بازداشت بی رحم ترین پدر دنیا به اتهام تعرض به دختر خود و همسایه اش و خواهر زاده نوجوانش

رکنا: مردی در پایتخت به خاطر اقدام شیطانی با دخترش و همچنین دختر همسایه و خواهرزاده اش از خود دفاع کرد.
 
همسر این مرد افغان راز تکان دهنده ای را فاش کرد، این درحالی است که او اصرار بر بی گناهی دارد.
راز وحشتناک
به گزارش رکنا، دو روز قبل زن جوانی به نام ثریا به کلانتری ۱۵۸ کیانشهر رفت و از شوهر ۲۱ ساله اش به نام سلمان که افغان است  شکایت کرد .
 
وی به مأموران گفت: من چهار سال قبل با سلمان ازدواج کردم و حالا صاحب دو فرزند هستیم. دختر کوچکم یک سال و نیمه است. چند روز بود دخترم رفتارهای عجیبی از خودش نشان می داد که از دیدن آن تعجب کرده بودم. من علت این رفتارهای عجیب را از او پرسیدم که با زبان بچگانه به من فهماند پدرش او را آزار داده است.
 
این زن ادامه داد : مدتی بود که به رفتارهای شوهرم مشکوک شده بودم اما نمی خواستم حقیقت را باور کنم .حالا که متوجه شده ام به دختر خردسالم رحم نکرده و او را آزار داده است، می خواهم حقیقت را بگویم. او قبلا هم دختر ۵ ساله همسایه را آزار داده بود و با خواهرزاده نوجوان خودش نیز رابطه پنهانی دارد.
من شیطان نیستم
با این شکایت، مرد جوان به کلانتری احضار شد و اتهاماتش را انکار کرد.
 
با توجه به فجیع بودن اقدامات این مرد، پرونده وی برای رسیدگی به شعبه 11 دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد و سلمان دیروز در جلسه تحقیق خودش را بی گناه خواند.
 
وی گفت: من نصاب کابینت هستم. صبح ها از ساعت ۸ صبح به محل کارم می‌روم و ساعت 22 به خانه برمی گردم. من اصلا با دخترم در خانه تنها نبودم که بتوانم چنین بلایی را سر او بیاورم.
 
مرد مرموز ادامه داد: از وقتی فرزند دوم مان متولد شده، رفتارهای همسرم تغییر کرده است و مدام با من بد خلقی می‌کند. او مدتی است به خانه عمه اش رفت و آمد دارد و این دروغ ها را عمه اش به او یاد داده تا علیه من مطرح کند.همسرم چند روز پیش قهر کرد و به خانه عمه اش در کیانشهر رفت و حالا علیه من شکایت کرده است.
 
سلمان درباره درگیری با همسرش به قضات گفت: چند روز پیش همسرم دختر یک و نیم ساله مان را کتک زد و من که از رفتار همسرم عصبانی شده بودم، با او درگیر شدم. همسرم همان موقع قهر کرد و از خانه بیرون رفت.چندبار با او تماس گرفتم تا به خانه برگردد اما قبول نکرد تا این که آخرین بار با من تماس گرفت و گفت می خواهد با من آشتی کند. همسرم به همین بهانه مرا به کلانتری کشاند و تحویل پلیس داد.
 
این مرد درباره اتهام رابطه پنهانی با خواهرزاده اش نیز گفت: چون من رابطه خوبی با خواهرزاده نوجوانم داشتم، همسرم به این ماجرا حسادت می کرد. به همین دلیل مدت دوسال است با خواهر و خواهرزاده ام قطع رابطه کرده ام اما حالا همسرم ادعا کرده من با خواهرزاده ام رابطه داشته و او را آزار داده ام.
 
با پایان اظهارات سلمان، قضات ادامه جلسه تحقیق را به روزهای بعد موکول کردند تا زن جوان به دادگاه احضار شود و به تشریح شکایت اش بپردازد.
+27
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۱
  mehdi sadigh - دوسلدروف، آلمان

  اسلام چه دنیای کثیفی ایجاد کرده از نوزاد تا...
  11
  41
  جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۸
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  دادگاه ایران این خوبی را نه بلکه این بدی را دارد تا کسی از کسی شکایت کرد و گفت این به من یا به ان بجاوز کرده فورا" یارو را دستگیر میکنن .
  3
  22
  جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۴
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  احتمالا زن دروغ میگوید
  10
  39
  جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۸
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  به بچه ی 1 سال و نیمه تجاوز شود میمیرد و اصلا زبان ندارد بگوید چی شده و معنای تجاوز را هم نمیداند
  6
  45
  جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۶
  ۳۶
  raha1984 - هامبورگ، آلمان

  وقتی هنوز چیزی ثابت نشده چطور اتیکت بی رحم ترین پدر دنیا رو بهش زدن ؟؟ ۱۰۰٪ داستان زنه هم ساختگی و بودار هستش !! یه بچه یک ساله و نیمه چطور میتونه باز زبون بچه گانه ازار جنسی رو توضیج بده ؟؟؟
  0
  21
  شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۲
  ۳۶
  raha1984 - هامبورگ، آلمان
  وقتی هنوز چیزی ثابت نشده چطور اتیکت بی رحم ترین پدر دنیا رو بهش زدن ؟؟ ۱۰۰٪ داستان زنه هم ساختگی و بودار هستش !! یه بچه یک ساله و نیمه چطور میتونه باز زبون بچه گانه ازار جنسی رو توضیج بده ؟؟؟
  0
  14
  شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۲
  ۲۰
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک
  اول میگه رفتارهای بچه عجیب شده و بعد رفتارهای شوهرش مشکوک شده! رفتار مشکوک یعنی چی؟ یعنی قبلا هر شب تا صبح ده بار غلغلکت می‌داده، حالا هفته‌ای یکبار هم بزور؟ شخصا فکر میکنم زنه خله!
  0
  11
  شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۵
  ۶۶
  senator x - تهران، ایران
  دادگاه حتما شعورش نرسید که دختر بچه را بپزشک قانونی بفرستد تا ماجرا روشن شود
  0
  4
  شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۲
  ۲۰
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک
  پزشکی قانونی هر نوع تعرضی را نشان نمیدهد. بطور مثال کلینتون رابطه با سکرترش رو جنسی نمیدانست.
  3
  0
  یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۷
  نظر شما چیست؟