امروز صبح یک مامور پلیس در شادگان کشته شد + ویدیو

 عکس از آرشیورادیو فردا :خبرگزاری ایرنا از مرگ یک مامور پلیس در شادگان در استان خوزستان در اثر حمله «یکی از شهروندان» این شهرستان خبر داد.
 
این خبرگزاری روز سه‌شنبه نوشت، فرد مهاجم در میدان اصلی شهر ابتدا «با چاقو»، اسلحه را از مامور پلیس گرفته و سپس با «همان اسلحه وی را به شهادت می‌رساند».
 
بر اساس این گزارش، این اتفاق حدود ۸:۴۵ دقیقه صبح روز سه‌شنبه، ۱۲ آذر، رخ داده و یک شهروند دیگر که در حال عبور از محل حادثه بوده نیز زخمی شده است.
 
خبرگزاری ایرنا نوشت، فرد مهاجم، پس از زخمی‌شدن بازداشت شده، اما «همدست» وی موفق به فرار شده است.
 
قرار است مقام‌های نیروی انتظامی خوزستان، جزئیات این ماجرا را به زودی اعلام کنند.
 
استان خوزستان در جریان اعتراضات اخیر در ایران، یکی از استان‌هایی بود که درگیری‌ها در سطح شهرهای مختلف آن بسیار گسترده اعلام شد.
 
هنوز مشخص نیست علت حمله مهاجمان به این مامور پلیس چه بود و آیا ارتباطی میان آن و اتفاقات اخیر در استان خوزستان وجود دارد یا خیر.
دو ویدیو منتسب به این واقعه که در یوتیوب انتشار یافته است
+127
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۰
  پاینده ایران و ایرانی - مالمو، سوئد

  به درک رفت , اره وقتی اینطوری بیرحمانه به ملت تیر خلاس میزنین حقتون همینه
  12
  160
  ‌چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۳
  ۳۸
  paksan - ایران، ایران

  والا مردم دیگه بریدن. قشر متوسط رو فقیر کردن و قشر فقیر به فلاکت رسیده دیگه براشون مردن و زنده بودن مفهومی نداره. مثل اون جونی که پاش تیر خورده بوده و عفونت کرده بوده در زندان اوین و به یکی از زندانیان سیاسی و اجتماعی که بهش گفته چرا نگفتی بهت رسیدگی کنند و زودتر بیارنت درمانگاه و اون جوان برداشته گفته خوب آخرش که اینا منو اعدام میکنند دیگه چرا باید واسه پام نگران باشم. این آخر ناامیدی از حکومت و عدالت توسط قشر نیازمند کشور هستش و دیگه زنده بودنشون با این وضعیت زندگی مفهومی نداره. اگر به همین فیلم هم نگاه کنید متوجه میشید که طرف خیلی بی خیاله در حالی که میدونه دارن بهش تیراندازی میکنند ولی راحت راه میره و اصلا انگار آمده که بمیره و راحت بشه. داریم به جایی میرسیم که شک نکنید این چیزها بسیار زیاد میشه چون دیگه زندگی بی ارزش میشه.قسمتی از این بی ارزش شدن برمیگرده به تبلیغات رژیم درباره اون دنیا و مرگ و جهاد و راحت شدن از سختی های این دنیا و قسمتی اش برمیگرده به سیاه و تیره شدن آینده و ناامیدی محص از اینکه بشه زندگی حتی کمی بهتر بشه تا بتونه طرف شرمنده نباشه
  4
  65
  ‌چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۷
  ۲۷
  jokerlover - زوریخ، آلمان

  ترامپ هم توییت کرد اصلا حمایت نمیکنه. حالا برین خوش باشین امریکا یا اروپا یا غرب یا فلان کشور حمایت میکنه. تازه برا امریکا خیلی بهتره ایران وضعش همین باشه. برا کشورای عربی خیلی خیلی بهتره ایران وضعش همین باشه. امریکا شده بزرگترین صادر کننده نفت. برا همین به عربا گفت خودتون از خودتون دفاع کنین. ایرانو تحریم نفتی کرد و الان به جا ایران قشنگ ۴ میلیون بشکه نفت میفروشه. عربستان جا ایرانو گرفت. چرا بیان حمایت کنن؟ نفت هر روز قیمتش کم میشه. هر روز مصرفش کم میشه. باید بعضیا فروش نفت رو متوقف کنن. نفت یعنی درامد. کشوری نمیاد چاهای نفتشو ببنده و از سودش چشم پوشی کنه. پس چه بهتر ایرانو تحریم کنن تا صفر بشکه نفت بفروشه. عربستان و امریکا جاشو پر کنه. منتظر امریکا اونم امریکای ترامپ باشین بیاد ایرانو ازاد کنه و بعدش ایران ۵ میلیون بشکه نفت بفروشه و بازار امریکا تنگ بشه. ترامپ همونی بود به عربستان گفت دفاع کنیم باید تا قرون اخر پولشو بدین. حالا من و تو چی داریم به ترامپ بدیم بیاد کشور ازاد کنه برامون؟. اگه میبینی ترامپ تو افغانستانه برا ایجاد یه بافر بین چین و خاورمیانه هست.
  4
  30
  ‌چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۸
  ۲۷
  jokerlover - زوریخ، آلمان

  اگه میبینی امریکا تو کره ی جنوبی هست به علت اینه مناقشه دریای زرد و چینه. اگه میبینی امرریکا تو المان هست برا روسیه هست. شخصا از امریکا و ترامپ خیلی خوشم میاد.
  7
  32
  ‌چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۲:۳۰
  ۵۰
  لشگر ششم ورماخت - لنگرود، ایران

  به عبارت صحیح تر ، به درک اعلا واصل شد
  5
  66
  ‌چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۴:۴۹
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  یکی از صدها قاتلین به درک واصل شد مزد و حق مزدوری و حمایت از یک راس آخوند بنام کفتار علی را گرفت
  4
  62
  ‌چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۶:۲۴
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران

  من فتوا میدم هرکی مردم ایران رو میکشه یا دستور کشتن میده خودش و خهانوادش خونشون حلاله. چون خانوادش هم دارن از خون ملت ارتزاق میکنن. بزنید بکشید این عمال کثیف آخوندها و پاسدارها رو. درود بر مردم شریف عرب ایران که مثل گوسفند نمیمیرن بلکه مثل مرد جلوی ظلم ایستادن. لعنت به تمام حکومتهای دنیا و جامعه جهانی. توف به سردر سازمان ملل. توف به ناتو توف به چین و روسیه و اروپا. ایشالا یه روزی منم با اسلحه این سگهای حکومتی رو به زمین بندازم.
  6
  34
  ‌چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران

  عکس این حرومی رو دیدم. تابلو پاسدار بوده. انگاری جدیدن یاد گرفتن پاسدارها رو با لباس مامور پلیس میفرستن تو میدون. چقدر این حکومت پست و رذله
  4
  41
  ‌چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۳
  ۴۶
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان

  این هم فتوای من ایت الله ابن ملجم المرادی (قاتل) امیرالمؤنین : الیوم کشتن پلیس و پاسدار و اخوند و بسیجی به ای ذنب کان حلال و به حکم شمشیر زدن در رکاب امام خیالی زمان است. تبصره: اگر خنثی کردن کل تویله وباشه اجرش دوبرابره و در حکم دو بار رفتن با پورشه به لاسوگاس است.
  2
  26
  ‌چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۶
  ۴۶
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان

  این پلیسه خودکشی کرد همه شاهدیم!
  3
  35
  ‌چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۷
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  خیلی از عشایر شادگان و مردمانی که در دوروبر شادگان زندگی میکنن اسلحه دارند و خیلی انسانهای بی باک و نترس هستند البته بیشتر مردم شادگان و دهکده های دور وبر شادگان عرب می باشند . سال 1367 مدت چند ماه در پاسگاه ابشار خدمت سربازیم را انجام دادم و در ان سال هم شاهد خیلی اختلافات بین نیروهای نظامی و انتظامی با مردم شادگان و دوروبرش بودیم. ان زمان من سرباز ژاندرمری بودم که حالا شده نیروی نظامی و انتظامی.
  0
  23
  ‌پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۰۱:۵۸
  ۶۱
  mehdi sadigh - دوسلدروف، آلمان

  باور نکنید چندتا هنرپیشه وزارت اطلاعات برای سرکوب و دستگیری و برای سازمان های حقوق بشر سریال درست می کنند که در تظاهرات مردم مسلح بودند و از خودشان دفاع کردند مگر اسلحه در خوزستان کم است طرف برود و با چاقو جیمزباندی اسحله مامور را بردارد و بقیه ماجرا؟؟ یکی از کشته شده های سوریه را میندازن تو ماشین میگن مامور پلیس بوده شما هنوز این آخوندهارا نشناختید لجنن
  3
  23
  ‌پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۷
  ۶۷
  پیکان۵۸ - مالمو، سوئد
  باید فرمانده‌هاشون و آخوند کشی و بسیجی‌ هأیکه تو متروها و تو محل‌ها هستند شناسائی کنند و در تاریکی‌ با چوب بیسبال فلج کنند.
  1
  20
  ‌پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۹
  ۵۵
  farokhzad - کنت، انگلستان
  وأی بحال مردم ما امروز یک مامور رو میکشن خانواده أو داغدار میشه و دنبال انتقام هست فردا یک شهروند عادی کشته میشه خانواده أو دغدار و در حسرت انتقام چه میشه اخرسر !؟ بجای اینهمه کینه و خشم بیایید درخواست یکی شدن بدید تا مفسدین اصلی رو محامکه کنیم نظامی ها باید پاسدار هموطن هاشون باشن شما حق نداری برادر یا خواهر خودت رو بکشی ! مردم یعنی هموطن ات همانیکه بدنبال حق اش از مشتی دزده بیایید همگی خواستار دستگیری و مجازات سریع اختلاس گرها باشیم بجای اینکه خوشحالی کنیم ماموری را کشتیم یا برعکس !!!
  0
  2
  جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۹
  ۳۸
  asal30 - بندرعباس، ایران
  این-جوانی-که-توسط-اون-مامور-کشته-شد-امش-هانی-شهبازی..بود. یکی-از-جمعیت-سعی-میکنه-ماموره-رو-بزنه-ولی-موفق-نمیشه-توی-این-ویدیو-مشخصه. و-بعد-کشته-شدن-اون-جوان-زخمی..تیرش.به-هدف-میخوره.وماموره-به-درک-واصل-میشه. https://www.youtube.com/watch?v=z0_QSb6So3c. مردم-مسلح-باید-بشند..ایرانیای-خارج-باید-کمک-مالی-کنند.
  0
  2
  جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۰۳:۲۳
  نظر شما چیست؟