ماجرای‌ دزدانی‌ که‌ پژو را‌با‌ ۲ زن‌ سرنشین‌ ربودند!

سارقی که با همدستی فردی دیگر اقدام به سرقت یک‌دستگاه سواری پژو۲۰۶ با وجود دو سرنشین خانمش کرده بود، دستگیر شد.

به گزارش ایسنا، در ساعت ۱۰:۵۹ روز چهاردهم آذرماه، خبری مبنی بر آدم‌ربایی در خیابان پیروزی به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع داده شد که درپی آن گروهی از ماموران انتظامی کلانتری ۱۱۰ شهدا به محل حادثه اعزام شدند و رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند. با حضور ماموران در محل و انجام تحقیقات از شاهدان صحنه آدم ربایی، مشخص شد که دو پسر جوان حدود ۲۰ ساله، همزمان با سرقت یک دستگاه خودروی پژو ۲۰۶ صندوق‌دار، سرنشینان آن شامل دو خانم حدود ۳۷ و ۵۵ ساله و دختربچه‌ای چهار ساله‌ را هم ربوده‌اند. دقایقی بعد مردی جوان نیز به ماموران مراجعه و اعلام کرد که خودروی پژو ۲۰۶ متعلق به اوست. مالک خودرو به ماموران گفت: به همراه دختر و  همسرم و مادر و خواهر همسرم در خودرو بودیم. مادر همسرم عمل آنژیوی قلب انجام داده است. ساعتی قبل او را از بیمارستان بوعلی ترخیص کرده بودیم. بعد از ترخیص، برای گرفتن جواب سونوگرافی همسرم به خیابان پیروزی آمدیم. من و همسرم درحالی که خودرو روشن بود و سوئیچ روی فرمان قرار داشت و شیشه‌ها نیز بالا بود، برای دریافت جواب سونوگرافی از خودرو پیاده شدیم اما پس از تمام شدن کارمان متوجه شدیم که خودرو با سرنشینانش به سرقت رفته است. شاهدان ماجرا در تحقیقات پلیسی اعلام کردند که دو پسر جوان ابتدا با استفاده از قمه شیشه های خودرو را شکسته و سپس آن را به همراه سرنشینانش سرقت کرده‌اند. با ثبت اظهارات صاحب خودرو و برداشت شماره پلاک خودرو، طرح مهار و دستگیری سارقان برای بازداشت سارقان آدم‌ربا به اجرا درآمد. دقایقی بعد ماموران متوجه شدند سارقان، سرنشینان خودرو را به دلیل تقلای زیاد برای رهایی یافتن از دست آن ها، در خیابان عارف شمالی از خودرو پیاده کرده و در مسیر جنوب به شمال بزرگراه امام علی(ع) به مسیر خود ادامه داده‌اند. در حین فرار، متهمان با واحد گشت موتوری پلیس روبه‌رو شده که برای فرار از دست آن ها خودرو را به موتور ماموران کوبیده و آنان را مجروح کرده و به فرارشان ادامه داده اند. تا این که دقایقی بعد واحد گشت بازرسی پلیس پایتخت این خودرو را مشاهده و اقدام به تعقیب و گریز با آن کرده که دقایقی بعد خودروی مسروقه در پی برخورد با یک دستگاه سواری نیسان متوقف شده است. با توقف خودرو، دو متهم پا به فرار گذاشتند که ماموران یکی از آنان را دستگیر کردند، اما نفر دوم متواری شد که تلاش برای دستگیری وی ادامه دارد. با انتقال متهم دستگیر شده به مقر پلیس مشخص شد که وی ۲۰ ساله است و سابقه کیفری دارد و چند روز پیش از یکی از شهرستان‌های مجاور تهران به این شهرآمده و دست به اقدامات مجرمانه زده است.

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت با تایید این خبر اعلام کرد که برای متهم دستگیر شده به اتهام سرقت، آدم‌ربایی، ایجاد رعب و وحشت، حمل سلاح، آسیب به دو مامور پلیس و وارد کردن خسارت به شش دستگاه خودروی سواری پرونده‌ای تشکیل شد.
+11
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  کسیکه این همه اتهام را یکجا انجام داده باشد را باید جایزه بهش داد .
  0
  8
  یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۵
  ۸۱
  میلاد2020 - داخائو، آلمان
  [::دوستدار - استهکلم، سوئد::]. جایزه این شخص استعمال 10 تا باتون، و به مدت 1 سال از خ. آویزان کردنه.. دستاش رو هم با عمل جراحی ببرن که دیگه اینجوری .. خوری نکنه
  6
  9
  یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۷
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.