ترامپ تصویری دستکاری شده از خود را با بدن عضلانی راکی در توئیتر منتشر کرد

یورونیوز :دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا روز چهارشنبه تصویری دستکاری شده از خود را با بدن عضلانی راکی بالبوآ، شخصیت فیلم های «راکی» در صفحه توئیترش منتشر کرد. این توئیت تاکنون بیش از ۱۵۳ هزار بار بازنشر (ریتوئیت) شده است و بیش از ۵۱۳ هزار نفر نیز آن را لایک کرده اند.
 
طرفداران رئیس جمهوری جمهوریخواه آمریکا در توئیتر ضمن استقبال از این تصویر از دونالد ترامپ به عنوان «جنگجویی در کاخ سفید» و «قهرمان» خود ستایش کرده اند.
 
در مقابل مخالفان چهل و پنجمین رئیس جمهوری آمریکا انتشار این عکس دستکاری شده را نشانه «خودشیفتگی» و «توهم» دونالد ترامپ دانسته اند.
 
سیلوستر استالونه، بازیگر برنده جایزه گولدن گلوب نقش راکی بالبوآ را در فیلم‌های «راکی» ایفا کرده است. این هنرپیشه آمریکایی در سال ۲۰۱۶ در جریان رقابت انتخاباتی دونالد ترامپ با هیلاری کلینتون در مصاحبه ای گفته بود: «من عاشق دونالد ترامپ هستم.»
 
برخی از تحلیلگران سیاسی انتشار این عکس دستکاری شده را حاوی پیامی از سوی رئیس جمهوری آمریکا می دانند. آنها بر این باور هستند که دونالد ترامپ با انتشار این عکس همزمان با تحقیقات برای استیضاح او در مجلس نمایندگان قصد دارد نشان دهد که برای مبارزه با دموکرات ها آماده است.
 
گروهی دیگر از صاحبنظران نیز بر این باور هستند که انتشار این تصویر واکنشی به شایعاتی است که هفته گذشته در مورد وضع جسمانی دونالد ترامپ در شبکه های اجتماعی منتشر شده بود.
 
برخی از کاربران شبکه های اجتماعی هفته گذشته پس از آنکه دونالد ترامپ به طور غیرمنتظره برای کنترل وضع سلامت خود به بیمارستان مراجعه کرد از احتمال «سکته قلبی» او سخن گفته بودند.
+33
رأی دهید
-19

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۹
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  وای این بابا اول و آخر و وسط عقده هستش
  34
  23
  ‌پنجشنبه ۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  پنجاه و هفت - ریو، برزیل
  عقل که نیست جون در عذابه
  19
  19
  ‌پنجشنبه ۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک

  حالا این مخش تاب داره. ولی خیلی از خانوما تصویر دستکاری شده از خودشون رو با بدن طناز ملانیا جون در توئیتر منتشر میکنن.
  39
  11
  ‌پنجشنبه ۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.