پوسترهای تحریم انتخابات فرمایشی

+342
رأی دهید
-16

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  Hatef - پاریس، فرانسه

  هر کسى در این سیرک مسخره شرکت کند، مستقیما در تمام جنایات حکومت تبهکاران شریک است.
  14
  223
  ‌پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۶
  ۴۲
  Sarbaze Rahbar - پاریس، فرانسه

  ایران زیباترین سیستم دموکراسی در دنیا رو داره حیف که یه عده شیفته پول خارجی قدر این شرایط رو نمیدونن .تو ایران که فقط بلدین آشوب و اغتشاش درست کنین اینجا هم پاتون نرسیده کاسه رو دست میگیرین و واسه دوقرون پول مفت میشین سربار ملت. نفرین بر شما مفتخور های ضد ایرانی.
  238
  20
  ‌پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۴
  ۵۴
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  [::Sarbaze Rahbar - پاریس، فرانسه::]. اون زیباترین سیستم دموکراسی دنیا بخوره توی سر تو و اون رهبر مافنگیت که مشتری ثابت گرمابه منصوری بود!
  12
  102
  ‌پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۴
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  تاکنون به فضل اسلام و اخوند معتقد بودید و هر چی فریاد زدیم که تمام این عقب افتاده ها سر و ته یک کرباسند قبول نکرده و هر زمان وعده های این مزوران را باور کردید. امیدوارم که حالا بیدار شده باشید که حتی اگر اخوندی خوب باشد چون ساختار فهم و شعور و مغزش متعلق به 1400 سال قبل هست هرگز به درد مشکلات بشر امروز نمی خورد و این ها نمی توانند مشکلات بشر امروز را حل کنند
  9
  65
  ‌پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۷
  ۳۳
  arash lavasani - لس انجلس، ایالات متحده امریکا

  مراحله طى شده بیشعورهاى اپوزسیون مغز خالى مریم اسمیگل و رضا پالان ، مرحله اول ،کسى راى نمیده به اینا امسال شاهد سقوط رژیم هستیم ،مرحله دوم دروغ میگه وژیم طبق شواهد و فیلم هاى رسیده دستمون هیچ کس راى نداده امسال مردم پشت کردن به نظام و شاهد فروپاشى رژیم هستیم و همین الان خبر اومد دریایى دزفول سقوط کرد 😂مرحله بعدى یه تعدادى شرکت کردن ساندیس خور مرحله بعدى رژیم با متوصل شدن به زور و تهدید مردم رو به پاى صندوق کشاند مرحله بدترش بابا این رژیم مهندسى کرده از اول معلوم فلانى راى میاره مرحله بعدى سر در خشتک خود نهادن و دکمه سیک شدن خود را فشار داده و تا مدتى غیب میشن ایشالا ساله بعد حتما دیگه رژیم سقوط میکنه اخه شما چقدر بدبختید اشتون انقدر شور شد دیگه هوشنگ امیر احمدى اسکول داره به فرح میگه از سعودى نخور شهرام همایون دسمال به شازده پالان میگه نرو تو اون تلوزیون مزدور سعودى شما ولى کماکان منتظر اوردن دموکراسى این فاحشه پولى وسیاسى هستید .
  78
  13
  ‌پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۵
  ۳۸
  freedom of the press - تهران، ایران

  [::Sarbaze Rahbar - پاریس، فرانسه::]. یا نمی دونی دموکراسی یعنی چی!!! یا نمی دونی در ایران چی خبریه!!! یا زیادی زدی!!!! یا انسانیت و‌ شرافت را سر کشیدی خامنه ایی را هم‌ روش. یا کلا تکلیفت با خودت روشن نیست.
  12
  83
  ‌پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۵
  ۵۸
  ایرانی بی ایران - گوتنبرگ، سوئد

  [::Sarbaze Rahbar - پاریس، فرانسه::]. واقعا تو کی هستی؟؟؟؟!!!! تو که شیفته رهبرت یعنی آغات هستی، پس تو فرانسه چیکار داری. خوب برگرد برو پیش آغات،
  7
  71
  ‌پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۶
  ۴۷
  جناب سروان - مونرآل، کانادا

  [::arash lavasani - لس انجلس، ایالات متحده امریکا::]. هاهاها یه قسمتش اینه که ربع پهلوی هم اون وسط مسطها عین اگهی بازرگانی میاد چار تا بیانیه الله بختکی میده میره
  48
  5
  ‌پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۰
  ۴۰
  smart292 - ونکوور، کانادا

  . در ایران انتخابات یک چیز مسخره است و از همان شورش ۵۷ که رای آری و نه میگرفتند همه صندوق‌ها را عوض میکردند و حالا هم این یک انتصابات میباشد و از قبل نفرات انتصاب شده ا‌ند توسط خامنه‌ای دزد و بیت رهبری دزد. مرگ بر رژیم دزد استبداد اسلامی .
  4
  37
  ‌پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۸
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::جناب سروان - مونرآل، کانادا::]. برای متناسب بودن با فصل تعطیلات و کریسمس بد نیست که شعارت رو عوض کنی به “ هو هو هو “ تا بیشتر به ریشت بخندیم!
  4
  32
  جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸ - ۰۲:۴۶
  ۴۸
  ordak - بن، آلمان
  متاسفانه امریکا برای بارهای متوالی به ایران نارو زد،قرار است در ماه آینده آخوند روحانی به میانجیگری ژاپن با نمایندگان امریکا زمینه ملاقات خامنه ای با ترامپ ر فراهم کنند یعنی خامنه ای مدتهاست که جام چیش را سر کشیده به همین خاطر با این وضیعیت ملت را بدون ترس سرکوب کرد و دنیای متمدن و بشر دوست هم با سکوتشون این جنآیات خامنه ای را تایید کردند. دلیل اعتلاف جهانی علیه لیبی کشته شدن ۶۰ نفر در تظاهرات ضدس دولتی بود که طبق امار خود دولتهای اعتلاف از جمله فرانسه بیش از سه چهارم کشته های لیبی را ماموران امنیت تشکیل میدادند، ولی ۱۲۶۰ تظاهرات کننده در ایران کشته شدند و این بشر دوستها حاضر نشدند که این جنایات را حتی محکوم کنند!
  3
  12
  جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۳
  ۵۱
  گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. یک‌مدتی بود بخاطر شورشهای مردم ایران شلوارش رنگ قهوه رو بخودش گرفته بود که هم با یه آیدی هخامنشی میومد و هم اون هاهاها رو گذاشته بود جیب رهخرش باز ساندیس تازه رسید با پالتهای دلار این اراذل و اوباش حکومتی دوباره عین زامبیها سراز قبر بیرون آوردن.در ضمن دوست عزیز اون هوهوهو هم میکنه اندکی صبر چهچه بلبل هم خواهد کرد توی قفسی که انداخته خواهد شد.
  5
  12
  جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۳
  ۵۰
  پاینده ایران و ایرانی - مالمو، سوئد
  [::Sarbaze Rahbar - پاریس، فرانسه::]. بچه پررو تو برو با اون پولهای که از ملت مکنی حال کن تواون فرانسه که بزودی ازحُلقومت ﴿حُلقومتون﴾ ملت در میارن
  2
  16
  جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۶
  ۵۱
  گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی
  [::ordak - بن، آلمان::]. دوست نازنینم چه دل خوشی دارین! اینا کل مردم ایرانو بکشند باز حقوق بشر خودشون (خودشون) دارند . بارها عرض کردم کس نخارد پشتمون جز ناخنهای خودمون. بقیه تشریفات و پول . عزیز و سربلند بمانی.
  0
  1
  دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۰۰:۲۷
  نظر شما چیست؟