وزیر خزانه‌داری آمریکا: اگر تهران شرایط لازم را بپذیرد، واشنگتن به اعمال تحریم‌ها پایان خواهد داد

 استیون منوشن صدای آمریکا :وزیر خزانه‌داری آمریکا می‌گوید اگر تهران شرایط لازم را به اجرا در آورد، ایالات متحده به اعمال همه تحریم‌های خود علیه ایران پایان خواهد داد.
 
به گزارش خبرگزاری رویترز، استیون منوشن این مطلب را روز شنبه ۲۳ آذر ماه و در جریان یک نشست بین المللی در دوحه پایتخت قطر بیان کرد.
 
شبکه سی‌ان‌بی‌سی نیز در گزارشی در همین زمینه، در ارتباط با تحریم ایران از قول او نوشت، هدف از اعمال این تحریم‌ها پرهیز از یک جنگ بالقوه است.
 
آقای منوشن در ادامه اضافه کرد، دلیل آن که ما از تحریم‌ها استفاده می‌کنیم این است که مهم‌ترین بدیل برای درگیری‌های نظامی در جهان هستند.
 
وزیر خزانه‌داری دولت پرزیدنت ترامپ خاطر نشان کرد که تحریم‌ها برای رسیدن به این هدف نتیجه بخش بوده‌اند.
+5
رأی دهید
-77

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۵
  گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی

  کس نخارد پشت من جز ناخن انگشت من. تنها یکراه برای مردم ایران مونده یا باید اونقدر کشته بدهند عین فرانسه که تا کاخ الیزه کشته رو کشته بوده یا جیکشون درنیاد و بگن بودوکه واردی به این زندگی نکبتی ادامه بدن و به ویلا نشینی و ماشینهای خوب سوار شدن انگلهایی مثل فاطی شله و این صفرسرخررهبر که از خونشون میمکن راضی باشن. نامه تمام !! نگین بالای گود که یکبار دیگه هم گفتم ازهمه اونهایی که بیرونن اگه ده درصد برگردن ایران اگه رژیم عوض بشه چون کار و زندگیشون اینوره تنها دلسوزی بوطنه که وادارشون میکنه که اگه کاری هم میکنن علیه رژیم انجامش بدهند اونم با جان و دل .
  3
  35
  شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  stockholm - استکهلم، سوئد

  قابل توجه کسانی که منتظر امامزاده ترامپ هستند و بهش دخیل بستند. بابا چند دفعه دیگه باید امدیکا ثابت کنه همه اینا با جمهوریاسلامی جنگ زرگریه و فقد به منافع خودش فکر میکنه نه مردم ایران
  3
  34
  شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک

  مثلا میخوان بگن دست پیش رو گرفتن، بپا پس نیوفتین.
  36
  0
  شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۰
  senator x - تهران، ایران
  آیا معتقد نیستید که رذل ترین,پست ترین,کثافت ترین و جنایت بارترین سیاستهای دنیا متعلق بآمریکاست ؟
  4
  19
  شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::senator x - تهران، ایران::]. اصلاً نباید اینطور فکر کرد. این ها صلاح مردم خود را میخواهند که دنیا را میچاپند. ما هم ایرانی درایتمند و با هوش کم نداریم که که بتوانیم در مقابلشان بایستیم و بگوییم نه، این راهش نیست. اما افسوس که کمی در دفاع از حقوق خود تنبل هستیم و خیلی از ما ها جربزه را از دست داده ایم و باید پیش وجدان خود خیلی خجل باشیم. در چند روزیکه در ۱۰۹ شهر از کشور ما جوانمردان کشته میدادند باید از ۸۰ میلیون جمعیت کشور ۷۰ میلیونش با فریاد به خیابان میریخت. اگر من مسوولیت نپذیرم، همسایه من هم همینکار را میکند و در نتیجه بالای هزار تن کشته میدهیم. بار دیگر که شلوغ شد باید نشان بدهیم که شرف داریم.
  1
  8
  یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۰۵:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.