فوت یک کولبر ۱۷ ساله و مفقود شدن برادر ۱۴ ساله‌اش در سرما و کولاک

 آزاد خسروی، کولبر ۱۷ ساله فوت شده است. رادیو فردا :گزارش‌های منتشر شده حاکی است که آزاد خسروی، یک کولبر ۱۷ ساله در منطقه سروآباد کردستان، فوت شده و فرهاد خسروی، برادر ۱۴ ساله‌اش، نیز مفقود است.
 
مجتبی خالدی، سخنگوی سازمان اورژانس، خبر داد که یک کولبر ۱۷ ساله در سروآباد کردستان فوت و یک کولبر ۱۴ ساله مفقود شده است.
 
به گفته آقای خالدی، روز سه‌شنبه در سروآباد کردستان در منطقه گردنه ژالانه سه جوان کولبر دچار سرمازدگی شدید شدند که فرهاد خسروی ۱۷ ساله بر اثر سرما و کولاک فوت کرده است.
 
وی گفت که یک کولبر ۱۴ ساله نیز مفقود شده است.
 
در همین حال شبکه حقوق بشر کردستان خبر داد که آزاد خسروی و فرهاد خسروی برادر، و ساکن روستای «نی» در شهرستان مریوان بوده‌اند. بر اساس آمار گردآوری‌شده از سوی شبکه حقوق بشر کردستان، از ابتدای آذرماه تاکنون در مناطق مرزی کردستان ایران شش کولبر و کاسبکار با تیراندازی نیروهای نظامی جمهوری اسلامی کشته و ۵۵ تن دیگر زخمی شده‌اند.
+40
رأی دهید
-15

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  Zaall - اصفهان، ایران
  ننگ و نفرین بر کسانی که برای سود بیشتر از جوانان برای وارد کردن کالای قاچاق استفاده می کنند
  57
  63
  ‌چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  [::Zaall - اصفهان، ایران::]. پس لعنت بر خامنه ای و سپاه قاچاقچی و رژیم کثیف اسلامی غارتگر و دزد
  50
  71
  ‌چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::Zaall - اصفهان، ایران::]. زالوی حشد الحشری بترس از روز انتقام مردم و مطمئن باش کابوس اجساد جوانان ایران هرگز رهایت نخواهد کرد و روز خوش نخواهی دید بلاخره روزی خواهی فهمید که آنروز دیر است .اگر انسان هستی و اگر وجدان داری خودت را جای خانواده های کشته شده ها بگذار که این رژیم و شما طرفداران این رژیم سر آنها را هدف قرار دادید و یا قلب آنها را امیدوارم روزی قلبت برای از دست دادن عزیزانت بدرد آید .شما ساندیس خوران فقط آلت دست این رژیم هستید و این رژیم حتی به شما بادمجان دور قاب چینها هم رحم نمیکند و فقط از شما به عنوان نردبان استفاده میکند وقتی خامنه ای و سپاه حتی به اون دجال خمینی رحم نکردند و به پسر خمینی و رفسنجانی و بقیه که همگی به قتل رسیدند توسط خامنه ای و سپاه فکر میکنی به شما خرده پاها رحم کنند
  56
  39
  ‌چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  اخوندهای نه انسان جنایتکار پست فرمایه هیچ و پوچ نه نجیب مردم مرزهای ایران را ناچار کرده اند برای پیدا کردن لقمه نانی خودشان را در خطرهای جدی اندازند . تا اخوند در ایران حاکم است وضع از اینکه هست بدتر خواهد شد.
  11
  34
  ‌چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  مسافران - آنکارا، ترکیه
  [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::]. هنوز بر سرِ حرفِ خودم هستم. شما نیاز به روانکاو دارید.زندگی در نروژ و سوئد و دانمارک از انسان سالم،فردی دلمرده و افسرده می سازد.بی گمان خبرِ مریضی به کُما رفتن ناگهانیِ کودکانِ خانواده هایِ مهاجرانی را که در سوئد مبتلا می شوند،خوانده اید.کودک که سرشار از انرژی است در آن سامان مریض می شود،چه برسد به بزرگسالانی که انواع بحران را تجربه میکنند.
  22
  5
  ‌چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  علی بابا تبریزی - تبریز ، ایران
  وقتی به سخنان خامنه ای گوش بدین از تمام صحبت هاش مرگ و نفرت و دشمن دشمن چیز دیگری دستگیرتون نمیشه در نتیجه همچنین رهبر الدنگی مردمانی داریم افسرده .دل مرده . غمناک .نگران نداشتن شادی .اوضا ع مالی و اقتصادی خراب جنگ و بی ثباتی .گرانی و بی کاری. تن فروشی و اعتیاد .جوانانی با آینده بد . بی پولی . اختلاس خلاصه هر چه صفت بدی هست از برکت این رهبر هستش که آینده ۸۵ میلیون ایرانی رو ویران کرده خدا ازش نگذره
  4
  5
  ‌پنجشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  پاینده ایران و ایرانی - مالمو، سوئد
  [::مسافران - آنکارا، ترکیه::]. تو باش تو اون ترکیه و پول باد اورده ای که گیرت میاد باهاش حال کن وغُصه اروپا رو نخور, این چرت و پرتهای هم که نوشتی چطورخودت باورش داری , دیوونه خونه اون مملکت تُرکه و ایرانه که استبداد توش بیداد میکنه, نه کشورهای مثل سوئد دانمارک نروژکه با رفا ارامش احترام با شهروندان برخورد میکنن
  0
  3
  شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۸ - ۰۲:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.