حکم عجیب دادگاه تهران برای یک متجاوز

رکنا :مرد افغان که به قصد آزار و اذیت زن جوان از بالای دیوار وارد باغی شده بود تا نقشه شیطانی اش را عملی کند به 7سال و نیم زندان، 149ضربه شلاق، دیه،جریمه نقدی و ترک ایران محکوم شد.
 
 زوج جوانی با کلانتری تماس گرفتند و از یک مرد افغان شکایت کردند. زن 27ساله به پلیس گفت: من و شوهرم سرایدار خانه ویلایی هستیم. از چند روز قبل یک مرد افغان مقابل در خانه مان می آمد و از من می خواست تا به او چای بدهم .چند بار به او اعتراض کردم و از او خواستم مقابل در خانه مان نیاید و آخرین بارم که به او مشکوک شده بودم در را به رویش باز نکردم . من از ترسم ماجرا را به همسرم نگفتم و همین موضوع اوضاع را بدتر کرد.

این زن ادامه داد: همسرم صبح برای خرید از خانه بیرون رفت و من و فرزند هفت ماهه ام در خانه ماندیم. برف سنگینی باریده بود و من از پنجره به حیاط نگاه می کردم که یکباره متوجه شدم مرد افغان از روی دیوار به داخل حیاط پرید. ترسیده بودم که او وارد خانه مان شد و به سمت من حمله کرد و سعی داشت مرا آزار دهد که مقامت کردم. او به شدت مرا کتک زد و تهدید به مرگ کرد. او نقشه شیطانی اش را اجرا کرد و بدون توجه به التماس های من مرا آزار داد و از خانه بیرون رفت. همان موقع با همسرم تماس گرفتم و شوهرم که در برف سنیگن گرفتار شده بود به خانه بازگشت.

به دنبال شکایت این زن پلیس به تحقیق محلی پرداخت و دریافت مرد افغان به تازگی در یکی از خانه های ویلایی همان منطقه به عنوان سرایدار مشغول به کار شده است. این مرد 29 ساله بازداشت شد و روشن شد وی مدتی قبل به صورت غیر مجاز وارد ایران شده است.

در حالی که پزشکی قانونی آثار کبودی روی صورت، گردن و بدن زن جوان را گزارش کرده و اعلام کرده بود آثار جرم در محل کشف شده است مرد افغان در بازجویی ها به جنایت سیاه اعتراف کرد . وی در دادگاه کیفری تهران پشت درهای بسته و غیرعلنی پای میز محاکمه ایستاد. این مرد در جلسه دادگاه منکر آزار زن جوان شد و گفت: قبول دارم از روی دیوار به داخل حیاط پریدم اما م زن جوان را آزار ندادم.بنا به این گزارش، این مرد را از اتهام تجاوز به زن ایرانی تبرئه و وی را به جرم ورد به عنف به 4 سال و نیم زندان، به جرم تهدید زن جوان به قتل به 3 سال زندان و 149 ضربه شلاق و همچنین پرداخت دیه به خاطر ضرب و شتم زن جوان محکوم کردند. مرد افغان همچنین به خاطر ورود غیرمجاز به ایران به جریمه نقدی، و اخراج از کشور ایران محکوم شد.
+77
رأی دهید
-13

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  babak.iraniii - تهران، ایران

  توی بی همه کس که امتیاز منفی دادی بنفع افقانی متجاوز هزاران با از اون کثیف تری لعنتی
  13
  48
  جمعه ۲۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  motefaker - سیاتل، ایالات متحده امریکا

  آخه دیگه اینجا وطن ایرانیان نیست، اینجا جولانگاه فاطمیون زینبیون حسنیون حسنیون وحشدالحشریاس
  5
  46
  شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۸ - ۰۱:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  motefaker - سیاتل، ایالات متحده امریکا
  آخه دیگه اینجا وطن ایرانیان نیست، اینجا جولانگاه فاطمیون زینبیون حسنیون حسنیون وحشدالحشریاس
  5
  24
  شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۸ - ۰۱:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  motefaker - سیاتل، ایالات متحده امریکا
  چی شد خوشتون نیومد؟ میدونستم ایرانیان انگلند مال آخونداس،
  16
  9
  شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۸ - ۰۱:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۵
  samak - پاریس، فرانسه
  [::motefaker - سیاتل، ایالات متحده امریکا::]. [::babak.iraniii - تهران، ایران::]. چرت و پرتهایی که شما دو نفر نوشته ایید به چرندیات ترامپ توی توییتر میگه زکی. فارسی نوشتنتان هم توهین به اکابری هاست.
  5
  6
  شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.