فال روز جمعه ۶ دسامبر - ۱۵ آذر.

فروردین
 
کاری که مدت ها قبل آغاز کرده بودید، بالاخره به نتیجه می رسد و در نهایت آنچه لیاقت اش را دارید، به دست خواهید آورد. شما لیاقت آن را دارید که این شادی را جشن بگیرید. تغییرات بزرگی در زندگی تان رخ می دهد که روزی آرزویتان بود، اما دست از تلاش برندارید و به فکر اهداف بزرگ تر باشید. شما فرد گوشه گیری هستید اما با افزایش روابط خود می توانید به خواسته دلتان برسید و رابطه ای که دوست دارید را تجربه کنید. وظیفه شما نیست که دل دیگران را شاد کنید، شاید گاهی مجبور شوید که حتی دل آنها را بشکنید بنابراین خودتان را در اولویت بگذارید.
بلبلی برگ گلی خوش رنگ در منقار داشت****و اندر آن برگ و نوا خوش ناله‌های زار داشت
گفتمش در عین وصل این ناله و فریاد چیست***گفت ما را جلوه معشوق در این کار داشت
تعبیر:دل خویش را به سراب و چیزهای زودگذر خوش نکن. عشق تو را جوان نگه می دارد از آینده نترس چون مثل آب روشن و پاک است. غصه نخور به وصال یار خواهی رسید. به زیارت می روید و به زودی غرق در نعمت می شوید.

اردیبهشت
 
امروز روز پر مشغله ای برایتان خواهد بود بنابراین سعی کنید که انرژی خود را بالا نگه دارید. امروز زمان مناسبی برای جرو بحث با دیگران نیست، به جای آن باید سعی کنید که به اطرافیان تان چه در محیط کار و چه در روابط خانوادگی و عاطفی، به تفاهم برسید. در رابطه عاطفی خود زودتر از آنچه فکرش را بکنید، وارد مرحله جدیدی می شوید. اگر چه نگران هستید اما نتیجه رضایت بخشی در انتظار شما خواهد بود. خوش بین باشید و اولین قدم های خود را محکم بردارید.
الا یا ایها الساقی ادر کاسا و ناولها***که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل‌ها
به بوی نافه‌ای کاخر صبا زان طره بگشاید***ز تاب جعد مشکینش چه خون افتاد در دل‌ها
تعبیر:به عهدی که بسته ای وفا کن تا روزگارت مثل عید همیشه خوش و بهاری باشد. غم از دلت بیرون می رود و جای آن را شادی می گیرد. همت داشته باش. طالع تو بسیار روشن است. شکر خدا را بجا بیاور زیرا خزان به زندگی تو راه ندارد. و از این فرصتی که به دست آورده ای نهایت استفاده را ببر.

خرداد
 
حوادث غیر منتظره ای تا قبل از ظهر رخ خواهد داد، که مانع از اجرای برنامه های تان می شود. زمان مناسب برای شروع کسب و کار جدید نمی باشد - ممکن است با شکست مواجه شوید و عصبی شوید. توجه بیشتری به توصیه های افراد باتجربه داشته باشید.
دوش از مسجد سوی میخانه آمد پیر ما***چیست یاران طریقت بعد از این تدبیر ما
ما مریدان روی سوی قبله چون آریم چون***روی سوی خانه خمار دارد پیر ما
تعبیر:از خواب غفلت بیدار شو. دوباره شروع کن و ناامید نباش. دلت را با یاد خدا جلا بده تا شیطان از تو دور شود. کاری را می خواهی انجام بدهی که نتیجه ی بسیار خوبی دارد. لطف دیگران شامل حالت می شود و ابرهای تیره را از آسمان دلت کنار می زند.

تیر
 
مجبور هستید که تا قبل از ظهر کارهای را انجام دهید. خیلی احتیاط کنید وگرنه مبلغ عمده ای پول از دست خواهید داد. از این موضوع فاجعه نسازید و آن را وارد محیط خانوادگی تان نکنید.
خیال روی تو در هر طریق همره ماست***نسیم موی تو پیوند جان آگه ماست
به رغم مدعیانی که منع عشق کنند***جمال چهره تو حجت موجه ماست
تعبیر:بخت بسیار خوبی نصیبتان شده که از خوبی زبانزد خاص و عام است. او در همه حال با شماست و لحظه ای از شما جدا نمی شود. دل ویرانه تان را سامان می بخشد. محبت خودتان را از او دریغ نکنید. در ایام بهار بشارتی به شما می دهند که لیاقت این بشارت را دارید چون مقامتان نزد خداوند بسیار بالاست.

مرداد
 
یک شخص سالمند به شما کمک می کند که مشکلات عاطفی تان را حل کنید. ممکن است بخواهید که توصیه های دیگران را دنبال کنید و غرور خود را حفظ کنید. امشب متوجه خواهید شد که شخصی از نزدیکان دچار بیماری جدی شده است. برنامه های تان را برای چند روز آینده تغییر خواهد داد.
گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت
برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت
تعبیر:بخت و اقبال بیدار شده است. خشونت و غضب را از خودتان دور کنید. عده ای به شما کمک می کنند دست آنها را پس نزنید. عاقبت خودتان را به زر نفروشید. ناامیدی باعث پریشانی تان شده است. این گوی و این میدان همت طلب کنید تا خداوند نیز شما را یاری فرماید.

شهریور
 
شرکای کاری تان به احتمال زیاد از شما عصبی شوند زیرا که شما را متهم می کنند که به اندازه کافی تلاش نکردید تا مشکلات مالی تان را حل کنید. روابط با شریک عاطفی تان کمی تنش زا خواهد شد. خوشبختانه، مهارت های برقراری ارتباطی تان بسیار خوب پیش می رود و به شما کمک می کند که سوتفاهمات را حل کنید.
ما را ز خیال تو چه پروای شراب است***خم گو سر خود گیر که خمخانه خراب است
گر خمر بهشت است بریزید که بی دوست***هر شربت عذبم که دهی عین عذاب است
تعبیر: اینقدر ظاهربین نباش. ظواهر تو را فریب داده اند و بابت این مسئله از تو سوئ استفاده می کنند. فکر می کنی اگر جواب رد بشنوی میمیری و شفای دردت را فقط رسیدن به یار میدانی. هر چند که او کوچکترین توجهی به تو ندارد. خودت را خسته نکن.

مهر
 
انگیزه ای که شما در رسیدن به اهداف تان دارید را هیچ کس ندارد اما مدتی ست که انگیزه لازم را از دست داده اید. این خود شمایید که باید آن را ایجاد کنید بنابراین منتظر امداد غیبی نباشید.. وقت آن است تا کلاس های آموزشی خود را دوباره آغاز کنید زیرا زمان خوبی برای یادگیری مهارت های جدید است که می تواند در موقعیت شغلی تان نیز تاثیرگذار باشد. . اگر هنوز در رابطه عاطفی تان به آنچه می خواهید نرسیده اید، سعی کنید که روابط تان را گسترش دهید. انعطلاف پذیری کلید موفقیت شما در این راه است .به زودی دری که مدت ها به رویتان بسته بود گشوده می شود و شما طعم واقعی زندگی را خواهید چشید.
روزه یک سو شد و عید آمد و دل‌ها برخاست***می ز خمخانه به جوش آمد و می باید خواست
نوبه زهدفروشان گران جان بگذشت***وقت رندی و طرب کردن رندان پیداست
تعبیر:روشنایی و آفتاب خوبی ها در حال طلوع است و این طلعت بسیار مبارک است و سعادت به همراه دارد. اتفاقات شیرینی رخ خواهد داد . شما از در آشتی در می آیید. لحن کلامت را زیباتر کن. خاطرات دردآور را فراموش کن. کاری را که می خواهی انجام بده چون سود سرشاری برایت دارد.

آبان
 
اگر چه شما فردی سنتی هستید که دوست ندارید خودتان را به دست تغییرات بسپارید اما امروز فرصتی پیش پای شما قرار می گیرد که بهتر است از ان استفاده کنید حتی اگر منجر به تغییراتی اساسی در زندگی تان شود. امروز زمان خوبی است تا ایده های جدید خود را عملی کنید و در مسیری که دوست دارید قدم بگذارید. مطمئن باشید که دیگران نیز در این راه از شما حمایت خواهند کرد. شریک زندگی تان را مدتی ست از خود رانده اید اما او با صبر پاسخ شما را می دهد. بهتر است که هر چه زودتر از او عذرخواهی کنید.
المنه لله که در میکده باز است***زان رو که مرا بر در او روی نیاز است
خم‌ها همه در جوش و خروشند ز مستی***وان می که در آن جاست حقیقت نه مجاز است
تعبیر:بیش از این طمع نکن چون حریفان از تو پیشی می گیرند. بر مبنای هوی و هوس کاری را انجام نده چون عاقبت خوشی در پی ندارد. آن مرادی که مدت هاست دنبالش می گردی به زودی خواهی یافت. انسانیت و شرف خود را در گرو این کار نگذار.

آذر
 
امروز ممکن است حرفی بشنوید که ناراحت تان کند یا در کارتان به مشکل بر بخورید اما خیلی آن را جدی نگیرید. فردا همه چیز به روال عادی خود باز خواهد گشت. می خواهید طبق نقشه هایی که از قبل کشده اید، تغییراتی را در روابط خود ایجاد کنید اما یادتان باشد که از مشورت با شریک زندگی تان غافل نشوید در غیر این صورت سوتفاهم هایی را به همراه خواهد داشت. با گفتگو می توانید راههای بهتری را برای ادامه مسیر انتخاب کنید. یک شادی غیر منتظره در راه دارید که تغییرات کوچک اما مهمی را در زندگی تان بوجود می آورند.
آن سیه چرده که شیرینی عالم با اوست***چشم میگون لب خندان دل خرم با اوست
گر چه شیرین دهنان پادشهانند ولی***او سلیمان زمان است که خاتم با اوست
تعبیر: خیلی غمگین هستی. فکر می کنی همه تو را فراموش کرده اند و دیگر وفا وجود ندارد. تدبیری برای غم خود کن. رازت را به کسی نگو. فعلا" در دام بلا هستی که با سعی خودت نجات پیدا می کنی. به عنایت خداوند امیدوار باش.

دی
 
رئیس تان ممکن است به شما بگوید که تعطیلات تان به تعویق افتاده است به دلیل مشکلاتی که باید با آن ها به صورت اورژانسی برخورد کنید. باید آرامش خود را حفظ کنید، وگرنه دعوا خواهید کرد. اطمینان حاصل کنید که این موضوعات را وارد خانه نمی کنید.
دل می‌رود ز دستم صاحب دلان خدا را***دردا که راز پنهان خواهد شد آشکارا
کشتی شکستگانیم ای باد شرطه برخیز***باشد که بازبینیم دیدار آشنا را
تعبیر:شکست تو در این راه پله ی صعودی است در راهی و هرگونه نقصان حکمتی دارد. چه بسا سلامتی تو در فقر باشد. امیدت را از دست نده. فعلاصلاح در این است که روزگار را اینطور طی کنی و یقین بدان راز بودن تو در این است که با روزگار صلح کنی.

بهمن
 
ممکن است با ماشین دچار مشکلات زیادی شوید. بنابراین باید بسیار محتاط باشید، هم در هنگام رانندگی و هم زمانی که می خواهید از خیابان عبور کنید. شرایط مالی تان خیلی زود بهبود می یابد. احتمالا در محیط کاری جایزه ای دریافت کنید.
مطلب طاعت و پیمان و صلاح از من مست***که به پیمانه کشی شهره شدم روز الست
من همان دم که وضو ساختم از چشمه عشق***چارتکبیر زدم یک سره بر هر چه که هست
تعبیر:به مراد دل خود می رسی و این از برای دعاهای سحریت می باشد. فکر نکن همه کارها را تنها انجام داده ای بلکه بقیه نیز سبب ساز بوده اند تا بتوانی به مقصود برسی. بر عهد خود وفادار بمان. روزگار بر وفق مراد توست پس رضای خداوند را هم در نظر بگیر و تو هم برای دیگران سبب ساز باش.

اسفند
 
امروز صبح ممکن است جلسه ای را از دست بدهید. زیاد سخت نگیرید. سعی کنید که آرام باشید و نگرانی های روزانه تان را فراموش کنید! فردا روز دیگری است، و فرصت های زیادی بر سر راه تان خواهد آمد.
گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت
برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت
تعبیر:اگر در عشق شکست خورده ای تقصیرکسی نیست و افسوس خوردن بی فایده است و از دست کسی کاری بر نمی آید. همت کن، از جای برخیز و کارهای گذشته را جبران کن انشاالله که موفق می شوی. دنیا به آخر نرسیده است باز هم وقت برای پیمان بستن و دولت زیاد داری..
+3
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.