دستگیری چندین نفر به اتهام « سلطنت طلبی» در اصفهان توسط اطلاعات سپاه

رادیو فردا :خبرگزاری فارس روز جمعه از بازداشت چهار نفر در استان اصفهان خبر داده و آنها را از اعضای «شبکه فعال سلطنت‌طلب» این استان معرفی کرد.
 
آن‌ طور که این خبرگزاری نوشت، این افراد روز پنج‌شنبه، ۲۱ آذر، به دست سازمان اطلاعات سپاه استان اصفهان بازداشت شدند.
 
این گزارش همچنین این افراد را از اعضای «شبکه مبارز وطن اصفهان» معرفی کرده است.
 
فارس نوشته که بازداشت‌شدگان «حین برگزاری جلسه با موضوع موج دوم اغتشاشات در منزل یکی از اعضا» بازداشت شدند.
 
فارس بدون اینکه به منبع خبر خود اشاره کند نوشته که از منزل مذکور «تعدادی شب‌نامه، پرچم شیر و خورشید، ابزار شعارنویسی و شیشه‌های بمب‌های آتش‌زا» کشف شده است.
 
استان اصفهان در اعتراضات اخیر ایران نسبت به افزایش قیمت بنزین، شاهد شدیدترین اعتراضات بود و عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور ایران گفته بود که شرایط اعتراضات در این استان «ویژه» بود.
 
در اعتراضات اخیر ایران، شعارهایی در حمایت از خانواده پهلوی سر داده شد و آخرین شهبانوی ایران و ولیعهد نیز پیام‌های متعددی برای معترضان و مردم ایران ارسال کردند.
+13
رأی دهید
-89

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۲
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  امیدوارم زال رو گرفته باشند. شبنامه و پرچم شیر و خورشید که تو کامپیوترش و کامنتهای ما توی سایت بوده. ابزار شعار نویسی هم حتما چند تا ماژیک تو منزلش پیدا شده. شیشه بمب آتش زا هم حتماً شیشه نوشابه بوده که چون ساندیس زیاد دلش رو زده خواسته تنوعی داشته باشه. در هر صورت امیدوارم اعدامش کنند!
  7
  58
  جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  هر وقت از شاهزاده یا از این خاندان خبری میشه یه عده عین .... بیمارستانی نشت میکنن اینجا و شروع میکنن به مزه پرونی، ولی با گذشت چهل سال همین پهلویسم و رضاشاه و پرچم شیر و خورشید .....محترم رژیم و اذنابش رو با .....پیوند زده.
  8
  41
  جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۶
  millionaire - منچستر، انگلستان

  أی ول سلطنت طلب جماعت رو باید .....، آدمى که نمیخواد بفهمه برگشتن به عقب عقبمون میندازه ، آدمى که نمیخواد بفهمه مملکت دارى و زرنگى توسط نطفه به فرزند منتقل نمیشه ، پدر اگه سیاستمدار و شجاع و مدیر بود مثل رضا شاه پسرش ممکنه بى عرضه و ترسو و بى غیرت باشه مثل ممد دماغ پهلوى ، آدمى که نمیخواد بفهمه دوره شاه و سلطان و ارباب بازى در کل جهان منسوخ شده دوران کنترل کشور با یک شخص تموم شده دوره فرعون و شاه و اربابى که بخواد در این حد ارث براى بچه و بچه بچه هاشون بزارن تموم شده ، همه دوست دارن براى بچه شون سنگ تموم بزارن ولى نه در این حد که یک کشور رو گوسفند تلقى کنند و قدرت و سیاست و شخص اول بودن رو براش به ارث بزارن
  60
  13
  جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  ordak - بن، آلمان
  متاسفانه امریکا برای بارهای متوالی به ایران نارو زد،قرار است در ماه آینده آخوند روحانی به میانجیگری ژاپن با نمایندگان امریکا زمینه ملاقات خامنه ای با ترامپ ر فراهم کنند یعنی خامنه ای مدتهاست که جام چیش را سر کشیده به همین خاطر با این وضیعیت ملت را بدون ترس سرکوب کرد و دنیای متمدن و بشر دوست هم با سکوتشون این جنآیات خامنه ای را تایید کردند. دلیل اعتلاف جهانی علیه لیبی کشته شدن ۶۰ نفر در تظاهرات ضدس دولتی بود که طبق امار خود دولتهای اعتلاف از جمله فرانسه بیش از سه چهارم کشته های لیبی را ماموران امنیت تشکیل میدادند، ولی ۱۲۶۰ تظاهرات کننده در ایران کشته شدند و این بشر دوستها حاضر نشدند که این جنایات را حتی محکوم کنند!
  27
  9
  جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  [::millionaire - منچستر، انگلستان::]. یه خورده گنده تر .... داری پرت و پلا میگی. تو اول برو یاد بگیر تاریخ تولدت رو درست بزنی که سنت به زمان قاجار برنگرده بعد بیا ور ممد دماغ بزن. شما چپول ها انگار ادم بشو نیستین
  10
  32
  جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا::]. آخه قربانت گردم از کسی که بین اینهمه اسم کاربری، میلیونر رو انتخاب میکنه بیشتر از این مهملاتی که مینویسه باید انتظار داشته باشیم؟
  4
  32
  جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  [::millionaire - منچستر، انگلستان::]. چه کسی‌ می‌‌گوید.بر گشت به عقب نمی‌‌شود.حالا شاه خوب یا بد. مگر شما ما را ۱۵۰۰ سال به عقب پرتاپ نکردید. کافی‌ یک نگاه به دولت امام زمان. هرچه منطق است بریز در سطل زباله. یک دو سال هم خیر.یک دفعه با یک حرکت ۱۵۰۰ سال عقب گرد. ما را مجبور زندگی‌ به سبک خیمه نشینان ۱۵۰۰ سال. که فقط بز .شتر و زن می‌‌شناختند .بعضی‌ وقتا هم. بین زن و بز فرقی‌ نمی‌‌گذاشتند. هرچه دم دست بود. از این قوانین یک کتاب کردید. به زور ما را مجبور می‌‌کنید. با این خرافات زندگی‌ کنیم. مقدس هم می‌‌گوهید. به کتاب مقدس قسم. نساهی و جهودی ذلیل شوند. گندمش بخشکد. زنش اسیر شود. تنها جاهای که باران نمی‌‌یاد.بلاد اسلام. و مسلمان .زن مسلمان اسیر می‌‌کند. دست اخر هم نساهی و جهودی به روی کره ما.و ادرار می‌‌کنند. شما هنگام زلزه نماز به سمت ماه می‌‌خانید. حالا کی‌ عقب گرد کرد؟ به ریش مقدس بدون رودرواسی؟
  1
  43
  جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  paksan - ایران، ایران

  الان همه مردم ایران سلطنت طلب شدند. آب در هاونگ کوبیدن یعنی همین. یه زمانی جرم مردم دفاع از سازمان مجاهدین بود ولی الان شده سلطنت طلبی. با کارهای حکومت و بخصوص سپاه واقعا روی شاه سفید شده و دلیلی نداره به نظام قانونمند و با سواد سلطنتی فکر نکرد.
  2
  28
  جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  Attila14 - استکهلم، سوئد
  دوستان!. من بزرگشده یک خانواده طبقه پایین هستم و هیچ نوع وابستگی به اشرافیت یا خاندانهای نزدیک به سلطنت ندارم!. دیپلمه ایران رو ترک کردم و درس خوندم!. لپ کلام سلطنت جز انکارناپذیر ایران و تاریخ ایرانه و چرا حداقل بصورت تشریفاتی این برگ قطور از تاریخمونو نداشته باشیم!. ژاپن انگلیس سوید بلژیک نروژ موناکو هلند المان اسپانیا استرالیا کانادا کشورایی که با وجود سیستم جمهوری یا فدرال٫ به رسم کشور پادشاهیشون ادامه میدن و دیدن فرح پهلوی عزیز ٫ولی بدون کشور٫ در جشنهاشون ناراحت کننده اس هر چند باعزت و احترام بسیار بالا دعوتش میکنن!. حالا یه خامنه ای پرست میاد مینویسه شاه جلاد بود٫ من میگم کاش بود.
  2
  6
  جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Zaall - اصفهان، ایران
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. نترس تامن تو سد رضا دیبا را کفن نکنم قصد رفتن ندارم
  14
  1
  شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۶
  millionaire - منچستر، انگلستان
  [::hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا::]. شعبان بى مخ جون هیچ وقت نشد یه دو تا جمله منطقى و عقلانى ما از تو ببینیم ، عین لاتها حرف میزنى و همیشه هم نصف چرندیادتو خود iranianuk حذف میکنه ، سواد درست و حسابى هم ندارى که بشه باهات بحث کرد ، همون خود شعبان بى مخى
  11
  4
  شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۰:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه
  [::Attila14 - استکهلم، سوئد::]. جواب سوالتون خیلی ساده است چرا نباید در ایران حکومت سلطنتی باشه ؟ چون از شش پادشاه آخر ایران فقط یکی توانست سلطنتش را به پایان برساند بقیه یا کشته شدند یا فرار کردند یا تبعید شدند . همین اتفاق در فرانسه هم افتاد در آنجا هم سه انقلاب علیه پادشاهان رخ داد و بخاطر همین پادشاهی را برای همیشه کنار گذاشتند مردم ایران برای مقام پادشاهی احترامی قائل نیستند حالا درباره دلایلش می شود بحث کرد پس سری که درد نمی کند را دستمال نمی بندند دلیلی ندارد یک مقام تشریفاتی که هزینه جشن هایش را مردم باید بپردازند بیاوریم و همین را عاملی برای نارضایتی کنیم
  13
  4
  شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  آزاذه - تهران، ایران
  به نظر من حکومت سلطنتی خاندان پهلوی برای ایران الزامی است. مردم اسلام زده ایران احتیاج به رضاشاه و محمد رضا شاه و اعلیحضرت رضا و ملکه ایران دارند تا بسوی انسانیت و حقوق بشر و ثبات پیش بروند.
  0
  4
  شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۳:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::millionaire - منچستر، انگلستان::]. اخه تو که هنوز من رو نمیشناسی چی پرت و پلا میگی؟ با شماها بیشتر از این حد نباید صحبت کرد. همون شعبون بی مخ هم زیاده براتون. تا زرتی به زورتی میخوره خیری که یاد گرفتین ممد دماغ! اخه پولفوسور!! اگر همین ممد دماغ و باباش نبودن هنوز سیفلیس و کچلی از سر و کول شما چپول های بند به سیبیل لستالین بالا میرفت
  1
  5
  شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۴:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::Zaall - اصفهان، ایران::]. شغل جدید مرده شوری و کار با کفن رو بهت تبریک میگم.
  1
  4
  شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۴:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه::]. بشین سر جات، برای ملت نسخه نپیچ و فتوا صادر نکن. مردم ایران خیلی هم برای پادشاه احترام قائل هستند چون شاهد خدمات او و خیانت نوکران روسیه بوده اند.
  0
  4
  شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۴:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۶
  millionaire - منچستر، انگلستان
  [::hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا::]. ببند اون دهنتو بى ادب
  1
  0
  یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۰۰:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::millionaire - منچستر، انگلستان::]. متاسفم. گنده تر از تو هم نتونستن ببندن
  0
  1
  یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.