پدر جانبازِ فرزاد انصاری‌فر: پسرم رو از پشت سر با تیر زدند

 فرزاد انصاری‌فر رادیو فردا :فرزاد انصاری‌فر، سرامیک‌کار ۲۷ ساله اهل بهبهان، بود که در بحبوحه اعتراضات روز ۲۵ آبان ۹۸ در این شهر، بر اثر اصابت گلوله به سرش کشته شد.
 
امین انصاری‌فر، پدر فرزاد که خود از جانبازان جنگ ایران و عراق و از بازماندگان عملیات کربلای ۴ است، در گفت‌وگو با کیانوش فرید از رادیو فردا می‌گوید که فرزاد حدود ساعت یک بعدازظهر، پس از تعطیلی کارش، در نزدیکی خانه از پشت تیر خورد.
 
یکی از دوستان فرزاد قبلاً به ایران‌وایر گفته بود که فرزاد انصاری‌فر و سه نفر دیگر در کوچه‌ای «کاملاً دور از محل درگیری» از پشت گلوله خوردند و بعداً معلوم شد «گلوله‌ها از اسلحه کلاشینکف شلیک شده‌اند».
 
پدر فرزاد به رادیو فردا می‌گوید خودش هم که شغلش سرامیک‌کار است، سر کار بوده که یکی از دوستانش تلفنی خبر تیر خوردن فرزاد را می‌دهد: «رفتیم بیمارستان. تیر خورده بود پشت سرش و از بالای ابروش آمده بود بیرون».
 
امین انصاری‌فر در این گفت‌وگو می‌گوید که «تقریباً ۸ یا ۹ نفر در منطقه آن‌ها کشته شده‌اند و اکثر مردم نگران و ناراحت‌اند».
 
پدر فرزاد می‌گوید مشکلی در تحویل گرفتن جنازه پسرش و تدفین او نداشته، اما با صدایی دردمندانه تأکید می‌کند که فرزندش بی‌گناه کشته شده و انتظار دارد خون او پایمال نشود.
گفت‌وگوی کیانوش فرید با پدر فرزاد انصاری‌فر که در اعتراضات آبان ۹۸ در بهبهان کشته شد
یکی از دوستان فرزاد انصاری‌فر گفته است «فاصله بین زندگی تا مرگ او فقط ۱۵ دقیقه بود. از وقتی‌که دست‌هایش را شست و از خانه خارج شد تا دمی که خبر مرگش را آوردند.»
 
یکی از همسایگان حانواده انصاری‌فر نیز به ایران‌وایر گفته است چهار نفری که آن روز و در آن لحظه در آن کوچه کشته شدند، یکی فرزاد انصاری‌فر بوده است، دو برادر با فامیل دشتی و دختری ۱۳ ساله که خانواده‌اش ماجرای مرگ او را پنهان کرده‌اند.
مراسم سوگواری فرزاد انصاری‌فر، جوانی ۲۷ ساله‌ که در اعتراضات بهبهان هدف گلوله قرار گرفت
 
+71
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۷
  Hatef - پاریس، فرانسه

  درست است که این نظام سعى دارد با فرافکنى و رد گم کردن، طبق معمول تقصیر را بگردن استکبار شرق و غرب و دشمنان فرضى خود بیاندازد ولى حتى اگر تک تیرانداز از اسرائیل، از امریکا و یا مریخ هم اجیر کرده باشند، باز هم مسئولیت این حاکمیت صد در صد است. حکومتى که ادعاى مدیریت دنیا را دارد، میبایست توانایى حفاظت از جان شهروندان خود را داشته باشد،یا باید به بیعرضگى و بیکفایتى خود اقرار کند و کنار برود.
  4
  40
  ‌چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان

  تعداد دقیق کلشته ۵۶۰ نفر بوده ،لطفا اطلاع رسانی کنید.این خبر را از شخصی بسیار معتمد دارم،حتی به گفته ایشان باتوجه به احتمال فوت تعدادی دیگر که شدت جراحاتشون بالاست رقم کشته ها احتمالا بالاتر برود!
  5
  39
  ‌چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  این اول و آخر اسلام هست که جنایت در آن نهادینه هست و عقرب بدون نیش در دنیا یافت نمیشود و اگر عقرب نیش نزند دیگر عقرب نیست
  3
  38
  ‌چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  رقص پرواز - پراگ، چک

  سیدعلی جنایتکار، گمان میکند با کشتن معترضان، نظام اسلامی اش به حیات ابدی خود ادامه خواهد داد ولی دیری نمی پاید که این نظام پوشالی فرو خواهد ریخت. آتشی که روشن شده، تا جمهوری اسلامی را خاکستر نکند خاموش نخواهد شد. یاد و نام مبارزان راه آزادی گرامی! .
  2
  24
  ‌چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  آزاذه - تهران، ایران
  جگر آدم خون میشه از این همه جنایت و ایران و ایرانی کشی. مرگ بر آخوند و کتابش
  0
  14
  ‌چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  علی بابا تبریزی - تبریز ، ایران
  خامنه ای روی همه جنایتکار ها رو بدون اغراق سفید کردش .به امید روزی که مردم همون بلایی رو که سر قذافی آوردن بعد از محاکمه این ملعون رو به همون روز گرفتارش کنن
  0
  4
  ‌پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.