رضوان الطاغی، از متهمان قتل محمدرضا کلاهی، به هلند منتقل شد

رضوان الطاغی به خاطر جرایمی نظیر قتل و قاچاق مواد مخدر تحت تعقیب بود و رهبری سازمانی به نام «فرشتگان مرگ» را به عهده داشت که یکی از خطرناک‌ترین گروه‌های تبهکار در هلند است
 
رسانه‌های هلندی روز پنج‌شنبه خبر دادند که رضوان الطاغی، متهم قتل محمدرضا کلاهی، تحویل هلند داده شده و شب گذشته از دبی به هلند منتقل شده است.
 
بنا بر گزارش‌ها، رضوان الطاغی، هلندی مراکشی‌تبار، که خطرناک‌ترین تبهکار هلند است با هواپیمایی مخصوص و با همراهی چند تن از مأموران پلیس هلند به زندان به‌شدت تحت کنترل «فوخت» در جنوب هلند آورده شده است. مقامات در حال حاضر به او تنها اجازه تماس با وکیلش «اینز وسکی» را داده‌اند.
 
رضوان الطاغی که در ده پرونده قتل از جمله پرونده قتل محمدرضا کلاهی در سال ۲۰۱۵ متهم است روز ۲۵ آذر در امارات متحده عربی دستگیر شد.
 
به گفته مقام‌های ایرانی، محمدرضا کلاهی، مسئول اصلی انفجار ساختمان حزب جمهوری اسلامی در هفتم تیر سال ۱۳۶۰ بود؛ انفجاری که منجر به کشته شدن تعدادی از مقام‌های بلندپایه جمهوری اسلامی از جمله محمد حسینی بهشتی، رئیس وقت دیوان عالی کشور، شد.
 
محمدرضا کلاهی ۲۴ آذر ۱۳۹۴ در شهر آلمیره هلند توسط فردی در خیابان از نزدیک هدف گلوله قرار گرفت و همان روز در بیمارستان جان سپرد.
 
در جریان تحقیقات این پرونده اعلام شد که «ناوفال اف»، متهم ردیف اول این پرونده با شبکه مافیایی که زیردست رضوان الطاغی کار می‌کند، در ارتباط بوده است.
ورودی زندان فوخت. این زندان ویژه تبهکاران بسیار خطرناک، ۲۱ سلول دارد
+51
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  امیدوارم تک تک جنایتکاران بخصوص جنایتکاران داخل کشورمان , اخوندهای نفهم و عقده ای دستگیر شوند و به جای انتقال داده شوند که همه را محکمه کنن.
  0
  25
  جمعه ۲۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.