بازگشت جمشید، خواننده ایرانی، به صحنه کنسرت؛ او به کشته‌شدگان اعتراضات مردمی آبان ماه ادای احترام کرد

 کنسرت جمشید مقدم در واشنگتن صدای آمریکا :جمشید مقدم، هنرمند موسیقی پاپ، در اجرای شهر واشنگتن، به کشته شدگان اعتراضات آبان ماه در ایران و خانواده های آنها، ادای احترام کرد.
 
این خواننده ایرانی که پس از ده سال دوری از صحنه های اجرا، دور جدید کنسرت های خود را از آمریکا آغاز کرده است، در گفتگو با صدای آمریکا از برنامه‌های آماده سازی خود برای برگزاری یک تور جهانی خبر داد.
 
جمشید مقدم همچنین از آماده شدن تک آهنگی به زبان ترکی استانبولی خبر داد، ولی گفت که به دلیل حمله ترکیه به شمال سوریه، انتشار آن را به زمان دیگر موکول کرده است. وی با اذعان به این مطلب که موسیقی و آواز وسیله دوستی و نزدیکی انسان‌ها است، گفت که هنر برای او وسیله اعتراض به سیاست ها و حکومت های اقتدارگر هم هست.
 
جمشید مقدم موسیقی را نزد اساتیدی چون مجتبی میرزاده ، پرویز مشکاتیان، و کامکارها فرا گرفت و پس از مهاجرت به آمریکا در سال ۲۰۰۰ میلادی، سبک موسیقی پاپ را به عنوان رویکرد حرفه موسیقی خود در پیش گرفت و به یکی از چهره های نام آشنای موسیقی پاپ ایرانی در خارج از کشور بدل شد.
 
جمشید مقدم از معدود هنرمندانی است که توجه ویژه ای به ملودی ها و موسیقی بومی دارد و با آثار متعدد، در شناساندن آنها به مخاطبان ایرانی، تلاش کرده است.
 
جمشید، دلیل دوری ده ساله خود از صحنه ها را توجه به خانواده و فرزندانش اعلام کرد و گفت که حال پس از ده سال و برطرف شدن دغدغه ها در خصوص فرزندانش، آماده حضور پررنگ در صحنه‌ها است.
 
دور جدید تورهای جهانی این هنرمند موسیقی پاپ بهار سال آینده آغاز خواهد شد.
+41
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۸۰
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  درود بشرف همه انسانها که در این موقعیت حساس با مردم مظلوم و زجر کشیده ایران همراهی میکنند. من نظر همه کاربران را به اثار هنری هنرمند ارزشمند ووطن برست تونسی بنام لطفی بوشناق جلب میکنم تا هنرمندان ایرانی ما هم بدانند که همراهی با ملت هیچگاه از ذهن ملت محو نمیشود . درود به لطفی بوشناق هنر مند و اهنگساز نونسی و همچنین این جوان نازنین هنر مند ایرانی جمشید . درود بشرف شما ها
  0
  8
  ‌پنجشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.