فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیا حذف جهادسازندگی را «خیانت بزرگ» خواند

سعید محمد، فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیای سپاه از مهر ۹۷ مسئولیت این نهاد را بر عهده گرفت رادیو فردا :حدود دو هفته پس از آنکه یک مقام وزارت کشاورزی خبر داد رهبر جمهوری اسلامی دستور بررسی احیای جهاد سازندگی را داده است، فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیا حذف جهادسازندگی را «خیانت بزرگ» خواند.
 
سعید محمد، فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیای سپاه، روز جمعه در برنامه‌ای تلویزیونی گفت: «جهادسازندگی را خیلی زود حذف کردند و این خیانت بزرگی به کشور بود».
 
به گزارش خبرگزاری فارس، سعید محمد همچنین در این برنامه‌ گفت که قرارگاه خاتم‌الانبیا ۱۵ هزار طرح در مناطق محروم و روستایی اجرا کرده است.
 
وزارت جهاد سازندگی که در سال ۱۳۶۲ تشکیل شد در سال ۱۳۷۹ و در دولت اول محمد خاتمی با وزارت کشاورزی ادغام و «وزارت جهاد کشاورزی» جایگزین آن شد.
 
حدود دو هفته پیش نیز پیمان فلسفی، مدیرکل حوزه نمایندگی رهبر جمهوری اسلامی در وزارت جهاد کشاورزی، گفته بود آیت‌الله علی خامنه‌ای دستور بررسی طرح احیای «نهاد مردمی جهاد سازندگی» را داده است.
 
قبل از او نیز رضا تقوی، نماینده رهبر جمهوری اسلامی در وزارت جهاد کشاورزی، از طرح احیای جهاد سازندگی پشتیبانی کرده و گفته بود در حال حاضر، بخشی از خلأ جهاد سازندگی در حوزه روستایی و کمک به کشاورزان را «سپاه پر کرده است».
 
سپاه پاسداران از آبان ۹۵ اعلام کرد که قرارگاه جدید اقتصادی با عنوان «قرارگاه پیشرفت و آبادانی» در استان‌های کشور راه‌اندازی کرده که مأموریتش اجرای پروژه‌های عمرانی در روستاها و کمک به کشاورزان است.
+5
رأی دهید
-29

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۳
  vg2000 - اسلو، نروژ
  آدم حالش بهم میخوره از از این همه خر یعت
  2
  20
  شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  خیانت بزرگ زدن این همه چاه و ساختن سدهای غیر کارشناسی هست که اگر برای مفتخوران جهاد باعث اب و نان شده ولی تمام اکوسیستم این مملکت را نابود کرده است
  2
  20
  شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  حالا که گُل کاشتید وقتشه که جهاد “ دارندگی و برازندگی” رو راه اندازی کنید.
  1
  6
  شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  ادوینو - گوالف، کانادا
  توی ااین شرایط تحریم بودن این ارگانهاخیانته اصلا چهاد سازندگی در کشوری که شهرداری داره چه لزمی داره هر کی اول انقلاب یک شعبه مندرآوردی از خودش ابداع کرد ورهبر انقلاب هم اصلا حالیش نبود که پول از کجا میاد وچطور باید هزینه شه د خودشو راحت کرد وگفت اقتصاد مال خر ه وهر کی برای خودش ذفتر دستک درست کرد و شدن برای خودشون غولی که یک روز مثل الان باید شاخشون شکسته بشه اگه کارآمد بودن که حذف نمیشدن چرا شهرداری را حذف نیمکنند برای اینکه کارش مشخصه جهاد مستضعفان و سازندگی اسمشان قشنگه اما در اصل بیزینس محفلیه وهر کسی نمیتونه رییسش باشه
  1
  1
  شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.