حمله جنگنده ای ناشناس به زاغه مهمات سپاه پاسداران در شهر آلبوکمال سوریه

العربیه :منابع خبری شامگاه چهارشنبه 4 دسامبر 2019 از حملات هوایی جنگنده‌اى ناشناس به زاغه‌های اسلحه متعلق به سپاه پاسداران ایران در دیرالزور و در فرودگاهی واقع در نزدیکی شهر آلبوکمال سوریه، خبر دادند.
 
طبق گزارش‌های رسیده این زاغه‌ اسلحه به طور کامل منهدم شدند.
 
برخی منابع اسرائیل را مسئول این حملات سنگین و منهدم کننده دانسته‌اند اما تل‌آویو تاکنون هیچ اظهار نظری در این باره نکرده است.
 
زیاد حلبی گزارشگر العربیه در اسرائیل گفت طبق منابع موثق بیش از یک حمله هوایی انبار اسلحه سپاه را هدف قرار داد.
 
اولین هدف انبار اسلحه سپاه در پایگاه هوایی الحمدان در دیرالزور و دومین هدف که صدای مهیب انفجار آن در تمام شهر البوکمال طنین انداخت، در فرودگاهی در نزدیکی آلبوکمال بود.
 
اسرائیل نزدیک 2 سال است که به طور مرتب مراکز نظامی وابسته به سپاه را هدف حملات خود قرار می‌دهد اما تا این لحظه ایران هیچ پاسخ نظامی به اسرائیل نداده است.
این چندمین بار در سال جاری است که نیروهای ایران هدف حملات هوایی یا موشکی قرار می‌گیرند و در این حملات بیش از 40 پیکارجوی سپاه پاسداران کشته شدند.
 
در 9 سپتامبر نیز شبه‌نظامیان حشد الشعبی عراق تحت کنترل سپاه ىر سوریه نیز از سوی هواپیماهای ناشناس در این منطقه مورد هدف قرار گرفتند و تعدادی از نیروهای آنها کشته و زخمی شدند.
 
در 17 سپتامبر نیروهای ایرانی و گروه‌های شبه‌نظامی هوادار ایران در منطقه الهری در حومه آلبوکمال در شرق دیرالزور نیز مورد حمله قرار گرفتند و دچار خسارات مالی و جانی قابل توجهی شدند.
+144
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  من نبودم دسم بود/ تقصیر آستینم بود
  1
  81
  ‌پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۶
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  هرکس این عقب ماندگان ذهنی را می کشد به بشریت و تمدن خدمت میکند
  2
  136
  ‌پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۷
  ۵۳
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  جنگنده ناشناس متشکریم .امیدوارم لاشه ی نجس این سپاهی ها و بسیجی های تروریست حتی قابل شناسایی هم نباشد و خانواده های حرااااااام زاده شان خون بگریند
  1
  101
  ‌پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۹
  ۵۰
  رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا

  ۷ سال هست دارید زاغه مهمات میزنید چی‌ کار کردید؟ ۷ سال پیش ایران فقط تو لبنان بود الان همه جا هست تو خاورمیانه. به جای این همه خرج کردن هواپیما فرستادن تو این ۷ سال باغ آلبا لو کاشته بودید بیشتر صرف میکردید loooool
  110
  9
  ‌پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۸
  ۵۶
  saeed scotland - اِسکای اِسکاتلند، انگلستان

  ناشناس کدومه اسرائیل زده بارها زده باز هم میزنه اینها دَم از اقتدار میزنند. فقط میتوانند مردم ایران رو از پشت با تیر بزنند ننگ به این رژیم
  0
  36
  ‌پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۵
  ۵۶
  saeed scotland - اِسکای اِسکاتلند، انگلستان

  [::رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا::]. [::رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا::]. ببین. نتیجه این است که آخر عمر رژیم است . اُفتاد
  1
  34
  ‌پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۱
  ۴۷
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان

  الان فورا سرخرهای ۴ پای سپاه تروریستی میگه اگر اسراییل جم بخوره تلاویو را نابود میکینم وا اسراییل را کاملا محاصره کردیم. ووو....خدا سایه نیروی هوایی اسرایل را از سر منطقه کم نکنه!
  0
  30
  ‌پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۴
  ۴۲
  Herzl - امستردام، هلند

  اسرائیل نزدیک 2 سال است که به طور مرتب مراکز نظامی وابسته به سپاه را هدف حملات خود قرار می‌دهد اما تا این لحظه ایران هیچ پاسخ نظامی به اسرائیل نداده است.مگه مى تونند جواب نظامى بدند حتى جرعت ندارن تو اخبار هم أعلام کنند چون رسوا و بى آبرو مى شوند اینها توان نظامیشون در حد کشتار معترضان مردم ایران نه بیشتر راستى این سردار حسین سلامى و سردار على فدوى و سردار قاسم سلیمانى کجا هستند لااقل با تیرکمون سنگى جواب حملات اسرائیل هم بدهند هم قبوله.
  0
  30
  ‌پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۲
  ۵۰
  rood120 - منچستر، انگلستان

  رزم جو لوس آنجلس . ساندیس خور عمری زاده ، همه می دانند کجایت درد داره می آید. فعلا با ارابه برو لاشه و جنازه های هم فکر ی هایت را در سوریه جمع کن که مثل آلبو رسیده ریخته شده رو زمین هاهاها
  0
  25
  ‌پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۱
  ۵۲
  گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی

  [::رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا::]. تو چرا ..... از ضرر کردن هواپیماهای ناشناس (بنی جونت) ؟ شاید اونها هم تازه متوجه شدن که اگه اربابانه مفلوکت البالو نکاشتن و سرمایه گذاری کردن تو ذاغه‌های مهمات تو سوریه و لبنان اینا هم تو با خاک یکسان کردنش سرمایه‌گذاری کنن که اربابات تکخوری نکنن بهشتو....
  1
  27
  ‌پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۶
  ۶۰
  vg2000 - اسلو، نروژ

  دم اسرائیل گرم این سپاه یا مثل موش از دست اسرائیلی‌ها فرار می کنند
  0
  24
  ‌پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۲
  ۳۱
  tiger.man - لوبومو، کنگو
  [::رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا::] فعلا که اسرائیل دویست سیصد تا به هیچ جلو افتاده. قبلا گفتم نمیخواد مساوی کنید، هر وقت در کنار آن 300 تای اسرائیل یه یک اومد بیا اینجا بلغور بکن.
  1
  20
  جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۰۰:۲۹
  ۳۱
  tiger.man - لوبومو، کنگو
  بی شرافتی بعضی ها منو که هیچ حتی فسیل دایناسور را به حیرت وا میداره.
  1
  13
  جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۱
  ۵۱
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا::]. دستمالچی جان! شما چکار کردید؟ از عراق که دارن مردمش میندازنتون بیرون، بلندی های جولان که شد مال اسراییل، أورشلیم هم که شد پایتخت. إعراب و اسراییل هم که متحد تر از قبل شدن. زرت و زرت هم که عین ..... دارن حتی توی عراق هم بمبارونتون میکنن. رئیس جمهور هم که به التماس افتاده که تحریم ها رو بردارن. خوب فکر نمیکنی اگر.... .
  1
  12
  جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۷
  ۵۴
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  رژیم اخوندی کاری کرد که اعراب بجای اینکه دشمن اسرائیل شوند دوستش شدند. همچنین رژیم اخوندی تا بیشتر از این متحمل تلفات و خسارات در سوریه نشده سوریه را رها کند و تمام نیروهایش را به ایران برگرداند. رژیم اخوندی میخواهد به زور در سوریه و دیگر کشورها بماند و دخالت کند در صورتیکه نه ان زور مادی و نظامی را دارد و نه ان نفوذ را دربین مردمان عراق و یمن و لبنان و سوریه دارد که بتواند نیروهایش را در این کشورها ماندگار کند. هرچند خیلی دیر شده ولی باز هم اگر رهبر رژیم اخوندی سر عقل اید و دست از دخالتش در کشورهای عرب بردارد و تمام ذهنش را رو خدمت به ایران و ایرانی گرایش دهد مطمئنا" خیلی بهتر ار ان است که خیلی لج بازانه دست از حمایت از بشار اسد و حزب الله لبنان و حوثی های یمن و حشد شعبی عراق بر ندارد.
  0
  6
  جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.