۲ دختر نوجوان تهرانی در دام ۳ جوان شیطان صفت

دختر نوجوان در باغ خلوتی به دام سه جوان شیطان صفت افتاد و به سرنوشت شومی گرفتار شد.
 
 آیدا که تصور می کرد در دنیای عاشق پیشگی به مرد رویاهایش می رسد، وقتی غافلگیر شد چاره ای جز التماس ندید اما هیچ گوشی شنوا نبود.
 
نخستین جلسه تحقیق از این سه پسر جوان با اتهام سیاه دیروز در دادگاه کیفری تهران برگزار شد.
روز شوم
یلدا و مریم باور نمی کردند دقایقی پیش هدف آزار پسران شیطان صفت قرار گرفته اند. آن ها فقط گریه می کردند! از همدیگر خجالت می کشیدند! مریم از این که داستان عاشقانه یلدا را گوش کرده است پشیمان بود، نمی دانست به خانواده اش چه بگوید! اگر پدر و مادرش می فهمیدند چه بلایی سر دخترشان آمده است یا او را می کشتند یا خودشان می مردند!
 
تنفر در وجود یلدا موج می زد! این که چطور عشق اش بازیچه پسر شیطان صفت بوده است، برایش قابل هضم نبود! نمی خواست باور کند روزهای خوشش فقط یک خیال بود! به یاد التماس هایش افتاد و خنده های شیاطین باغ! باید انتقام می گرفت!
گزارش به پلیس
چندی پیش دختری آشفته و نگران به همراه مادرش نزد پلیس رفت و پرده از سرنوشتی تکان دهنده برداشت.
 
دختر ۱۷ ساله که همه وجودش پر از بغض بود، جلوی چشمان مادرش رازی را فاش کرد که شنیدنش سخت بود، یلدا به تیم پلیس گفت: یک ماه پیش بود که با جوانی به نام امین در خیابان آشنا شدم. او وانمود می کرد پسر خیلی خوبی است. رفتارش هم طوری بود که تصور می کردم مناسب روزهای تنهایی ام است. ما چند بار با هم قرار ملاقات گذاشتیم ! او مرتب ابراز علاقه می کرد و من باورش کرده بودم تا این که امین به بهانه این که تنها نباشیم و یک گروه چهارنفره شویم، از من خواست یکی از دوستانم را با دوست صمیمی او به نام فرید آشنا کنم. پیشنهاد خوبی بود من با همکلاسی ام به نام مریم صحبت کردم او هم تنها بود و پذیرفت با فرید آشنا شود. او را سر قرار بردم تا با فرید ملاقات کنند.
 
وی ادامه داد: چند روز از این قرارها گذشته بود که امین و فرید برای یک قرار چهارنفره من و دوستم را به سفره خانه دعوت کردند. قرار شد آن ها با ماشین مقابل مدرسه مان بیایند تا با هم برای تفریح به سفره خانه برویم .
 
یلدا با گریه گفت: من و مریم بعد از تعطیلی مدرسه بود که در حوالی دولت آباد سوار ماشین امین و فرید شدیم. قرار بود به سفره خانه برویم اما آن ها بعد از چرخ زدن در خیابان ها به سمت خارج تهران حرکت کردند. پرسیدیم چرا سفره خانه نمی رویم؟ بهانه آوردند که چرخی در هوای سالم می زنیم وقتی در جاده های خاکی جلوی در یک باغ ایستادند ترسیدیم اما شنیدیم آن جا خطری نیست. باز اعتماد کردیم. عجیب این که در آن جا یک مرد ۳۰ ساله به نام کیومرث منتظر ما بود. وقتی با او که نگاه های پر از معنایی داشت روبه رو شدم، فهمیدم من و دوستم به تله شیطانی پسران جوان افتاده‌ایم، همان جا خواستم من و مریم برگردیم اما اجازه ندادند. باغ در جای خلوتی بود. کیومرث سراغ من آمد. خواستم مقاومت کنم اما کیومرث به زور من را که از ترس گریه می کردم به اتاق کوچکی در انتهای باغ برد.
 
دختر دانش آموز به گریه افتاد و بعد درحالی که به سختی حرف می زد، گفت: کیومرث ‌خواست آزارم ‌دهد. ابتدا داد و بیداد راه انداختم. اصلا از مریم خبری نداشتم. او را صدا می زدم و گریه می کردم اما کیومرث خونسرد بود تا این که به من شوکر زد. بی حال روی زمین افتادم. باز التماس کردم اما توجهی نکرد و من را هدف نیت شومش قرار داد!
 
وقتی رهایم کردند با نفرت به آن ها نگاه می کردم. مریم هم آشفته بود و گریه می کرد، بعد سوار ماشین شان شدیم و نزدیکی خانه رهایمان کردند. من و مریم در ماشین فقط گریه می کردیم تا این که پیاده شدیم. مریم گفت که او را در آلاچیق تحت آزار داده اند و هرچه گریه کرده توجهی نداشته اند. از مریم خواستم به خانواده هایمان اطلاع بدهیم اما نپذیرفت. او گفت رازش را فاش نمی کند اما می دانم او دچار مشکلات روحی می شود! من به خانه برگشتم و ماجرا را خیلی زود به مادرم گفتم اما می دانم مریم از ترس خانواده اش سکوت کرده است و نمی خواهد شکایتی کند.
تایید پزشکی
وقتی شکایت دختر نوجوان پیش روی قضات دادگاه کیفری یک استان تهران قرار گرفت، یلدا به پزشکی قانونی معرفی شد و کارشناسان در گزارشی آزار و اذیت وی را تایید کردند.
بازداشت شیاطین باغ
پلیس به ردیابی پسران شیطان صفت پرداخت و دو جوان ۲۲ ساله را بازداشت کرد.
 
در بررسی‌ها مشخص شد کیومرث که همسر و یک فرزند شش ماه دارد به مکان نامعلومی گریخته است .
 
تلاش برای ردیابی این متجاوز ادامه داشت تا این که ماموران وی را بازداشت کردند.
در دادگاه
نخستین جلسه تحقیق از متهمان دیروز در شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران پشت درهای بسته و غیرعلنی برگزار شد .
 
در این جلسه دختر جوان درحالی که از مردان شیطان صفت ترسیده بود، در جایگاه به تشریح ماجرا پرداخت و برای شیاطین باغ اشد مجازات را خواستار شد.
 
سپس امین،فرید و کیومرث به دفاع از خود پرداختند و جرمشان را به گردن یکدیگر انداختند.
 
بنابه این گزارش، قرار است با تکمیل تحقیقات درباره این پرونده و پرس و جو از مریم،متهمان محاکمه شوند
+10
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.