محسن لرستانی متهم به ایجاد گروه اینستاگرامی ویژه ترنس ها شد

بی بی سی :کاظم حسینی، وکیل دادگستری، می‌گوید محسن لرستانی، خواننده پاپ ایرانی، به ایجاد یک گروه اینستاگرامی ویژه افراد تراجنسی (ترنس) متهم شده و به همین دلیل با اتهام "افساد فی‌ الارض" روبرو است.
 
آقای حسینی گفته است "متهمین اصلی پرونده" نظامی هستند و اتهام‌های مطرح‌شده درباره آقای لرستانی "شائبه پرستوهای ترنس را تداعی می‌نماید".
 
عبارت "پرستو" در ماه‌های اخیر درباره کسانی رایج شده که از طریق رابطه جنسی افراد را در دام دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی می‌اندازند.
 
بنا به گزارش‌های قبلی محسن لرستانی از اسفند ماه سال ٩٧ در بازداشت است. اتهام "افساد فی الارض"، که می‌تواند حکم اعدام داشته باشد، پیش از این درباره آقای لرستانی گزارش شده بود، اما حال وکیل او می‌گوید که "مدیریت گروه اینستاگرامی پرطرفدار ویژه ترنس‌ها" مبنای این اتهام است.
 
کاظم حسینی اعتراض کرده است که دستگا قضایی تاکنون دو بار محسن لرستانی را به دادگاه برده بدون آن که به وکلای او اطلاع داده باشد.
 
آقای حسینی به "ادعاهای نفوذ متهمان نظامی پرونده در مجموعه حفاظتی‌ شخصیت‌های طراز اول" اشاره کرده و می‌گوید با توجه به "اشراف شدید نهادهای حفاظتی ارگان‌های نظامی از فعالیت‌های نیروهای نظامی تحت امر وجهه امنیتی پرونده" پررنگ می‌شود و در عین حال "نمی‌توان آقای لرستانی را با چنین شبکه‌ای مرتبط دانست."
 
این وکیل دادگستری گفته متهم ردیف اول پرونده "بچه محل" محسن لرستانی در کرمانشاه بوده و رابطه آقای لرستانی با این فرد بر همین مبنا بوده است.
 
آقای حسینی هویت این فرد را اعلام نکرده و جزئیات بیشتری از پرونده ارائه نکرده است.
 
منبع معتبر دیگری به جز این وکیل دادگستری درباره اتهام‌های جنسی و امنیتی مطرح در پرونده اطلاعاتی ارائه نداده است.
+22
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  اتهام افساد فی الارض! حاج اقا چو نیک بنگری خود الله مدینه مسئول تمام افساد فی الأرض از اول تاریخ تا الان هست
  0
  2
  ‌پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۰۶:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  ولی جالبه که در همین اسلام لواط و بچه بازی و سکس با حیوان و حتی با عمه در زمان زلزله و حامله کردن عمه در زیر آوار و سکس با نوزاد شیر خواره و ....... فساد هایی دیگر کاملا حلال و آزاد است .نمونه بارز آن طوسی و خمینی
  0
  2
  ‌پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.