زنانی که هرگز نباید با آنها ازدواج کرد

العربیه :ازدواج و موفقیت در آن به قدری اهمیت دارد که از نظر اغلب مردم به معنای موفقیت در زندگی معنا می‌شود. از طرفی شکست در ازدواج نیز شکست بزرگی محسوب شده و می‌تواند برای فرد آسیب‌های روانی و عاطفی زیادی را به بار آورد. اولین گام برای موفقیت در ازدواج شناخت خود و سپس شناخت طرف مقابل است.
 
باید از خود در مقابل زنانی که در لیست زیر می‌بینید، به شدت محافظت کنید، تا بتوانید یک ازدواج موفقی داشته باشید.
 
در این مطلب به ویژگی‌های زنانی اشاره شده که ازدواج با آن‌ها به احتمال زیاد شکست می‌خورد.
زنی که برای هر کسی عشوه‌گری می‌کند
برخی از زنان همیشه در حال عشوه‌گری برای جنس مخالف خود هستند. اگر می‌خواهید با جنین زنی ازدواج کنید، باید بدانید بزرگترین اشتباه زندگی‌تان را مرتکب می‌شوید چون این زنان چنین عادتی را تا آخر عمر خواهد داشت.
زنی که به تازگی شکست عشقی خورده باشد
اگر با زنی آشنا شدید که قبل از شما با جنس مخالف رابطه داشته، ممکن است هنوز او را فراموش نکرده باشد، برای زنان فراموش کردن عشق شان سخت‌تر از مردان است. بنابراین تا زمانی که او از گذشته‌اش پشیمان نشده و به جز منطق، احساساتش هم به آن جدایی مهر تایید نزده باشد نمی‌توانید از حضور وی در کنارتان مطمئن باشید.
زنان خودخواه و خودپرست
اگر دوست دارید زندگی زناشویی پر از شادی داشته باشید، توصیه می‌کنیم از خانم‌های خودخواه فاصله بگیرید. این تیپ زنان باورشان این است که آن‌ها بهترین هستند، حرف‌ها و تصمیم‌های‌شان درست است و شما این حق را ندارید که روی حرف آن‌ها حرفی بزنید. چنین زنی از درک شادی و تفاهم دو جانبه عاجز است و از شدت خودپرستی نمی‌تواند زندگی زناشویی سالم و عاری از مشکل داشته باشد.
زنی که اختلاف اعتقادی مذهبی و فرهنگی بارز با شما دارد
هرگز با زنی ازدواج نکنید که اختلاف بارز اعتقادی، مذهبی و فرهنگی با شما دارد، چنین زنی تا آخر عمر با شما اختلاف خواهد داشت.
ازدواج با زن پول دوست
زنی که به پول و مادیات بیشتر از تامین عاطفی و روحی خانواده فکر می‌کند، نسبت به مسائل مادی، توجه وسواس گونه دارد نمی‌تواند همسر خوبی برای شما باشد و نقش خود را به خوبی ایفا کند.
زنانی که به جشن و مهمانی معتاد هستند
برخی از خانم‌ها هستند که در همه مهمانی‌ها، دورهمی‌ها و جشن‌ها حضور دارند. تقریبا همیشه برنامه‌های‌شان پر است و هیچ دعوتی را رد نمی‌کنند. چنین زنانی نمی‌توانند در ازدواج و مسئولیت‌های شان دوام بیاورند. از این رو گزنیه خوبی برای ازدواج به شمار نمی‌روند.
زنان مدپرست
دختران مدپرست از واقعیت‌های زندگی و دشواری‌هایش بی اطلاع اند؛ بنابراین در بحران و تنگناهای زندگی تحمل خود را از دست می‌دهند. آن‌ها به دلیل این که مدام مورد توجه اطرافیان قرار می‌گیرند، دیگر نیازی نمی‌بینند که برای ارتباط با اطرافیان یا بهبود روابط اجتماعی با دیگران تلاش کنند و تصور می‌کنند هنرهای آشپزی، خانه‌داری و کدبانوگری برای‌شان لازم نیست.
زنانی که امر و نهی می‌کنند
این زنان دوست دارند همه چیز و همه کس مطابق به اعتقادات آنها باشد، همیشه همه را نصیحت می‌کنند، با این زنان هرگز ازدواج نکنید.
زن کنترل کننده
زنانی که دیگران را کنترل می‌کنند و می‌خواهند همه تصمیم‌های زندگی را خودشان بگیرند، همیشه در حال امر و نهی به دیگران هستند نمی‌توانند زن خوبی برای زندگی باشند.
+22
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۰۲
  یویوماما - ونوس، اریتره

  دیگه کی میمونه؟
  2
  22
  ‌پنجشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.