یکی از طلب‌کاران بیمارستان با حکم قضایی اموال بیمارستان امام خمینی کرج را با خود برد

رئیس شورای اسلامی کار بیمارستان خمینی کرج از تعطیلی بخش دیالیز این بیمارستان خبر داد و گفت: اخیراً یکی از طلب‌کاران بیمارستان با حکم قضایی وسایل آزمایشگاه میکروبیوشیمی و پاتولوژی را توقیف و از بیمارستان خارج کرد.
 
قاسم طاهری در گفت و گو با ایسنا، در خصوص توقیف اموال بیمارستان خمینی کرج گفت: با وجودی که این برای کلانشهر کرج یکی ضرورت محسوب می‌شود اما مشکلات آن همچنان ادامه دارد.
 
طاهری افزود: به دلیل پرداخت نشدن بدهی به یکی از پیمانکاران بیمارستان خمینی، طی چند روز گذشته این پیمانکار با حکم قضایی، اموال آزمایشگاه میکروبیوشیمی و پاتولوژی را توقیف و از بیمارستان خارج کرد، این اموال به وسیله دو وانت از بیمارستان منتقل شده است.
 
وی ادامه داد: هنوز بخش زیادی از بدهی‌های بیمارستان به چند پیمانکار دیگر پرداخت نشده و به همین دلیل احکام توقیف اموال دیگری هم وجود دارد، البته پیش از این یکی از پیمانکاران برای خارج کردن اموال یکی از بخش‌های بیمارستان اقدام کرده بود که پرسنل اجازه این کار را نداده بودند.
 
طاهری در ادامه از تعطیل شدن بخش دیالیز بیمارستان هم خبر داد و گفت: پیمانکار تأمین کننده تجهیزات این بخش 9 میلیارد تومان طلب داشته اما در حال حاضر این میزان به 40 میلیارد تومان رسیده و به دلیل ادامه این بدهی، تجهیزات این بخش را توقیف و از هفته گذشته مانع از ادامه کار آن شده است.
 
وی افزود: تعطیلی بخش دیالیز بیمارستان خمینی کرج به بهانه نبود صافی و پزشک صورت گرفته است، این بخش پذیرای 30 بیمار دیالیزی بود که در این شرایط به بیمارستان‌های دیگر مراجعه می‌کنند.
 
طاهری تصریح کرد: یکی از بخش‌هایی که به بیمارستان خمینی کرج اعتبار می‌داد بخش دیالیز بود و حالا این بخش تعطیل شده است.
 
این مسئول در خصوص حقوق معوقه پرسنل بیمارستان هم اعلام کرد: تاکنون دو حقوق معوقه به پرسنل پرداخت شده است، راه اندازی مجدد بیمارستان دغدغه اصلی پرسنل است و برای این کار باید تعرفه‌های بیمارستان از دولتی به خصوصی تبدیل شود.
+25
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۸۰
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  این موضوع دو جنبه دارد اول احساسی و دوم اینکه شرکتی وسائلی را فروخته و پول وسائل را نداده اند و روند صحیح پس دادن همان وسائل به فروشنده هست
  1
  17
  دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Alphabet - پترس، یونان
  حق با گفتگوگره. خریدند پولشو نداند صاحب اموال هم وسایلش را برده. یمارستان امام خمینی, ها ها. اخه خمینی گور بگوری جیگوری مگوری هندیزاده گور داشت که کفن داشته. معمولا اسم بزرگان را روی مکانهای عمومی میگذرند نه شیادان و خانه خرابکاران را.
  1
  14
  دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Liberte - ارومیه، ایران
  [::Alphabet - پترس، یونان::]. [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. جان انسان ها، عذاب دیالیزی ها برای شما از پول آقای ایکس و ایگرگ کمتر ارزش داره؟ پول رو که با خودش از شکم مادرش نیاورده بود، تو اجتماع و جامعه بدست اورده ، فوقش سعی می کرد طلب ندشته باشه و حالا که داشته نبایست خلاف شئون جامعه و بشریت عمل کنه. بیش از این طلبکار دندون گرد هم که معلومه رانت حسابی داشته،سیستم قضایی که به اون اجازه این کار ناپسند رو داده، مقصره.
  2
  2
  دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Alphabet - پترس، یونان
  [::Liberte - ارومیه، ایران::]. دوست عزیز تو درست میگی ولی تو مملکت الله اکبر که برادران قاچاقچی پشه را تو هوا میزنند. بیمار را از بیمارستان خارج و در کنار خیابون ول میکنند دیگه چه انتظاری داری. مگه گفتیم ما اینکار را کردیم. مشتی آخوند و پاسداراز خدا بی خبر در راس حکومتند. با انقلاب پا برهنه ها که خودشون بودند و از پشت کوه آمده بودند وارد شدند و وجدان, اخلاق و انسانیت را کشتند. مگه ما اینکار را کردیم که حالا باید جواب پس بدیدم. سرداران رژیم وارد معامله شدند سر پیمانکار را با خدا و پیغمبر کلاه گذاشتند بهش وعده امروز و فردا را دادند. آنهم دیده گول این فریبکاران بی خدا را خورده و مالش را شایدهم با تخفیف زیاد برای رضای خدا فروخته ولی چیزی عایدش نشده و مالش را هم باخته. دستش به جایی بند نبوده آماده برداشته برده. مگه مال ماست که بخواهیم در مورد عملکردمون توضیح بدیم. اره خوب حق باهاته دین, وجدان, اخلاق انسانیت و مردم داری توی ان مملکت آخوندی مرده و از میان رفته. بیا بریم یقه آخوندها را بچسبیم.
  1
  4
  دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::Liberte - ارومیه، ایران::]. عزیز جانم برای من جان ادم ها بیشتر ارزش دارد ولی موضوع بر سر احساسات شخصی من و شما نیست. شرکتی که کارش خرید و فروش لوازم پزشکی هست اگر پولش را نگیرد چون سازمان خیری لهذا نابود خواهد شد. با احساسات نمیتوان یک مملکت را اداره کرد. در این میان مقصر دولتی هست که ارزشی برای جان هموطنانش قائل نیست و بودجه ی لازم را به بیمارستان نمی رساند تا بدهی اش را پرداخت کند. اما در هر کجای دنیا، از امریکا تا روسیه و ایسلند وقتی بیمارستانی وسائلی بخرد و پولش را ندهد قانونا همین کاری را میکنند که دادگاه ایرانی دستور داده است. این کار غیر اخلاقی هست؟ البته که غیر اخلاقی هست ولی روند قانونی توقیف اموال هست
  1
  5
  ‌سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  ادوینو - گوالف، کانادا
  ببین چه مملکته امام زمانی درایران اینها بنیان گذاشتن از عراق بدتر شده یارو عملش نمیکنن تا پول نریذه توی حساب بیمارستان حالا شده برعکس خاک توی سرتون برید خودتونو ....زودتر از اینکه مردم ......کنن.
  0
  2
  ‌سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۰۴:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.