سارقان خودرو را با سرنشینانش دزدیدند

دو پسر جوان هنگامی که نتوانستند پول و طلاهای سرنشینان زن خودروی پژو را بربایند؛ خودرو را با آنها سرقت کردند.

به‌گزارش خبرنگار جنایی «ایران»، ساعت ۱۰:۵۹ صبح پنجشنبه ، چند نفر با پلیس تماس گرفته و مدعی شدند که دو پسر جوان با قمه شیشه‌های یک خودروی 206 را که دو زن و یک کودک در آن بودند شکسته و آن را به سرقت برده‌اند.

با اعلام این خبر مأموران کلانتری 110 شهدا بلافاصله وارد عمل شده و همزمان مرد جوانی که صاحب خودروی پژو بود با پلیس تماس گرفت و گفت: من به‌همراه همسر و دخترم و مادر و خواهر همسرم از بیمارستان آمده بودیم مادر همسرم عمل آنژیو قلب انجام داده و ساعتی قبل او را از بیمارستان بوعلی ترخیص کرده بودیم. بعد از ترخیص، برای گرفتن جواب آزمایش‌های همسرم به خیابان پیروزی آمدیم. من و همسرم درحالی که خودرو روشن و سوئیچ روی آن بود از خودرو پیاده شدیم. پس‌از اینکه کارمان تمام شد به خیابان برگشتیم اما متوجه شدیم خودرو را همراه با سرنشینانش دزدیده‌اند.

در ادامه بررسی‌ها مأموران پلیس، خودروی 206 را در حالی که دو زن در آن با راننده درگیر شده بودند و خودرو حرکات نامتعارفی داشت مشاهده کرده و به تعقیب آن پرداختند.

 راننده‌های عبوری نیز که شاهد ماجرا بودند به کمک سرنشینان خودرو آمدند. یکی از آنها سعی داشت که خودرو را متوقف کند اما راننده پژو موفق به فرار شد. حتی راکب یک موتورسیکلت راه را بر خودرو سد کرد ولی او نیز موفق نشد. از سویی مأموران پلیس نیز در تعقیب آنها بودند. سارقان که با سرنشینان خودرو درگیر شد بودند آنها را در خیابان عارف شمالی از ماشین پیاده کرده و با خودروی 206 به فرارشان ادامه دادند.

متهمان هنگام فرار، با واحد گشت موتوری پلیس روبه‌رو شدند و با کوبیدن خودرو به مأموران و مجروح کردن آنها، به فرار خود ادامه دادند. در ادامه ماجرا، واحد گشت بازرسی پلیس پایتخت که در آن مسیر در حال حرکت بود با مشاهده خودروی پژو ۲۰۶ به تعقیب خودرو پرداختند که در نهایت متهمان با کمک یک راننده خودروی نیسان متوقف شدند.

اما یکی از سارقان متواری شد و همدستش به دام افتاد. سرهنگ «حمید خروش» ، رئیس پلیس بازرسی پایتخت با اعلام این خبر گفت: در جریان این حادثه 2 مأمور نیروی انتظامی و یک شهروند مجروح شدند و متهمان به ۶ خودروی عبوری نیز آسیب رساندند. در تحقیقات از سرنشینان پژو ۲۰۶، مشخص شد که آنها توسط متهمان تهدید به مرگ نیز شده بودند.

متهم دستگیر شده در تحقیقات اولیه گفت: سابقه سرقت دارم و مدتی است که از زندان آزاد شده‌ام. اما در این مدت نتوانستم کاری برای خودم دست و پا کنم. به‌همین دلیل از شهرستان با دوستم به تهران آمدیم تا کاری پیدا کنیم. اما موفق نشدیم تا اینکه با دیدن خودروی روشن و سرنشینان خودرو که دو زن بودند تصمیم به سرقت گرفتیم. ابتدا خواستیم طلا و پول‌های سرنشینان خودرو را سرقت کنیم اما آنها مقاومت کردند. وقتی موفق به انجام نقشه‌مان نشدیم، تصمیم گرفتیم که سرنشینان را با خودرو ببریم تا در فرصتی مناسب بتوانیم نقشه‌مان را عملی کنیم.

به‌دستور بازپرس سهرابی از شعبه نهم دادسرای امور جنایی تهران متهم جوان در اختیار اداره آگاهی قرار گرفت و بررسی‌ها برای دستگیری همدستش ادامه دارد.
+8
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  Alphabet - پترس، یونان
  مملکته داریم, ولا؟ اعجب خر تو خریه. خوشا دوران قاجار.
  0
  10
  دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Alphabet - پترس، یونان
  کاسه با ماسته.
  0
  10
  دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.