نماینده مجلس:مردم صدای اعتراضشان را رساندند اما با گلوله و بازداشت، جواب کوچک و بزرگ را دادند

تجمع اعتراضی در تبریز رادیو فردا :یک نماینده مجلس روز جمعه از نحوه برخورد حکومت جمهوری اسلامی با اعتراضات اخیر در ایران انتقاد کرده است.
 
پروانه سلحشوری، نماینده مجلس از تهران، در توییتی در پاسخ فرمانده سابق سپاه نوشته است: «مردم صدای اعتراضشان را رساندند اما با گلوله و بازداشت، جواب کوچک و بزرگ را دادند. عده‌ای تخریب‌گر در کنار مردمی که فقط به وضع معیشت خویش معترض بودند، قرار داده شدند.
 
قلع و قمع مردم، با جنگ‌جهانی و کربلای۴ مقایسه شد. به نام دین، دستور ذبح و شکنجه مردم در سیمای غیرملی صادر شد.»
 
اعتراضات اخیر بنابر ارزیابی رادیو فردا حداقل ۱۴۳ کشته بر جای گذاشته است. عفو بین‌الملل این رقم را حداقل ۱۶۱ نفر عنوان کرده و اردشیر امیرارجمند، مشاور ارشد میرحسین موسوی و از گردانندگان وب‌سایت کلمه، به رادیوفردا گفته است، کشته‌ شدن حداقل ۳۶۶ نفر در اعتراض‌های اخیر ایران «موثق» است.
+56
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۴
  amir-amir - تورنتو، کانادا

  درود بر این شیرزن ایرانى که در داخل کشور اینگونه حماسه سرائى مى کند و یک تنه دروغگویان و اراذل بیت رهبر دجال کذاب را افشا مى کند.
  3
  53
  جمعه ۸ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۳
  ۳۹
  Alphabet - پترس، یونان

  نمیگم برگ سیاه بلکه سیاه چاله ای به بزرگی این دنیا در تاریخ منفور و نکبتبار جمهوری فسق و فجور بنام اسلامی. ای مرگ ننگین بر خودتون و اسلامتون. ملت ایران این سلاخی را هرگز فراموش نخواهد کرد.
  21
  41
  جمعه ۸ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۵
  ۵۴
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  مرده شور اون دینی رو ببره که بجای آرامش و آسایش باعث شکنجه و عذاب مردم شده! با نگاهی به تاریخ طبری متوجه میشین که دین اسلام تا بوده همین بوده و حکایت دیروز و امروز نیست!
  21
  43
  جمعه ۸ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۸
  ۵۷
  naderali63 - گوتمبر، سوئد

  دورد من به اقایفضول میزا. وپترس یونان وامیر تورنتو کانادا. هر سه نفر تان یک فرهنگ ایرانی دارید. من به شما افتخار میکنم. دست بوستان هستم
  2
  23
  شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸ - ۰۲:۵۲
  ۲۱
  محمد عبدالله - ابوظبی، امارات متحده عربی
  درود بر شرفتت که حرف حق زدید و لعنت بر کسانی که با سوار شدن بر موج اسلام به هموطنان بی دفاع کشور و با کمال وقاحت و بی رحمی توسط مزدوران بی رحمشان با اسلحه سر نوجوان 14 ساله را هدف میکیرند و بعد از جند روز سران جنایتکار و خائن از سر خوشحالی به همدیکر تبریک میکوییند
  0
  7
  شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۶
  نظر شما چیست؟