ویدیوی مسخره کردن ترامپ توسط روسای چهار کشور و واکنش ترامپ به آن

رسانه‌ها فیلمی از ضیافت شام سران ناتو در لندن منتشر کردند که در آن «جاستین ترودو» نخست‌وزیر کانادا در حال تمسخر ترامپ است و سران انگلیس، فرانسه و هلند نیز به رئیس‌جمهور آمریکا می‌خندند.
در این فیلم ترودو در پاسخ به سوال جانسون درباره علت به تاخیر افتادن برنامه‌اش به تاخیر ترامپ برای حضور در نشست دوجانبه‌ سران کانادا و آمریکا اشاره می‌کند و می‌گوید: «او دیر کرده بود چون یک کنفرانس خبری ۴۰ دقیقه‌ای داشت. شما فقط باید قیافه تیمش را می‌دیدید که فکشان آمده بود پایین».
واکنش ترامپ به تمسخرش از سوی نخست وزیر کانادا: "ترودو" آدمی دوروست
ترامپ گفت که از «جاستین ترودو»، نخست‌وزیر کانادا به‌خاطر آن‌که نتوانسته به هدف اختصاص دادن دو درصد از تولید ناخالص داخلی به بودجه نظامی برسد انتقاد کرده است.
 
به گزارش رویترز، وی همچنین با اشاره به ویدئویی که در آن ترودو درباره ترامپ حرف می‌زند و نشست‌های خبری او را مورد تسمخر قرار می‌دهد گفت که نخست‌وزیر کانادا آدمی دورو است.
 
ترامپ در واکنش به این ویدئو و غیبت رهبران جهان درباره‌اش گفت: «ترودو دورو است!»
 
وی افزود: «او آدم خیلی خوبی است، اما موضوع اینجاست که من از این‌که او نتوانسته دو درصد معهود را تامین کند انتقاد کردم و او از این موضوع خوشحال نبود. او دو درصدی را که وعده داده بود نداده و باید چنین کند. کانادا پول زیادی دارد.»
+47
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران

  من برای ترامپ متاسفم که پاشو گذاشت رو خرخره این آخوندا و پاسدارا هم زود رهاشون کرد و این سوسکها رو پرروتر کرد به طوری که عین نقل آدم میکشن. ترامپ جان خاک بر سر تو یکی هم. اما این توله رییس جمهورهای لجن اروپایی و کانادایی! اینها مایه شرم اروپاییها هستن. خاک برسرتون که به خاطر یه مشت دلار خونی جمهوری اسلامی که از خون مردم ایران بیرون کشیده میشه لذت میبرید و با وجود این حکومت جنایتکار و مهاجرت مردم نیروهای جوان کاری و پولهای ایران رو بالا میکشید. هزار لعنت.
  9
  55
  ‌پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۲
  ۴۰
  Liberte - ارومیه، ایران
  ریاست جمهوری افرادی مثل ترامپ که مولتی ملیادر و عیاش و هوسران و مسخره هستند ومبادی آداب هم عمل نمی کنند، پدیده ای خطرناک هست. سران غربی بی جهت مسخره اش نکرده اند.کاش به جای ترامپ ، معاونش پنس رییس جمهور آمریکا می بود.
  21
  12
  جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۸
  ۴۲
  Sarbaze Rahbar - پاریس، فرانسه
  رو سرتون هم زیاده، این یارو تو کشور خودش مایه خنده و جوک هست بعد یک سری محتاج چشم به پول مفت آویزون این بابا میشن. خدا شفاتون بده پناهنده های آواره و دربه در
  6
  2
  جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۸
  ۵۴
  هانی سیاه - استکهلم، سوئد
  درود بر هم میهن عزیز. عزیزان به این نکته توجه کنید.آدمهای سودجو ومنفعت طلب کلاه بردار وکلاش دروغگو از چه کسانی بدشان می آید و مسخراش می‌کنند و اگر از آن دسته نباشید می دانید من چه می گویم.
  1
  2
  شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۵
  نظر شما چیست؟