیح» نامید خواست تا اگر واقعا «حضرت مسیح را قبول دارند» نباید در انتخابات به ترامپ رای دهند. به گفته او اگر در دور بعد نیز «ترامپ دوباره رای بیاورد» مردم آمریکا در برابر «خون‌هایی که ریخته می‌شود مسئول هستند و در پیشگاه خداوند باید پاسخگو باشند».
 
بر اساس گزارش خبرگزاری ایسنا، جمعه 20 دسامبر 2019، محمد امامی کاشانی در نماز جمعه این هفته تهران، با انتقاد از برخی تصمیمات گفت: «فکر می‌کنیم پشت میز تصمیمی گرفتیم و برنده شدیم اما این زمین در قیامت برسر ما فریاد خواهد زد».
 
او در ادامه از «پول‌هایی» سخن گفت که باید امروز «صرف تولید» می‌شد اما این کار انجام نشده است.
 
خطیب موقت نماز جمعه تهران، در ادامه افزود: «پول را برای خود و اولاد خود جمع می‌کنیم و به تولید و کشور بی‌توجه هستیم در قیامت زمین ما را رسوا خواهد کرد».
 
امامی کاشانی، در ادامه با اشاره به فرارسیدن سالگرد میلاد عیسی مسیح، از مردم آمریکا که آنها را «ملت مسیح» نامید خواست تا اگر «حضرت مسیح را قبول دارند» نباید به ترامپ رای دهند.
 
خطیب موقت نماز جمعه تهران، ترامپ را «حاکم نالایق» نامید و به مردم آمریکا هشدار داد که اگر بار دیگر به او رای دهند در برابر «خون‌هایی که ریخته می‌شود مسئول هستند و در پیشگاه خداوند باید پاسخگو باشند».
 
انتخابات ریاست‌جمهوری ایالات متحده آمریکا، قرار است در تاریخ 3 نوامبر 2020 برگزار شود. این انتخابات، پنجاه و نهمین انتخابات چهار سال یک بار ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا است و دونالد ترامپ، چهل و پنجمین رئیس‌جمهوری آمریکا به شمار می‌آید که قصد دارد در این اتتخابات، بار دیگر کاندید شود.
 
او از زمان شرکت در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، برای خروج از برجام برنامه داشت و آن را وعده داده بود. پس از پیروزی در انتخابات، ترامپ در تاریخ 8 می 2018، رسما از برجام خارج و بازگشت تحریم‌ها به صورت گذشته را اعلام و برای انجام مجدد مذاکرات برای امضای توفقنامه‌ای جدید در صورت تمایل ایران اعلام آمادگی کرد.
+7
رأی دهید
-48

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  آزاذه - تهران، ایران

  یکی بگه بخندیم یا گریه کنیم
  5
  42
  یکشنبه ۱ دی ۱۳۹۸ - ۰۰:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  اخوند کلاش امامی کاشانی به دعا کردن افتاده تا ترامپ در سال اینده رای نیاورد تا رژیم اخوندی در ایران بتواند به جنایتهایش ادامه دهد. لعنت بر اخوند ترسو
  3
  34
  یکشنبه ۱ دی ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  [::آزاذه - تهران، ایران::]. دوست بسیار گرامیم , واقعا" باید به حال ملتیکه اینگونه اعجوبه ها را در ایران حاکم کردن گریه کرد.
  4
  29
  یکشنبه ۱ دی ۱۳۹۸ - ۰۱:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  عمرا که این شپش بداند که بیشترین تعداد طرفداران ترامپ انجلیست ها و مسیحی های مومن هستند و طرفداران حزب دموکرات اکثرا چپول هستند!
  1
  27
  یکشنبه ۱ دی ۱۳۹۸ - ۰۳:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Alphabet - پترس، یونان

  بمیر بابا توهم دلت خوشه. قیافشو آدم باید با دیدن این هیولا کفاره بده. به این مارمولک بگید حتما آمریکایی های مسیحی حرفتو گوش میکنند. با دعا ی گربه سیاه بارون نمیاد. اتفاقا الان مردم امریکا به کوری چشم دموکراتها و اقتصاد خوب امریکا قطعا به ترامپ رای میدهند.شما انگلهای شوم مفتخور نابودید. بزودی باید برید توی کوه و کمرهای ایران کوه بکنید. یا اینکه دامپ میشد تو خلیج فارس تا دیگه اسلام آخوندی تو ایران ریشه نکنه.
  3
  24
  یکشنبه ۱ دی ۱۳۹۸ - ۰۳:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا
  ملت ایران هر سال بخاطر محمد و حسن و علی به شما کفتارها رای میدند و گند میزنند به زندگی خودشون بس نیست ؟
  0
  13
  یکشنبه ۱ دی ۱۳۹۸ - ۰۵:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  Attila14 - استکهلم، سوئد
  [::Alphabet - پترس، یونان::]. هرچند به ظاهر و قیافه نیست ولی فقط در اون لباس ظاهر شدن تنفربرانگیزه چه برسه به اون قیافه کریه و چندش اورش که مردم رو به عیسی قسم میده و اگه یکی مثل منو تو بگیم من به عیسی ایمان اوردم میشیم مرتد و اعدامی!. شرمم میاد ایرانیم وقتی دنیا با تعجب کنجکاوانه نگاه میکنه کیا معرف ایرانن
  1
  10
  یکشنبه ۱ دی ۱۳۹۸ - ۰۵:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان
  من میدونم این جونورها چرا سقط نمیشن .قیافه رو ببین طرف فسیل شه ولی هنوز ولکن زندگی نیست.
  1
  11
  یکشنبه ۱ دی ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  شمرالله - مونیخ، آلمان
  [::Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان::]. این از کدام دهانه این الفاظ را خارج میکند به چه زبانی و در کدام جنگل این موجود موزی را به دام و به جان ملت ایران انداخته اند. ایا این توهین به نام ایران و ایرانی نیست که این موجود به اسم انها حرف بزند...چرا این جانورهای موذی سقت نمی شن را مرحوم دکتر خانلری در منظوم زاغ و عقاب گفته: . و این خاصیت مردار است عمر مردار خوران بسیار است . این جانور نه فقط مردار خور که مردار پرست هم هست.
  1
  9
  یکشنبه ۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان
  [::شمرالله - مونیخ، آلمان::]. ممنون از توضیح واضح شما دوست عزیز. ولی حرف اینه که چپ و راست خبر میشنویم از ایران که جونای ۳۰ یا ۳۵ ساله یا سرطان گرفتن یا که سکته کردن ومردند ولی این بقول شما مردار خورها چطور اینقدر عمر میکنن جایه بسی سواله.
  0
  6
  یکشنبه ۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  آزاذه - تهران، ایران
  [::دوستدار - استهکلم، سوئد::]. خدا دنیا را از شر آخوند نجات بده
  1
  7
  یکشنبه ۱ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.