سرپرست استقلال: پول استراماچونی فردا واریز می‌شود

 آندره‌آ استراماچونی سرپرست تیم فوتبال استقلال روز چهارشنبه گفته است، مبلغ قرارداد آندره‌آ استراماچونی تا فردا به وی پرداخت خواهد شد و مرد ایتالیایی تا روز شنبه بار دیگر روی نیمکت آبی‌پوشان تهرانی خواهد نشست.
 
آندره‌آ استراماچونی، مربی تیم فوتبال استقلال تهران، هفته گذشته به دنبال بروز مشکلاتی در دریافت حقوقش، همراه دستیارانش از سمت خود کناره‌گیری و ایران را ترک کرد. قهر آندره‌آ استراماچونی باعث شد تا مدیرعامل تیم استقلال استعفا کند.
 
به گزارش ایرنا، اسماعیل خلیل‌زاده که به تازگی به عنوان سرپرست استقلال منصوب شده٬ برای مذاکره با وکیل آندره‌آ استراماچونی به ترکیه سفر کرده است.
 
این گزارش می افزاید،‌ مذاکرات اولیه برای بازگشت آندره آ استراماچونی با وکیل وی در استانبول انجام و توافقاتی میان طرفین صورت گرفت.
 
اسماعیل خلیل‌زاده با اشاره به این که «فردا مطالبات آندره‌آ استراماچونی به حساب او واریز» می‌شود، گفته است:«این پول از مسیر صحیحی که تدابیرش اندیشیده‌ شده، به حساب سرمربی ایتالیایی منتقل خواهد شد.»
 
وی اضافه کرد:«مذاکرات اولیه با استراماچونی و وکلای وی صورت گرفته و امیدواریم با واریز وجه، مقدمات سفر وی به تهران فراهم شود.»
 
طبق این گزارش، طبق قرارداد جدید باشگاه استقلال؛ استراماچونی تا ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ سرمربی ‌آبی‌پوشان تهرانی خواهد بود.
+1
رأی دهید
-5

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.