قاتل شکاک در انتظار حکم دادگاه

مرد بدبین که درجنایتی هولناک همسر و مادرزنش را به‌ همراه مردی غریبه با چاقو به قتل رسانده بود، صبح دیروز به اتهام سه فقره قتل عمد در شعبه یکم دادگاه کیفری استان البرز پای میز محاکمه ایستاد.
به‌ گزارش «ایران»، این جنایت تکان دهنده سال 92 در خانه‌ای واقع در کمالشهر کرج رخ داد. وقتی کارآگاهان پلیس البرز از وقوع این حادثه خونین باخبر شدند در نخستین بررسی‌ها داماد خانواده را به‌عنوان عامل قتل‌ها دستگیر کردند. وی در بازجویی‌ها ضمن اعتراف گفت: از مدتی قبل به‌ رفتار همسرم ظنین شده بودم باید علت سردی و بی‌تفاوتی و بهانه‌جویی‌هایش را می‌فهمیدم به‌همین خاطر مدتی او را مخفیانه زیر نظر گرفتم تا اینکه روز حادثه متوجه شدم با مردی غریبه در خانه مادرش ملاقات کرده است. وقتی به خانه مادرزنم رفتم با دیدن همسرم و مرد غریبه آنقدر عصبانی شدم که آنها را با چاقو زدم وقتی مادرزنم قصد میانجیگری داشت او را هم زدم.

به‌دنبال اعتراف‌های این مرد جنایتکار او به اتهام سه فقره قتل عمد بازداشت شد و به‌دنبال صدور کیفرخواست برای دومین بار در شعبه یکم دادگاه کیفری استان البرز به ریاست قاضی قیومی و با حضور قاضی رنجبر- مستشاردادگاه - تحت محاکمه قرار گرفت.

در ابتدای جلسه دادگاه قاضی دهقان نماینده دادستان متن کیفرخواست را خواند و خواستار مجازات شایسته برای متهم شد. سپس اولیای دم مقتولان در جایگاه ایستادند و هر کدام خواستار قصاص متهم شدند.

آنگاه متهم پشت میز محاکمه ایستاد و در حالی که اتهام سه فقره قتل را قبول داشت در دفاع از خودش به دادرسان دادگاه گفت: همسرم به من خیانت کرد و مادرزنم نیز در این جریان با او همدست بود نمی‌توانستم این خفت را تحمل کنم.
قاضی: از کجا می‌دانستی که آن مرد غریبه با همسرت رابطه دارد؟
متهم: من مدت‌ها همسرم را زیرنظر داشتم وقتی وارد خانه مادرزنم شدم دلیلی نداشت که با حضور آن مرد در خانه، همسرم با پوشش نامناسب آنجا نشسته باشد.
قاضی: چرا مادرزنت را کشتی؟
متهم: من قصد کشتن او را نداشتم اما در جریان درگیری مجبور شدم او را بکشم او با همسرم همدست بود. پس از پایان جلسه قضات دادگاه برای صدور حکم وارد شور شدند.
+5
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.