بخشی از صحبتهای پویا بختیاری که بی بی سی فارسی سانسور کرد

ویدیویی که مسیح علینژاد و بی بی سی فارسی از آخرین فیلم های موبایل پویا بختیاری منتشر کرده اند یک تفاوت مهم دارد.
در ویدیویی که توسط بی بی سی فارسی منتشر شده است پویا بختیاری در بخشی از آن می گوید :
دم همه مردم گرم ، مردم این فرصت رو از دست ندین ....
در اینجا ویدیو قطع و بخش دیگری از فیلم های موبایل پویا بختیاری نشان داده می شود .
ولی در ویدیوی انتشار یافته توسط مسیح علینژاد ، پویا بختیاری در همان بخش از آن می گوید :
دم همه مردم گرم ، مردم این فرصت رو از دست ندین یکبار برای همیشه این رژیم تبهکار و فاسد رو که چهل ساله مردم کشور عزیز ایران رو بدبخت کرده برای یکبار از بین ببریم.
+150
رأی دهید
-10

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۵
  Farrokh 57 - کلن، آروبا

  پس چرا اون قمی یاور یارو نمیاد اینجا جوابگو باشه
  6
  82
  یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۰
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  [::Farrokh 57 - کلن، آروبا::]. جوابش این هست. در ولایت نظم و قانون اولویت بر هرج و مرج دارد. نباید مردم فریب دشمنان را بخورند و جان خود را در راهی پوچ از دست بدهند. برای همین آمدن مردم در خیابان‌ها و پیوستن به صف آشوب‌گران خطایی است بزرگ. چهل سال است که ولایت در مقابل آمریکا و عوامل آنها ایستاده و پیروزی حق بر باطل در شرف وقوع است.
  93
  7
  یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Alphabet - پترس، یونان

  [::Farrokh 57 - کلن، آروبا::]. یاور تحمیق هنوز مشغوله. مرخصی بهش نداند. داره بعد از شهید کردن جوانان ایران از دستگیرشدگان بی پناه بازجویی میکنه. داره براشون مدرک سازی میکنه. هنوز فرصت نکرده یه سر به iranianuk بزنه. اینهم اینجوری نون میخوره بدبخت مزدور.
  5
  35
  یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  Attila14 - استکهلم، سوئد

  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::]. فاطیِ عُمَرزاده (بازمانده حمله عمر به ایران)!. فکر کردم تحمل کنم یه بار متمددنانه ازت سوال کنم!. من و هزاران نفر میخوایم با تی شرت سفید با جمله نوشته روش٫ ما اخوند/حکومت اسلامی نمیخواهیم!. بدون اتیش و درگیری فقط راه میریم طول خیابان ولی عصر!. فکر میکنی در در ولایت نظم و قانون تو ما به یکی دو صد متر میرسیم؟
  6
  30
  یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۰
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  [::Attila14 - استکهلم، سوئد::]. بسی جای شکر و الحمدلله که از ادبیات تند و خشن فاصله و با متانت و ملایمت آغاز به سخن کردید (یعنی دوزاریتون افتاده که با زور و خشونت ره به جایی نمیبرید). چرا که نه جانم. شما میتوانید کتبی، حضوری یا آنلاین درخواست بدید و با مجوز قانونی راهپیمائی کنید. حالا شما میگی هزار نفر هستید که نمیخواین، ولی ما به تعداد کلان انبوه میلیونی میخوایم.
  28
  3
  یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  paksan - ایران، ایران
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::] فاطمه زهرا به دست حکومتیهایی مثل همین حکومت ولایت فقیه کشته شدجرمش این بود که زن حضرت علی بود. حالا تو اسم فاطمه زهرا رو برداشته بر ضد خودش استفاده میکنی؟ حکومت ولایت فقیه هیچ شباهتی به حکومت حضرت علی نداره ولی تا دلت بخواد همه زوایاش شبیه حکومت و معاویه اس. در نیرنگ و دروغ و فساد سیستماتیک و اینکه در ظاهر یکطور و در باطن طور دیگه ای هستند. در حکومت معاویه مردم هیچ و نافهم و بیشعور بودند در حکومت ولایت فقیه هم دقیقا همین هستش و در حکومت معاویه و ولایت فقیه هرکسی اعتراض کنه یا وابسته به خارج هستش یا مخالف خدا و دین خدا و کشتنش آزاد که هیچ مباح هستش و الانم دقیقا همینه. حرفهایی که این شهید گفته معاون رئیس جمهور هم گفته خیلی از مقامات عالی حکومت که مورد غضب معاویه زمان هستند این فسادها و دزدی ها و اختلاسها رو گفتند ولی چیزی که جالبه امام حسین بخاطر اصلاح امور و اعتراض به فساد حکومت معاویه قیام نکرد بلکه حتما بخاطر اینکه به اندازه کافی سهمش رو ندادند دست به شمشیر برده و خوب با تعریف شماها قیام مسلحانه بر ضد حکومت امیرالمومینین زمان مرگ هستش!
  1
  6
  دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.