ویدیوی اعترافات تلویزیونی حسن روحانی به روش خودشان

ویدیوی اعترافات تلویزیونی حسن روحانی به روش خودشان
+105
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۱
  رضا حکمی - پاوه، ایالات متحده امریکا

  درد من درد گندم نیست که اسیر خاک است. درد من درد ویرانی کل باغ و گُل و خاک است. درد در تمام وجودم پیله کرده کرم ابریشم درون استخوانم ریشه کرده. ای اگر طالب پروازی آنی. گر وین رمز پرواز بدانی آنی. کرم ابریشم قفس میبافد به آنی پرواز میداند که میبافد به آنی. من غم درد و پرواز باهم کردم آنی. من هرچه که بود نثار پرواز کردم به آنی. ای که تو مرا بیقرار کردی به آنی عاشق دیوانه پروازم کردی به آنی. زمانی که گندم اسیر خاک بود. .حس آزادی در او بیدار بود
  3
  59
  جمعه ۸ آذر ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  اگر رهبر چولاقشان خامنه ای در مورد رخ دادی یا چیزی اظهار نظر کند , روحانی و فرماندهان سپاه و نماینده های بی خاصیت نظام سخنان حضنته چولاق را به یک نوعهای تایید و باز گو می کنند.
  5
  57
  جمعه ۸ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  Sarbaze Rahbar - پاریس، فرانسه

  [::دوستدار - استهکلم، سوئد::]. [::دوستدار - استهکلم، سوئد::]. الله اکبر الله اکبر خامنه ای رهبر.شما باید دهنتو آب بکشی تا بتونی راجب رهبر کثیر الشان ایران، حضرت امام خامنه ای حرف بزنی.روز جمعست ای برو بدو تو صف مقرری که پول مفت تموم میشه بهت نمیرسه😂
  56
  6
  جمعه ۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::Sarbaze Rahbar - پاریس، فرانسه::]. البته من عکس آقای رهبر چلاق را جایی چسبانده ام و روزانه چند بار خود را در آنجا آب میکشم.
  3
  34
  جمعه ۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  [::Sarbaze Rahbar - پاریس، فرانسه::]. خامنه ای انقدر که تو می گوید از جنس خوبی بر خوردار نیست , حتی یک ایرانی اصیل هم نیست ! خامنه ای انقدر عقده رهبر شدن داشت که از روی خون خیلی از همکاران و هم عقیده های خودش رد شد تا به این رهبری رسید . عاقبت رهبر شدنش بجز رسوا شدن چیز دیگر در بر نخواهدداشت. با زبانی ساده دارم میگویم خامنه ای یک روزه خوان حقه باز بود که با ریا و فریب و ازبین بردن رقیبهایش مثل رجائی و بهشتی و منتظری و احمد خمینی توانست به رهبری نظام جنایتکار اخوندی برسد. این رهبر تقلبی ارزش این را ندارد که برایش خودت را پاره کنید . البته از ضدیتت با من , پیداست که تو هم از جیره خواران مزدور حضنته چولاق خان باشید.
  1
  15
  جمعه ۸ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. منم همینطور
  0
  1
  یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.