روحانی :هر دو روز، ۳ ایرانی تحصیل‌کرده در خارج، به کشور باز می‌گردند

روحانی :هر دو روز، ۳ ایرانی تحصیل‌کرده در خارج، به کشور باز می‌گردند
+6
رأی دهید
-98

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۸
  ادوینو - گوالف، کانادا

  حتما هم میرن اول فیضه قم تا بکازتشون را شما بردارید همنجور که شما رو بکارتتون را برداشتن
  6
  64
  جمعه ۲۹ آذر ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  این بابا دست عبدل چاخان را از پشت بسته است و حرف های مضحک زیاد می گوید
  1
  73
  جمعه ۲۹ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  arya_japan - توکیو، ژاپن

  و3000 از کشور فرار میکنند .
  2
  52
  جمعه ۲۹ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  بهنام انتورپن - انتورپن، بلژیک

  اخه چوپان دروغگو هر دو روز یه پرواز خارجی اصلا به ایران داریم؟
  3
  55
  جمعه ۲۹ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۵
  mehdi sadigh - دوسلدروف، آلمان

  فکر کنم باز دیشب مواد قاطی بهش دادند و کشیده مردک بی همه چیز
  2
  48
  جمعه ۲۹ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  ....دروغگو. بر مبنای آمار یونسکو. ایران بالاترین درصد خروج نخبگان را دارد. حالا ....نزنید. خاهن. دوستی گشتم سال ۵۷ از مهروفترین پزشگان أطفال تهران . پزشگی در فرانسه .تخصص اطفال از اسراهیل. اسراهیل که می‌‌دانید. کیلوهی به خانواده شهدا مدرک پزشگی نمی‌‌دهد.باید چیزی بارت باشد. تا مدارک بدهند. اول از همه .می‌ بایست. تابلو مطب عوض کند. نباید بنویسد. تخصص اطفال از اسراهیل. بلکه تخصص از سرزمین اشغالی، حالا این به جهنم. بردند با چند تا دیگر پیش امام امت .گفتند این‌ها پزشگ اطفال . امام امت."این خیلی‌ خوب باشد برای چیز سلام .که شما پزشگ اطفال هستید. چیز اسلام پزشگ مسلمان دوست دارد. حالا شما برای چیز اسلام راضی‌ به این نباشید. که باشید. پزشگ اطفال.بروید بیشتر درس بخوانید. تا بزرگ سالان را هم معالجه کنید. این خوب است .برای چیز اسلام". حالا وجدان خود. مسافر آنکارا می‌‌گوید. امام امت. استاد عرفان شرقی است. مملکتی که امامش.فکر کند. که تحصیل پزشگی بستگی به قد درد. پزشگ بزرگسال باید ۷ سال تحصیل.پزشگ کودکان ۳ سال. و عاقل آن آنکارا. شما بودید ترک نمی‌‌کردید.؟
  2
  45
  جمعه ۲۹ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  saeed scotland - اِسکای اِسکاتلند، انگلستان

  یعنی روزی یکی و نصفی
  1
  42
  جمعه ۲۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  حسن روحانی واقعا" شاگرد و مرید دروغگوی بزرگ خمینی دجال بوده . اگر ده سال دیگر از روحانی پرسیده شود در باره فرار مغزها از ایران در زمان ریاست جمهوری چه میگفتید , جوابش این خواهد بود برای ارام کردن جامعه گفتم هر دو روز سه نفر از نخبه ها و تحصیل کرده ها به ایران بر میگشتن بجای اینکه بگوید فرار میکردن.
  2
  35
  جمعه ۲۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  منظور این است که اگر روزی دو نفر تحصیلکره خواست وارد شود یکی را از وسط نصف میکنیم و نگه میداریم برای روز بعد! اینجوری تعداد معترضین را هم تحت کنترل نگه میداریم!
  2
  36
  جمعه ۲۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  vg2000 - اسلو، نروژ

  یکی از یکی گاو تر
  2
  25
  جمعه ۲۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  ایرانی‌ دبش - تهران، ایران
  این منظورش پناهنده‌های هستن که دیپورت میشن
  2
  19
  جمعه ۲۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  Ahmad1345 - گوتنبرگ، سوئد
  این آمار را این آقا از کجا آورده؟ لابد هر دو روز۴ ایرانی تحصیل‌کرده از کشور خارج میشوند! البته با عذر خواهی , تا حتی هم تقصیر خودمان هم هست . کار من طوری است که با اداره مهاجرت سوئد رابطه دارم. یکی از کارمندان تعریف میکرد, مورد داریم طرف تقاضای پناهندگی کرده, گفته در ستاد موسوی کار میکرده و زندگیش در خطر است. سه هفته پس از دریافت اقامت این شخص میرود به سفارت ایران, پاسپورت ایرانی میگیرد و برای "مرخصی" (!) عازم ایران میشود. در ایران هم پوز میدهد که اقامت سوئد دارد!.
  0
  7
  جمعه ۲۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران
  دوستان انقدر منفی نباشید اصلا بگیم راست میگه ، خوب اینا نهایت میشن 500 نفر در سال و حالا برمیگردن چیکار میکنند؟ یعنی رشته تحصیلی که خوندن چی هست؟ توجه کنید الان اکثر دانشجوهای ایرانی در مقطع دکترا در رشته هایی مثل پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی به کشورهای اطراف روسیه و شرق اروپا و جنوب شرق آسیا برای تحصیل رفتند یا رفته بودند و خیلی ها فارغ التحصیل میشوند یا بعلت هزینه های بالا ول میکنند برمیگردن ایران. توجه کنید این رشته ها نیاز به هیچ زیرساخت شغلی و برنامه ریزی حکومتی ندارند و برمیگردن ایران با مدرک خارجی یه پولی میدن وزارت علوم و مطب میزنند و شروع به کار میکنند. توجه کنید آلودگی محیط زیست و هوا و سایر استرس ها و کلا عملکرد کرد وزارت بهداشت و سیستم حکومت ایران همه برای ایجاد بازار پررونق مریض برای این گروه ها هستش در مقابل بودجه های پیشگیری و بهداشت رو بالا میکشند. حقیقتا این یعنی مدیریت هزینه نکردن و ایجاد شرایط بهتر برای مریض شدن مردم هستش تا تحصیلکرده هایی که ایشون میگه شغل داشته باشند.
  2
  3
  جمعه ۲۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران
  [::Ahmad1345 - گوتنبرگ، سوئد::] دقیقا درست میگی خیلی ها رو در انگلیس دیدم که تو دادگاه خودشون روانی شده بر اثر شکنجه رژیم و بخصوص در تقلب 88 معرفی میکردند و تو خیابون دوتا عکس با لباس سبز نشون میدن ولی همین که پناهندگیشون درست شد اولین کارشون اینه که یه بلیط ترکیه میگیرن بعد زمینی میرن ایران. خانومها عموما از قضیه ازدواج اجباری سوء استفاده میکنند. کسی رو داشتیم با هواپیما آمده بوده دیدن اقوامش انگلیس بعد رفته به بهانه بد رفتاری همسر و اگر برگرده شوهرش طلاق نمیده و احتمال سنگسراش هستش درخواست پناهندگی داده و همینکه اقامتش آمد هفته بعدش ایران بود. یه گروه جدید هم اضافه شده یعنی کسایی که ادعا میکنند بهایی هستند یا همجنس گرا و یه مدت تحت آموزش هستند و همینکه اقامت رو گرفتند پولایی که سیاه کار کردن رو برمیدارن میرن یه سفر ایران .یعنی پست تر از اینا واقعا وجود خارجی نداره.
  3
  5
  جمعه ۲۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  اخوند جماعت کار و حرفه اصلی انان دروغگویی است و برای رهایی از این امر ایات فراوانی هم در استین دارند . ان مردک قاتل که فعلا قاضی القضات هم شده در یکی از این مزخرف گویی های خودش گفت در ایامی که رهبر کذاب و دروغگوی انها در بستر بیماری بود مردم ایران نزدیک به 400 ملیون بیام برای ان رهبر دجال فر ستادند .می بینید چقدر این جماعت احمق و دروغگو هستند. 400 ملیون . این تعداد جمغیت از کجای ایران میایند و حال این شاگرد ان مکتب دروغ گویان زمان هم این اراجیف را بخورد مردم میدهد. این مردک نمیگوید که ان سه نفر تحصیلکرده که وارد ایران میشوند ایا برای اقامت دایم بایران مسافرت میکنند یا برای دیدار بستگان خود .و اصولا در کجای فرودگاه چنین مرکز جمع اوری اطلاعات گذاشته شده که تو این اراجیف را می بافی. این اخوند جماعت عجب ادم های بر رو و کذابی هستند
  0
  5
  جمعه ۲۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  [::Ahmad1345 - گوتنبرگ، سوئد::]. اولها من هم مخالف کسانی بودم که اقامت کشورهای خارجی را با هزاران دردسری میگیرند و بعداز گرفتن اقامتشان فورا" به ایران سفر میکنن و در ایران قیافه میگیرند که اروپای شدن. ولی حالا هیچ که مخالف نیستم بلکه موافق هم هستم که کسانیکه مشکلی ندارند یا پرونده ای ندارند در دادگاه های نظام اخوندی , چه بهتر که بجای اینکه به اسپانیا و دیگر کشورها سفر کنن به ایران خودمان سفر کنن. بخاطر اینکه هرایرانی که اقامت کشوری دیگر دریافت میکند اگربه ایران سفر کند حتما" خانواده یا کس و کاری دارد و میتواند بصورت علنی و رو درو از ازادی های موجود و خوبی ها و حق وحقوقهای انسانی تعریف کند برای اطرافیانش در داخل ایران که کشور اقامت دهنده به او داده است.
  0
  1
  شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۸ - ۰۱:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.