سایت اعتماد آنلاین : مهدی کروبی ، مردم را با وجود سرکوب اعتراضات به شرکت پرشور در انتخابات دعوت کرده

دویچه وله :سایت اعتماد آنلاین پیامی را به نقل از مهدی کروبی، دبیرکل حزب اعتماد ملی منتشر کرده که وی در آن مردم را با وجود سرکوب اعتراضات اخیر به شرکت پرشور در انتخابات دعوت کرده است.
 
سایت اعتماد آنلاین، به نقل از حزب اعتماد ملی پیامی را منتشر کرده و نوشته است مهدی کروبی، دبیرکل این حزب که نه سال است در حصر خانگی به سر می‌برد، در پیامی خواستار مشارکت هر چه بیشتر مردم در انتخابات شده است.
 
سایت اعتماد آنلاین، در مطلبی که روز  جمعه هشت آذرماه منتشر شده، نوشته است:« فاطمه کروبی با حضور در نشست استانی حزب اعتماد ملی پیام مهدی کروبی، دبیرکل حزب، را برای اعضا قرائت کرد.»
 
در این پیام که در رسانه دیگری، از جمله سایت سحام نیوز منتشر نشده، به نقل از مهدی کروبی گفته شده است:« امید است از حضور در انتخابات غفلت نکنید و فعال باشید. ضمن ارتباط خوب با سایر احزاب اصلاح‌طلب اما استقلال تشکیلاتی حزب را حفظ کنید. ارتباط با بزرگان استانها ائم (اعم) از روحانیون و اساتید را رعایت کنید.»
 
این پیام پس از انتشار بیانیه انتقادآمیز مهدی کروبی از سرکوب اعتراضات سراسری آبان ماه امسال منتشر شده است و در حالی که حتی بسیاری از اصلاح‌طلبان احتمال مشارکت بالای مردم در انتخابات پیش روی مجلس در اسفندماه امسال را رد کرده‌اند، بر ضرورت مشارکت بالای مردم در انتخابات تاکید شده است. 
 
ثبت نام نامزدهای انتخابات مجلس یازدهم از روز یکشنبه دهم آذرماه در ایران شروع شد.
 
در پیامی که سایت اعتماد آنلاین به مهدی کروبی منتسب کرده، آمده است:« امیدوارم مجلسی در راس امور قرار گیرد که تشکیلاتش به دست مردم باشد و ان‌شاءلله دیگر نتوانند مجلس فرمایشی دیگری را به وجود بیاورند. به امید مجلسی نیرومند و قوی و مستقل با حضور پرشور مردم.»
 
در این پیام همچنین گفته شده است:« در رقابت‌های انتخاباتی حرمت و حریم دیگران را نگاه دارید. مراقب باشیم برای دنیای دیگران آخرت خودمان را ویران نکنیم. بر آرمان‌های مردم، شهدا و امام قائل به وظیفه باشیم.»
 
پیام مهدی کروبی که تاریخ نگارش آن ذکر نشده، با این جمله به پایان رسیده است:« در خاتمه نگرانی برای این حقیر نداشته باشید و دعا برای آخرت خوب کنید.»
+3
رأی دهید
-115

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۱
  بهنام انتورپن - انتورپن، بلژیک

  مهدی کروبی .. خورد
  0
  105
  دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۱
  ۵۳
  Sedaghat25 - پامبیچ-فلوریدا، ایالات متحده امریکا

  اینها دیگر چه هیولاهایی هستند.... لعن و نفرین بر تو وتمام آخوندا.....
  0
  93
  دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۳
  ۵۴
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  دیدی کروبی ناکس را در پیاوز خواباندن تا اگر لازمش داشتن بیرونش اورند برای اینکه مردم را برای اخوندهای جنایتکار کیش و رام کند.
  2
  91
  دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۴
  ۵۵
  ادوینو - گوالف، کانادا

  میبینید فرق موسوی وکروبی معلومه آخوند جماعت دعوا میکنن با همدیگر در روبرو برای قدرت وثروت اما پشت هم را دارند آقایه کر و بیخود مثل اسم فامیلیش کر تشریف دارند نشنیدن صدای مردمرا
  1
  65
  دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۵
  ۴۱
  Afshin51 - کلن، آلمان

  تا وقتی لباس مفتخوری و خیانت و رذالت تن این آقاست مطمئناً حرفی نمیزند که به کلیت حکومت اسلامی ضربه ای وارد کند ،این آقا و امثال ایشان که نقش سوپاپ اطمینان رژیم را بازی می کنند در حقیقت در چشم مردم برگ های سوخته و بی ارزشی بیشتر نیستند .
  0
  81
  دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۵
  ۵۱
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  اعوان و أنصار عرزشی! خامنه أی وقتی دست به دامن مهره های سوخته همچون خاتمی و کروبی و موسوی میشه بدونین قافیه تنگه. خود ایت الله هم خودش رو قهوه ای کرده. وقتی صحبت از فتنه عمیق و جنگ جهانی میشه بدونین اوضاع خیطه! یک زنده یادی میگفت این رژیم نه مهره داره نه برنامه.
  0
  66
  دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۹
  ۴۰
  Alphabet - پترس، یونان

  کسی نگران تو حقیر نیست. اصلاح طلب اصول گرا دیگه تموم ماجرا. شما یک کبریت سوخته بودی که دورانت منقضی شد تموم شد و رفت. ما مردم ایران از شماها عبور کردیم. به امید نابودی آخوند مفتخور رذل و دروغگو که مملکتمون را به باد فنا داد.
  0
  65
  ‌سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۲
  ۵۲
  گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی

  تمام این حرومیهای دربند و بی‌بند تنها یک فکر در سرشون هست اونم نگه داشتن ایران عزیز در مرداب اسلام جاعشیست. این گوسفندان عمامه بسر با گوساله‌های خارجنشین بظاهر اپوزپسیون تنها فکر و ذکرشون طول عمر دادن به حکومت این غارتگران فرقه تبهکار هست وخواب و رویاشون برگشتن بدوران طلائی عمامشون هست که اگه بشه ایندفعه یه ده میلیونیو بکشتن بدن با جنگ حق علیه قاطر.
  0
  62
  ‌سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۷
  ۷۷
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  شیخ مهدی. تو دیگر عددی نیستی که مردم ایران را ببای صندوق رای دعوت کنی. اخوند یعنی خائن. اخوند یعنی نوکر بیگانه. شیخ برو گمشو. شیخ تو عامل بیچارگی مردم ایران هستی. شیخ جنایات ترا مردم ایران فراموش نمیکنند. شیخ برو گم شو
  0
  68
  ‌سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۰۰:۲۶
  ۴۹
  ordak - بن، آلمان
  تقدیم به یا حسین میر حسین کنندها و یا شیخ کروبی کننده ها چندین سال است این شغالها و کفتارها را برای چنین روزی به حساب ملت پروار میکنند و ملت هم بعد از ۴۰ سال دروغ از مبلغان مسلکی درغین که دروغ جز اصول بنیادین است است هنوز هم هر ۴ سال یک بار گول اینها را میخورند،اینکه هر ۴ سال یک بار هم رژیم از بین این ملت صد ها قربانی برای زهره چشم گرفتن میگیرد مهم نیست، اصل سر کار بودن ملت است ...
  1
  10
  ‌سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۲
  ۴۵
  شمرالله - مونیخ، آلمان
  خیلی عجیبه ملت بعد از انهمه دروغ و شیادی از این تخم صیغه ها هنوز باور میکنند یک آخوند میتون جهش پیدا کنه و تبدیل به آدم بشه.این اگر ادم بود عمامه سر نمیگذاشت که خود را ازصف ادمها جدا کنه!
  0
  10
  ‌سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۵
  ۴۵
  شمرالله - مونیخ، آلمان
  متاسفانه ملت همانطور که با همکاری و بازی اخوند بی عمامه شغال المسلمین موسوی و این کفتار المسلمین کروبی توانست با کشتار ملت و زهره چشم گرفتن از انها ۱۵ سال حکومت خودش را بیمه کنه، الان هم با به میان کشیدن انگلهایی مثل خاتمی یا این دو انگل بیمصرف به نتیجه دلخواه خواهد رسید وبا سرکوب احتراضارت مردم در چند هفته گذشته برای حداقل ۲۰ سال دیگر پایه های خود را محکم کرد.منتظر بمانید تا بین احمقی نجات ، جلیلی، کروبی ، و موسوی
  0
  8
  ‌سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۰۱:۱۱
  ۵۰
  آزاذه - تهران، ایران
  آخر چرا؟؟؟؟ چی از جون ملت باقی مونده ملاهای حرام خور
  0
  8
  ‌سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۰۱:۱۳
  ۵۰
  آزاذه - تهران، ایران
  ننگ بر خودتون و اسلام تون
  0
  10
  ‌سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۰۱:۱۴
  ۵۰
  آزاذه - تهران، ایران
  من بهت قول میدهم سر قبرت بیام. یک کاری دارم باید انجامش بدم و برم.
  0
  10
  ‌سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۵
  ۶۵
  amir-amir - تورنتو، کانادا
  آخوند ها همدیگر رو خوب مى شناسند مثل گرگ پاچه همدیگر را گرفتند هر کدوم که زورچپانى کند برنده است فعلا این روباه مکار بازنده است. انتخابات هم تو اون سرت بخورد که نمایشى بیشتر نخواهد بود.
  0
  8
  ‌سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۰۲:۳۹
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  خمینی ، خاتمی، خامنه ای، موسوی و و و و همگی ماموریت حفظ نظام جمهوری آخوندی را داشته و از یک جنس هستند و در شرایط متفاوت نمایشی را به روی صحنه می برند!
  0
  10
  ‌سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۰۳:۱۸
  ۵۲
  kata1379 - مشهد، ایران
  ذات اخوند حبیث هست . یک نمونه بگم . شمر . عمر و عاص هم شیخ و اخوند بودند و پیش نماز مسجد . قبیله خودشان . حالا باور کنید لباس به صرف شرف نمی اورد . لباس اخوندی جز تزویر نیست . گرچه بچه اخوند همانند تفکر و باور شیطانی و یا فاطمه داریم رفتار و ادبیات اینها را ببینید .چه خصلت و خویی بجز درندگی در اینها مشاهده میکنید ؟
  0
  9
  ‌سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۰۳:۲۱
  ۳۹
  paksan - ایران، ایران
  خامنه ای انقدر که از شرکت مردم در انتخابات میترسه از شرکت نکردنشون نمی ترسه. شک ندارم الان با این خبر داره جیغ میزنه. بله منم به هیچ عنوان دلم نمیخواد هیچکس در هیچ انتخابات این رژیم فاسد شرکت کنه ولی انتخابات و مراسمش یک اسم رمز برای اتحاد و با هم بودن مردم هستش. مردم معترض میتونند از این فرصت برای ضربه زدن به حکومت استفاده کنند و باعث رسوایی بیشتر حکومت بشوند.
  5
  3
  ‌سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۰۴:۱۲
  ۵۴
  Hatef - پاریس، فرانسه
  آنانکه هنوز دنباله رو این افرادند و امیدى به اینها دارند، باید به سلامتى عقلى و روانى خود شک کنند.
  0
  11
  ‌سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۰۶:۵۶
  ۷۷
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  شیخ مهدی . جنایات و کثافت کاریها و تاراج اموال و اثاثیه کاخها در مهر شهر کرج را مردم ایران فراموش نمیکنند . دجال برو گم شو . خائن برو گم شو
  0
  3
  ‌سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۷
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.