مدیرعامل تیم استقلال «استعفا کرد»

 هواداران تیم فوتبال استقلال تهران روز دوشنبه مقابل ساختمان این باشگاه تجمع کردند. رادیو فردا :مازیار ناظمی، سخنگوی وزارت ورزش، شامگاه دوشنبه در گفت وگوی با تلویزیون دولتی ایران خبر داده است که امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه استقلال استعفای خود را به وزیر ورزش ارائه کرده است.
 
مازیار ناظمی به برنامه تلویزیونی « فوتبال برتر» گفته است: امیرحسین فتحی پس از اتفاقات به وجود آمده استعفای خود را تقدیم وزیر ورزش و جوانان کرده و قصد ادامه کار با باشگاه استقلال را ندارد.
 
وی تصریح کرد، مشکلات رفع شده و آندره‌آ استراماچونی بهانه‌ای برای عدم بازگشت ندارد.
 
مازیار ناظمی در ادامه گفت: نمی‌خواهم پاسخ کسی را بدهم. در مورد (آندره آ) استراماچونی باید بگویم که هر اقدامی که لازم بود، توسط وزیر ورزش و جوانان، وزارت امور خارجه، سفیر ایران در ایتالیا و همچنین سفیر ایتالیا در تهران انجام شد و تلاش می کنیم که استرا به تهران بازگردد.
 
آندره‌آ استراماچونی، مربی تیم فوتبال استقلال تهران، روز گذشته و در آستانه بازی این تیم با پیکان به دنبال بروز مشکلاتی در دریافت حقوقش، همراه دستیارانش از سمت خود کناره‌گیری و ساعاتی بعد ایران را ترک کرد.
 
مسئولان تیم فوتبال استقلال می‌گویند به دلیل تحریم‌ها امکان ایجاد حساب ارزی ندارند و دستمزد آقای استراماچونی را از طریق طرف‌های ثالث به او پرداخت کرده‌اند.
 
استعفای مربی تیم فوتبال استقلال واکنش های گسترده ای در پی داشت. هواداران این تیم صبح روز دوشنبه با تجمع مقابل ساختمان این باشگاه خواستار پاسخگویی مسئولان ورزش ایران به این اتفاق شدند.
 
در جریان بازی تیم استقلال تهران و پیکان که با تساوی ۲ بر ۲ تمام شد، تماشاگران علیه هیات مدیره این تیم شعار دادند.
 
پس از پایان بازی هم وریا غفوری کاپیتان هم پس از بازی روز دوشنبه با اشاره به اتفاقات اخیر در این تیم اظهار داشت: در حال حاضر بهترین زمان است تا افتضاح مدیریتی را در تیم توضیح دهم. در این مدت همه ما خیلی اذیت شدیم. استرا بارها با ما جلسه گذاشت. او فکر می‌کرد در باشگاه او را دست می‌اندازند. همان حس به ما هم دست داده بود.
 
وی اضافه کرد: خیلی واضح است که مشکل کجا بود. اگر مشکل تحریم بود روز اول در هنگام عقد قرارداد شرایط را با او طی می‌کردید. در هر صورت باید پول این مربی را پرداخت می‌کردید. نمی‌توان از زیر بار این افتضاح مدیریتی در رفت و مدیران باید پاسخگو باشند.
 
وریا غفوری تاکید کرد: هواداران ما صاحبان اصلی تیم بوده و آنها چندین ماه است که خواهان رفتن (امیرحسین) فتحی هستند. چرا مسوولان صدای هواداران را نمی‌شنوند.
 
آندره‌آ استراماچونی در ماه‌های اخیر از پرداخت نشدن حقوقش ابراز نارضایتی کرده بود. مربی تیم فوتبال استقلال در بیانیه خود با تشکر از هواداران این باشگاه ابراز امیدواری کرد که این تیم بتواند با کسب نتایج خوب به پیشروی خود ادامه دهد.
 
این مربی ایتالیایی در مدت کار در باشگاه استقلال این تیم را بعد از چند فصل ناکامی، هفته گذشته به رتبه نخست لیگ برتر فوتبال ایران رساند.
+8
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.