داماد رییس جمهور هم وارد گود انتخابات مجلس شد

کامبیرمهدی زاده متولد ۶۴، کارشناسی ارشد زمین شناسی و دانشجوی دکتری است که ساعت ۹:۴۵ به همراه همسر و جمعی از همراهانش وارد فرمانداری تبریز شد. او متولد شهرستان اهر آذربایجان شرقی و ساکن تهران است که از حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو قصد کاندیداتوری دارد.
 
پنجمین روز ثبت نام از داوطلبان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت ۸ صبح در مرکز حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو در محل فرمانداری تبریز آغاز شده و حضور چهره‌های شاخص امروز پررنگ‌تر است.
داماد رییس جمهور هم وارد گود انتخابات شد
کامبیرمهدی زاده متولد ۶۴، کارشناسی ارشد زمین شناسی و دانشجوی دکتری است که ساعت ۹:۴۵ به همراه همسر و جمعی از همراهانش وارد فرمانداری تبریز شد. او متولد شهرستان اهر آذربایجان شرقی و ساکن تهران است که از حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو قصد کاندیداتوری دارد.
مهدی‌زاده فرساد در پاسخ به سوالی مبنی بر این‌که آیا به پشتوانه داماد رییس جمهور بودن کاندیدا می‌شوید؟ گفت: خود رییس جمهور محترم نیز به پشتوانه مردم پیروز شدند و بنده نیز به پشتوانه مردم و جوانان در انتخابات شرکت می‌کنم. جوانان خط شکن و آنتی فساد هستند، به همین جهت وارد این میدان شده‌ام.
 
وی تاکید کرد: قبل از اینکه داماد شخصیت خاصی باشم، فرزند آذربایجان هستم و افتخار می‌کنم.
 
وی در پاسخ به این‌که عملکرد نمایندگان فعلی را چگونه ارزیابی می‌کنید، گفت: عملکرد نمایندگان را مردم باید قضاوت کنند. به مجلسی کارآمد نیاز داریم که طرح و لایحه بدهد و با برنامه‌ریزی راهبردی به سمت جوانگرایی حرکت کند.
 
این داوطلب شرکت در انتخابات در مورد هزبنه‌های تبلیغاتی‌اش خاطرنشان کرد: هنوز زمان تبلیغات شروع نشده که هزینه‌ای هم لحاظ شود، انشاءالله بعد از شروع تبلیغات اعلام خواهم کرد.

 
وی در پاسخ به این‌که آیا رییس جمهوری از کاندیدا شدن دامادش مطلع است؟ گفت: بله، به عنوان یک فرزند از پدر کسب اجازه کرده و در انتخابات شرکت کرده ام.
 
وی افزود: بنده با پتانسیل و قابلیت‌های خود وارد این عرصه شدم تا در خدمت جامعه باشم، آذربایجان شرقی نیز استانی جوان است. در تاریخ مبارزات آذربایجان نیز جوانان بسیار و شیرزنانی، چون زینب پاشا در این خطه پیشتازی کرده‌اند، اکنون در این استان نقش جوانان و شیرزنان کمرنگ شده و برای اعتلای این قشر پابر عرصه گذاشته ام.
 
مهدی‌زاده با بیان این‌که جوانان پل پیروزی هستند، تاکید کرد: هر کجا جوانان و بانوان حضور داشته‌اند، فساد از بین رفته است. فساد جایی ایجاد می‌شود که مدیر ۷۰ ساله لم داده و بدون برنامه ریزی پیش برود.
+2
رأی دهید
-164

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  Afshin51 - کلن، آلمان

  اول بگذار مردم پدر زن کلاهبردار دروغگو و مفتخورت را به همراه رهبر مفتضحش هضم کنند بعد تو پابرهنه بیا وسط ،مفتخوری خانوادگی هم از رسوم جدید حکومت اسلامیه .
  1
  103
  ‌پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۷
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  من اگر داماد این رییس جمهور بودم ولی فاسد نبودم جای کاندید شدن خودکشی میکردم.
  2
  85
  ‌پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۴
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  هر گلی روباه بنفش بوجود آورد این هم در همان محور لگد خواهد زد
  1
  66
  ‌پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۰
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران

  حکومت دیکتاتوری موروثی و فامیلی. انگار به زوربا کلفتش آوردنش
  3
  68
  ‌پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۷
  ۲۱
  Mohebat12 - لندن، یونان

  کارشناسی ارشد زمین شناسی
  2
  44
  ‌پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۴
  ۳۰
  grizzly - برلین، آلمان

  این که میدونه فساد جایی ایجاد میشه که مدیر ۷۰ ساله لم داده پس یک فکری به حال مقام معظم بکنه که داره میره تو هشتاد، اگر میشه یک رهبر بیست ساله پیدا کن شاید مملکت از این فاضلاب بیرون بیآد.
  3
  49
  ‌پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۶
  ۶۷
  پیکان۵۸ - مالمو، سوئد

  این بیشرف هأیکه میشند باز پرس اطلاعات همین‌ها هستند که پاچه خاری آقا رو میکنند با پول خون بزرگ شدن و تبدیل به این حیوانات شدن.
  1
  44
  ‌پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۱
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  [::Mohebat12 - لندن، یونان::]. منظورش کارشناس ارشد زمین خواری هست
  3
  58
  ‌پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۱
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  تو اول صبر کن ببین مردم اون پدر زن مفت خور و لاشه خورت را قبول دارند یا نه و یا اصلا ببین اربابانت ماندنی هستند یا نه بعد از رانت انگل زدگی استفاده کن و کاندید شو
  3
  49
  ‌پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۳
  ۲۹
  ایمای - تهران، ایران

  لاشخورهاشم با خودش برای ثبت نام اورده میخواهد جای فریدون روحانی رو بگیره کشور که صاحب نداره همینه . جای که شیر سلطان جنگل نباشه گرگها ادعای سلطانی میکنند و کرکسها اواز میخوانند
  2
  39
  ‌پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۲
  ۴۱
  sahandoglu - لندن، انگلستان

  پدرزن کثیفش دشمن جون جونی ترک و آذربایجان است این هم از ان مانقورت هاست که توانسته با روباه بنفش فامیل شود
  2
  37
  ‌پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۲
  ۳۷
  رقص پرواز - پراگ، چک

  از روی شال همرنگ خانم و آقا میتوان رنگ انتخاباتی این دوره را حدس زد؛ "سفید" ! آنهم در سالی که ایران به رنگ خون است! بازی با رنگ ها برای جماعت دزد، گویی بخشی از انتخابات نمایشی است.
  1
  23
  ‌پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۷
  ۱۰۳
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::] شاید هم منظورش کارشناس ارشد زمان شناسی است.
  1
  16
  جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۰۰:۲۶
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  این چرا هرچی خورده پس نداده؟؟
  2
  21
  جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۰
  ۳۶
  raha1984 - هامبورگ، آلمان
  دقیقا اون مثال قدیمی ایرانی که در مورد زنان بدکاره و وقاحت و پروگریشون گفتن در اصل برای ملا و شیخ جماعت و دارو دسته شون بوده
  0
  9
  جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۱
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  مفتخور جدید
  0
  6
  جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۸
  ۵۵
  Attila14 - استکهلم، سوئد
  ببین فاطی!. نداشتیم کم بیاریا!. جنگ قدرتها برا چاپیدنه و این جوجه تخم جناح دست انگلیسا پاشید رو بزرگتر از بزرگای جناح روسها یعنی اغات (مدیر پیر و پاتال بالای ۷۰)!. من بودم حال حسابی به جناحشون میدادم! یه تققی یه توققی! تکون بخور
  0
  5
  جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۷
  نظر شما چیست؟