رونالدینیو: مسی در زمان خودش بهترین است نه در همه دوره‌ها

العربیه :لیونل مسی، مطمئنا بهترین بازیکن است، اما رونالدینیوی برزیلی معتقد است این بازیکن فقط در حال حاضر بهترین است و نه در همه دوره ها.
 
بر اساس گزارش گل، مسی طی ماه جاری برای ششمین بار صاحب توپ طلای سال شد که رکورد کریستین رونالدو که پنج بار صاحب این مقام بود را شکست. مسی، علیرغم مصدومیت، در این فصل خوش درخشید و در صدر گل های جدول اسپانیا است که تنها در 9 بازی، 12 گل به ثمر رساند. این در حالی است که کریم بنزما از 14 بازی 11 گل زده است.
 
ستاره آرژانتینی، طی شش هفته اخیر در 13 بازی داخلی و باشگاهی 10 بار گل زنی کرده است. پیروزی افتخارآمیز مهم اخیر این بازیکن در برابر رئال مایورکا بوده است که با نتیجه 5 بر 2 به پایان رسید.
 
اما رونالدینیو که هم تیمی سابق مسی بوده است، درباره دادن عنوان بهترین بازیکن طول تاریخ به مسی، ناخشنود است و طی برگزاری مراسم خیریه در مکزیک گفت: من برای مسی به عنوان یک دوست خوشحال هستم خصوصا اکنون که هدایتگر بارسلونا است.
 
اما من مقایسه افراد با طول تاریخ فوتبال را دوست ندارم. چون بهترین های زیادی هستند که از جمله آنها دیگو مارادونا، پله و رونالدو هستند. نمی توانم بگویم مسی در تاریخ فوتبال بهترین است بلکه در دوره خودش می تواند بهترین باشد.
+12
رأی دهید
-3

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.