عکس روز : قاتلی که به حال قاتلی که پویا بختیاری رو کشته ؛ غبطه میخوره

پیام و تصویر ارسالی از "همراهان توانا": این توییت قاتلیه که به حال قاتل پویا غبطه می‌خوره و آرزو می‌کنه که ای کاش پویا رو خودش کشته بود.
 
اینها فقط مامور انجام قتل و کشتار و خشونتن. جمهوری اسلامی به اینها میدان داده و اینجور تربیتشون کرده.
 
وقتی دین حکومتی میشه، نتیجه‌اش این میشه که یه نفر اینطور کشتار انسان‌ها رو تقدیس می‌کنه ... شکل حکومت حالا جمهوری باشه یا هر چیز دیگه، اونوقت دیگه میشه بهش گفت اسلام داعشی... چرا که کشتن فرد مخالف رو عمل حسنه قلمداد می‌کنه.
 
من سوئد زندگی می‌کنم این متن رو باید به تمام زبان‌ها ترجمه کرد و منتشر کرد باید دولت‌های اروپایی که دارن اینستکس (راه تجارت اروپا با ایران) رو اجرا می‌کنن بفهمن که این ها با مردم چه کردن. ما ایرانی‌ها که توی این کشورها زندگی می‌کنیم اجازه نمی‌دیم خون هم‌وطنان‌مون هدر بره. این توییت را به هر زبانی که آشنایی دارید ترجمه کنید و به دست سیاستمداران برسونید.»
+203
رأی دهید
-10

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۵
  ایرانی‌ دبش - تهران، ایران

  این نمیتونه گفت یک آدم عادی باشه این شخص فقط می‌تونه یک قاتل بالفطره یا کسی‌ که در بچگی‌ مورد شکنجه و تجاوز قرار گرفته باشه !!! کدام انسانی‌ از مرگ یک جوان خوشحال میشود ! شرم بر تو وطن فروش و قاتل
  5
  374
  دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۹
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  من بارها گفتم و مدرکش هم دکتری است که معالجه اشون میکنه. این رژیم بچه یتیم های بهزیستی رو جمع میکنه و در کمپهای مختلف آموزش میده. این بچه ها هیچ چیز یاد نمیگیرن غیر از غیظ و عقده. این اشغال هم چیزی نیست غیر از یه بچه أی که بهش تجاوز شده و حالًا میخواد خودی نشون بده
  5
  245
  دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۲
  ۵۹
  vg2000 - اسلو، نروژ

  روزی خواهد رسید که دنبال شماها خونه به خونه و کوچه به کوچه شهر بهشهر میایم
  6
  241
  دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۱
  ۶۷
  پیکان۵۸ - مالمو، سوئد

  این یا حرام لقمه است یا دنبلان آقا رو ماساژ میده،یا دنبال لایک هست هر چی‌ هست مانده از ۱۵۰ نفر که مامانش تو بچگی‌ گفته این باباته اون باباته کدومشون بابا شه،،،چرا ،چون به این کاره حیوانی افتخار میکنه.
  3
  210
  دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۹
  ۵۰
  Payandeh Iran - گوتنبرگ، سوئد

  از کلمه انسان نمایشه استفاده کرد ، اینها موجوداتی هستند همانطور که ایران دبش گفت موردی تعرض قرار گرفته اند و متاسفانه در تمام سرزمین ایران مثل افت پراکنده شدند.
  3
  167
  دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۷
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  اخوندها این جنایتکارها را دارند برای همین 41 سال توانسته اند این حکومت پر از جنایت و پر از اختلاس و پر از نا کار امدی سیاسی و اجتماعی را ادامه دهند.
  3
  146
  دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۵
  ۲۹
  ایمای - تهران، ایران

  اره راست میگه هیج لذتی بالاتر از این نیست این و امثال این جانی و رهبر چلاقش را کشت واز کره زمین محوشون کرد تا مردم ایران و هم مردم منطقه راحت زندگی کنند
  7
  132
  دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۷
  ۷۶
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  اسلام داعشی معنی ندارد. داعش یک سیستم و طرز رفتار مسلمانهاست. مگر شما تاریخ نمی خوانید؟؟ مگر اسلام با همین سیستم داعش وارد کارزار نشد؟ این مزخرفاتی که بنام دین رحمت و دین عطوفت میگویند برای خر کردن مردم است. اسلام بایه و اساس ان بهمین طریقی بوجود امده که برادران مسلمان واقعی انها با نام داعش عمل میکنند. ایا تا بحال دیده اید یک نفر از مسئولان کشوری این حرکات و رفتار های داعشی ها را تقبیح کند . ایا تا بحال یک نفر از این اخوند ها در رابطه با بی شرفی و بی رحمی داعشی ها حرفی زده؟؟ یا مطلبی را در نماز جمعه و نماز شنبه گفته است ؟؟ امکان نداردچون اساس و کردار اسلام همین رفتاری است که این اقایان مسلمانها در طی چند سال اخیر در مناطق مختلف سوریه یا نرکیه و سایر مناطق انجام داده اند . اساس اسلام یعنی ظلم. غارت . کشتار بی رحمی. مشابه انرا شما توسط یک استاد دانشگاه اسلامی در چند روز گذشته دیدید که این چوبان زاده زنجانی با استناد به ایات قران معتقد است که هر کس مخالف این جانوران است باید زجر کش کرد. این مطلب را که همه ما شنیده ایم. بس اسلام دین رافت است فقط برای بیشبرد مقاصد این جانوران است
  6
  125
  دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۳
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  لابد باور طرف خیلی عمیقه!
  4
  139
  دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۲
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران

  دست پرورده به حق اسلام محمدی! جانیانی که در کشتن مردم بی پناه از هم پیشی می گیرند
  8
  118
  دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۳
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران

  اینو فقط باید به روش بولابولا کشت. به من امکانات بدن امثال این رو مثل سوسک میکشم و در پیشگاه خدا احساس انجام وظیفه خواهم کرد. این کشورهای پلید اروپایی و روسیه و چین و کانادا و البته دموکراتهای امریکا و تقریبا اکثر جامعه جهانی حتی گدایان هند و پاکستان که از وجود حکومت آدمخوار بر سر ملت ایران لذت میبرن و میدونن با وجود این حکومت از شکوفایی یک ملت 80 میلیونی جلوگیری میشه بدونن نجاست این حکومت خودشون رو هم روزی خفه میکنه. امثال من هم دستشون برسه از این حکومتیها خواهند کشت تا مقروض از این دنیا نریم.
  7
  97
  دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۴
  ۵۴
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  هُششششششش، آروم حیوان!
  3
  121
  دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۲
  ۴۰
  babak.iraniii - تهران، ایران

  نمیدانم زواری زتده شنیده اید >>>>> مادر اینها در اماکن زیارتی هرشب صیقه یک زوار میشوند و مقداری پول میگیرند گاهی هم زن صیقه ای آبستن میشه یک همچی جانور بیرحم و نبه کاتری میزتید که چندین پدر دارد ولی بی پدر است به این جماعت و خیلی دیگر میگویند زواری زاده...نونی که خورده نون خود فروشی مادرشه!!
  4
  88
  دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۶
  ۴۰
  mahdi moud - تهران، ایران

  میاد روزی که شما حـ... ها رو از پایین جر بدن و تا وقتی امثال شما ها زنده باشید کشور ما روز خوش نمیبینه
  4
  92
  دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۴
  ۳۹
  Alphabet - پترس، یونان

  منظورت از مردم مزدور ها و حـ... هایی از جنس خودت. اندکی صبر کن بحساب تو بیشرف هم خواهیم رسید.
  3
  70
  دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۸
  ۵۴
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  [::babak.iraniii - تهران، ایران::]. آره من شنیدم. به اونا میگن ننه زواری!
  3
  76
  دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۹
  ۵۳
  Hatef - پاریس، فرانسه

  محصول تمام عیار ایدئولوژى دینى و حکومت اسلامى. چهل سال است حکومت در اختیار این جانیان بالفطره است. سخت نیست تصور این مطلب که در نبود هر گونه نظارت داخلى و بین المللى با مردم و مخالفین چه کرده اند.
  3
  54
  ‌سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۶
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  غبطه نخور بزودی شیاف شهادت نصیبت میشود و مردم انتقام خون کشته شده ها را از تو و امثال تو خواهند گرفت
  3
  68
  ‌سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۲
  ۴۵
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  تمام اصول و پایه های این دین و خدای خرچنگ گونه آن یعنی الله بر قتل و کشتار ، برده گرفتن ، قصاص و قطع ید و پا استوار شده . از این حشره چه توقعی باید داشت .
  3
  50
  ‌سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۱
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  این ها شبیه "ینی چری" های عثمانی هستند و همان سرنوشت را هم خواهند داشت
  3
  28
  ‌سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۵
  ۴۶
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان

  این معلومه تخمه صیغه دو کابین است. روانی مثل احمقی نجس، دروغگو مثل موسوی و کروبی، پست فطرت مثل محسن خل و چل رضایی، بیشرف و بی ناموس مثل اخوند و کره اخوند، بی رگ مثل حسن اخوند.
  2
  28
  ‌سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۶
  ۵۴
  Iranievatanparast - مادرید، اسپانیا

  این که معلومه دیگه یک بی وجدان هرامزاده یی عین بقیه هرمزادها که چندین پدر و مادر دارن ننگ بر تو و امثال تو کثافتای آشقال
  2
  29
  ‌سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۱
  ۴۷
  hovakhshatare - تهران، ایران

  اسلام داعشی؟ مگه اسلام غیرداعشی هم داریم؟ اسلام یعنی داعش. تا وقتی نفهمیم اسلام ورژن خوب نداره و هی جنایت‌های اسلام رو تقصیر آخوندها بندازیم وضع‌مون از این بهتر نمی‌شه. اسلام فقط سگ هار پرورش می‌دهد. اگه منتظرید از دل اسلام افرادی مثل گاندی و ماندلا بیرون بیان بدونید که همچین اتفاقی هرگز نخواهد افتاد. از دل اسلام فقط طالبان و بوکوحرام و القائده و داعش و آخوندهای پفیوز بیرون میان. اسلام مدرسه پرورش خون‌آشامه. محمد و علی و حسن و حسین هم همین بودند. هی آروزی عدل علی نکنید. علی خودش یه پا assassin creed بوده! تا اسلام رو به زباله‌دونی نندازیم این مملکت درست نمی‌شه.
  3
  28
  ‌سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۹
  نظر شما چیست؟