محمدتقی کروبی: پیام پدرم دعوت مردم به شرکت در انتخابات نبود

به گفته محمد تقی کروبی، پدرش برخورد منفعلانه با انتخابات را درست نمی‌داند پسر مهدی کروبی درباره توصیه انتخاباتی پدرش به اعضای حزب اعتماد ملی می‌گوید که این سخنان به معنای دعوت به شرکت در انتخابات نبوده است.
 
محمدتقی کروبی روز سه‌شنبه ۱۲ آذر در گفت‌وگو با رادیو فردا تاکید کرد که سخنان آقای کروبی دعوت از چهره‌های شاخص سیاسی همه احزاب بوده است که از ترس رد صلاحیت، خودسانسوری نکنند بلکه در انتخابات نامزد شوند و متناسب با برخورد حاکمیت با چهره‌های شاخص و رد صلاحیت احتمالی آنان واکنش نشان دهند.
 
محمدتقی کروبی تاکید کرد که پدرش «برخورد منفعلانه» با انتخابات را درست نمی‌داند و دعوت او نیز از این جهت بوده است نه دعوت مردم به شرکت انتخابات.
مصاحبه تقی کروبی با رادیو فردا درباره توصیه انتخاباتی پدرش
وب‌سایت حزب اعتماد ملی روز ۱۱ آذر از پیام مهدی کروبی، دبیرکل این حزب به اعضا برای «حضور فعال» در انتخابات مجلس شورای اسلامی خبر داده بود.
 
در این پیام آمده است: «امید است از حضور در انتخابات غفلت نکنید و فعال باشید. ضمن ارتباط خوب با سایر احزاب اصلاح‌طلب، اما استقلال تشکیلاتی حزب را حفظ کنید».
 
این پیام در حالی منتشر شده که آقای کروبی در پیامی به مناسبت اعتراضات آبان‌ماه، از «زبان تهدید دولت» و مواجهه «ماشین سرکوب با خشونت غیرقابل وصف» با معترضان به افزایش بنزین، به شدت انتقاد کرده بود.
 
کشته‌ شدن تعداد زیادی از معترضان در ناآرامی‌های هفته آخر آبان باعث شده است بسیاری از افرادی که در دو دور قبلی ریاست‌جمهوری به حسن روحانی رای داده بودند، از اقدام خود ابراز پشیمانی کنند.
+1
رأی دهید
-77

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۶
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  کروبی و موسوی خائنین به ایران هستند و معتقد به ولایت وقیح اسلامی و خمینی جلاد حررررررر اممممزاده شیطان صفت و روانی . نزدیک انتخابات شد و رژیم دست در قوتی خیارشور کرد و موسوی و کروبی را از آب نمک خارج کرد .مرگ بر تک تک دشمنان ایران از موسوی و کروبی و خامنه ای کفتار و سپاه و بسیج
  3
  75
  ‌چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  آزاذه - تهران، ایران

  مرگ بر آخوند و پیروانش
  1
  70
  ‌چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  Hatef - پاریس، فرانسه

  شرکت یا تشویق به شرکت و یا هر گونه شکل دیگرى از بازى با کلمات، نه تنها اقدامى منفعلانه، بلکه مفعولانه است!
  0
  57
  ‌چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  رژیم درمانده و در حال سقوط درب قوطی ها را باز نموده و دست بدامان مزدوران نمک سود شده موسوی و شیخک کروبی شده
  1
  47
  ‌چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  بسر یا جانشین شیخ مهدی کروبی. مثلی در فرهنگ ایران ذاریم که میگوید کله بز برخاست سگ جایش نشست. اخر بسر اخوند جنایتکار: مرحوم بدرت جایگاهی در بین مردم ایران ندارد که قادر باشد افراد یا گروهی را بشرکت در انتخابات دعوت کند یا دعوت نکند. غارت کاخهای مهر شهر کرج از خاطر مردم ایران محو نشده. صیغه کردن زنان مردم که بدرت رئیس بنیاد شهید بود و در جنگ ناخواسته با عراق بوجود اورده بودند و بدر تو هم یکی از نصمیم گیرندگان کلیدی این جنگ بود از خاطر مردم محو نشده. بازار مکاره ای که مرحوم مادرت یعنی همین حاجیه خانم شما که از بطن ان زن مرحوم شده بیرون امده ای از یاد مردم ایران نرفته . جرم و جنایاتی را که شما ها یا اخوند ها در این کشور مصیبت زده بوجود اورده اید از خاطر مردم محو نشده . بمرحوم بدرت بگو شیخ مهدی بهتر است در این اخر های عمر خودت سعی کن در گوشه ای بنشینی و حرف های گنده گنده تر از خودت نزنی که جرم و جنیایت شما اخوند ها با این کار ها از بین نخواهد رفت. مردم ایران نه تنها فراموش نمی کنند بلکه نمی بخشند . شیخ مهدی برو گمشو تا مردم ترا با دستهایشان خفه نکرده باشند .شیخ برو گمشو
  0
  34
  ‌چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  dada mehrdad - تهران، ایران

  در این شرایط واقعا جای تردید داره آیا این ها کسانی هستند که نظام برای فردای خودش راه فرار گذاشته که در اوضاع خراب یکهو فرشته های نجات باشن!!!!
  0
  34
  ‌چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  حالا باز این فسیل رو که در آب نمک خوابانده بودن در آوردن و حلول حلوا میکنن. مرگ بر آخوند و تمام اعضای دولت از کوچیک تا بزرگ!
  0
  43
  ‌چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  RAHSHENAS - برلین، آلمان
  ‏میر_حسین_موسوی کیهان. ۲۹ شهریور ۱۳۶۰ : . یکی از احکام ج.ا و اسلام این است که هر کس در مقابل این نظام عادل اسلامی بایستد باید کشته شود و زخمی آنان باید زخمی تر شوند تا بمیرند. این احکام اسلام است که از اول بوده و تا پایان خواهد بود.
  0
  9
  ‌چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان
  پدر بیشرف تو عاعا خورده انهم سطل سطل، اخه این شغال کثیف را کی ادم حساب میکنه ،همچین میگه پدرش، در ضمن اگر یک ازمایش د ان ای بدی احتمالا معلوم بشه پدرت کجایی ،هندی یمنی ، عراقی ،لبنانی ، یا شاید از هر کدوم جزیی داشته باشی کره اخوند.
  0
  8
  ‌چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.