استراماچونی مربی مستعفی استقلال: هنوز پولی نگرفته‌ام

آندره آ استراماچونی بی بی سی :آندره‌آ استراماچونی سرمربی استقلال، در یک پیام ویدیویی گفته است در این نه روزی که مربی استقلال نیست علیرغم ادعای مسئولان این تیم هنوز پولی دریافت نکرده است.
 
در پی انتشار این ویدیو، اسماعیل خلیل زاده، سرپرست تیم استقلال گفته پول هنوز به حساب آقای استراماچونی واریز نشده و دوشنبه این پول در حساب آقای استراماچونی است و دلخوری ایشان هم ناشی از یک سوتفاهم است که مطمئنا حل می‌شود.
 
این در حالی است که که مازیار ناظمی، سخنگوی وزارت ورزش و جوانان ایران، روز گذشته در خصوص پرداخت دستمزد به آقای استراماچونی گفت که مبلغ ۱۰۸ هزار و ۵۰۰ یورو به وی پرداخت شده است.
 
آقای ناظمی همچنین افزوده بود: "پول اکنون در حساب اوست و فقط باید اعلام وصول کند".
 
آقای استراماچونی به دلیل "پرداخت نامنظم حقوقش"، یکشنبه ۱۷ آذر قراردادش را با این باشگاه فسخ و صبح دوشنبه ۱۸ آذر، تهران را به مقصد ترکیه ترک کرد.
 
هواداران تیم استقلال روز دوشنبه پس از انتشار خبر خروج سرمربی این تیم از ایران در مقابل دفتر این باشگاه تجمع کردند و اقدام به شکستن در پارکینگ باشگاه کردند و برخی رسانه‌ها هم نوشته‌اند که هواداران خشمگین وارد ساختمان استقلال شده بودند و معاون این باشگاه را نیز کتک زده بودند که این مسئله با حضور پلیس امنیت و خروج معترضان از ساختمان در نهایت پایان یافت.
+3
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.