نماینده مجلس : معترضان را به اسم دین ذبج کردند؛ بهتر است مجلس تعطیل شود

پروانه سلحشوری نماینده مجلس شورای اسلامیالعربیه :یک نماینده مجلس شورای اسلامی می‌گوید اکثریت نمایندگان مجلس با گرانی بنزین مخالف بودند اما مجلس واقعا «در راس امور» نیست. تصمیم‌گیری در مورد افزایش قیمت بنزین در جلسه سران سه قوه گرفته شد و رهبر جمهوری اسلامی هم آن را تائید کرد.
 
پروانه سلحشوری پیش تر در یک پیام توئیتری پیشنهاد کرده بود با این روند بهتر است مجلس بعدی تعطیل شود.
 
وی نوشت: «از وقتی بنزین گران شده، مردم در تماس‌های مکرر ابراز نگرانی می‌کنند. هموطنان عزیز، مدت‌هاست مجلس در رأس امور نیست. این موضوع در جلسه سران سه قوه تصمیم‌گیری شده. همین یک رکن دموکراسی را نیم‌بند داشتیم که فاتحه آن هم خوانده شد. مجلس بعدی را تعطیل کنید، خودش اقتصاد_مقاومتی‌ است».
به نام دین، معترضان را ذبج کردند
این نماینده مجلس شورای اسلامی همچنین دیروز در حساب کاربری خود در واکنش به توییت فرمانده پیشین سپاه پاسداران نوشت: «مردم صدای اعتراضشان را رساندند اما با گلوله و بازداشت، جواب کوچک و بزرگ را دادند.»
 
پاسدار جعفری، فرمانده پیشین سپاه پاسداران در حساب کاربری توییتر خود نوشته بود: «(مردم) نمی‌دانند چگونه باید اعتراض‌شان را به گوش ایشان (روحانی) برسانند که بدخواهان فرصت سوء استفاده پیدا نکنند.». پروانه سلحشوری افزود: «عده‌ای تخریب‌گر در کنار مردمی که فقط به وضع معیشت خویش معترض بودند، قرار داده شدند. قلع و قمع مردم، با جنگ‌جهانی و کربلای چهار مقایسه شد.»
 
به گفته این نماینده مجلس، "به نام دین، دستور ذبح و شکنجه مردم در سیمای غیرملی" صادر شد
+95
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  در روایت آمده است که - سن فرانسیسکو، ایالات متحده امریکا

  اگه از هر دیکتاتوری بپرسی چرا صدها و هزاران نفر رو کشتی اکثرا خواهند گفت برای حفظ قدرت یا سلطنت یا پادشاهی بعضی هم خواهند گفت برای حفظ کشور و یا کشور گشایی یا برای قبلیه یا قوم یا حتی مردم خودش. تعدادی هم شاید بگویند چون از این کار لذت میبردند. اینها همه وحشتناک است ولی بدترین شکلش شکل دینی آن است که خواهند گفت برای خدا کشتیم. برای اینکه خدای را خوشحال یا راضی کنند. حالا اینکه خدای بزرگشان چرا انقدر ذلیل هست که یک جانی قاتل باید ملیونها زن و کودک و مرد بی گناه و ظلم دیده و بینوا را بکشد تا خوشحال شود بحث دیگری هست. اینها پایش که برسد از هر جنایتکاری وحشی تر و بی رحم تر میشن چون افکارشان بیمار هست. ویروسی به اسم ......تفکر و شرافت و وجدان و انسانیتشان را در همان سالهای اول زندگی شان پای منبر ملاهای شیطان صفت از بین برده و سقفی برای جنایتشان وجود ندارد اتفاقا بر عکس با تصور خوشنودی خدای موهومشان از آنها عطش و علاقه به جنایت بیشتر و بیشتر درونشان می جوشد.
  0
  29
  یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  Payandeh Iran - گوتنبرگ، سوئد

  این خانم هم نقش سوپاپ اطمینان رو بازی می‌کنه والا استعفا میداند.
  6
  30
  یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  اگر از دید مسلمانی به این خواهر نگاه کرد. می‌‌توان گفت. این خواهر .از باور .سروان.ذال . فاطمه زهرا "همان فدای آقا سابق.که تغییر جنسیت داده" بیشتر بیضه اسلام دارد. فاطمه زهرا .اسمت را عوض کن. ما فاطمه زهرا اصلی‌ را پیدا کردیم. "البته سخن من حقیر. همه به دید مسلمانی".به هر حال این آخر الزمان .که می‌‌گویند همین است. فکر می‌‌کردم. علما.زمانی‌ که به ملت ظلم می‌‌شود. نعلین و عمامه بر سر.به خیابان می‌‌آیاند. نه اخر الزمان است. علما آنقدر مال مفت خورده.که مثل خوک پروار شده. ضعیفه‌ها ما شدند. علما. مانده این سروش کجاست؟ استادش. دکتر شریعت مداری.یک کتاب نوشت ۲۰۰ صفحه. مصیبت زهرا. در راه کربلا و مدینه. چه کرد ،چه گفت. هر کس نداند. فکر می‌‌کند.دکتر در کنار شتر زهرا قدم می‌‌زد و یک ضبط صوت در دست داشت ."ایفن ۵ اسلامی". خوب این سروش هم آید. و یک کتاب نویسد.مصیبت پروانه. البته با کامل معذرت از این خواهر.ممکن است .شرافت داشته باشی‌. ولی‌ کوچکترین تماس با بیت رهبری مثل جذام می‌‌ماند. سالم نمی‌‌مانی. مثال از باور بیشتر؟
  0
  19
  یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  گرمن - ایران پارس، ایران
  این پروانه سلحشوری یک .....به تمام معناست اگر جای اون خر بنقش بود حتی بدتر هم میکرد این فیلم ها برای رای آوردن تو مجلس هست.
  2
  16
  یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  آزاذه - تهران، ایران
  مشکال مردم ایران اسلام لعنتی و آخوند هر دو با هم است. آخوند اجرا کننده دین وحشی است که با فرهنگ ایرانی باستانی کوروش ذره ای همخوانی ندارد . ننگ بر آخوند و اسلام
  1
  16
  یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  شما میدونید نمایندگی مجلس چه مزایایی داره؟ نفری صد میلیون بهشون وام بلاعوض دادند یارو توی تلویزیون گفت ..حالا حساب کن این وام بلاعوض چه صیغه ای هست چون وام بلاعوض نمیشه! بعد نفری یه آپارتمان مجانی میگیرند حقوقشون رو من نمیدونم ولی ماهی 15 میلیون نباید کمتر باشه. در ضمن اینا مثل نماینده های کشورهای دیگه در برابر مردم مسئول نیستن اینا ارباب مردم هستن مخصوصا توی شهرستانها هرجا میرند مردم جاهل بدبخت برای اینا دولا راست میشند بهشون کباب و چلوخورشت میدند انگار یارو کی هستش. مردم بدبختی هستیم یعنی تا زمانی که نفهمیم که اینا دارن از ما پول میگیرند که بهمون خدمت کنند نه اینکه ارباب ما باشند وضعمون همینه که هست یعنی اعتراض هم بکنی بچت رو میگیرن برات میشکن باید بری پول گلوله ها رو هم بهشون بدی. از ماست که بر ماست همین
  0
  6
  دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.