خامنه‌ای : توطئه‌ عمیق وسیع بسیار خطرناکی، که آن همه پول خرج آن شده بود نابود شد

در سخنرانی امروز آیت الله خامنه ای فرمانده کل سپاه پاسداران و رئیس سازمان بسیج مستضعفین حضور داشتند بی بی سی :آیت الله علی خامنه‌ای، با گروهی از فرماندهان و شبه‌نظامیان بسیج دیدار و درباره اعتراضات اخیر که با افزایش قیمت بنزین آغاز شد، اظهار نظر کرده است.
 
آقای خامنه‌ای گفته "یک توطئه‌ عمیق وسیع بسیار خطرناکی که آن‌همه پول خرج آن شده بود به وسیله مردم نابود شد".
 
رهبر جمهوری اسلامی ایران امروز ششم آذر (بیست و هفتم نوامبر) گفته "زحمت کشیده بودند که بتوانند در یک بزنگاهی این حرکت را انجام دهند. حرکت تخریب، شرارت و آدمکشی که به‌ واسطه‌ قضیه‌ بنزین فکر کردند فرصت پیدا شده و لشکر خود را وارد کردند. این حرکت به ‌وسیله ‌مردم نابود شد".
 
به دنبال افزایش قیمت بنزین و اصرار مقام های ارشد جمهوری اسلامی ایران بر اجرای تصمیم خود، در برخی از شهرهای ایران تجمعات اعتراضی شکل گرفت که بر اساس گزارش ها به شکل گسترده ای سرکوب شد.
 
سازمان عفو بین الملل در تازه ترین برآورد خود گزارش کرده که شمار کشته‌شدگان اعتراضات اخیر در ایران به دست‌کم ۱۴۳ نفر رسیده است.
عفو بین‌الملل گفته آیت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر ایران، با "اشرار" خواندن معترضان، به نیروهای امنیتی برای سرکوب شدید "چراغ سبز" نشان داده است.
 
درباره سرکوب اعتراضات، آیت الله خامنه ای در اظهارات امروز خود گفته "نیروی انتظامی، بسیج و سپاه وارد میدان شدند و در مواجهه‌ سخت، کار و وظیفه‌ی خود را انجام دادند لکن کاری که ملت در این یک هفته‌ قبل کردند، از هر حرکت میدانی بالاتر و مهمتر بود". اشاره آقای خامنه‌ای، به راهپیمایی های طرفداران حکومت در حمایت از جمهوری اسلامی ایران است که در چند شهر ایران برگزار شده است.
 
رهبر جمهوری اسلامی ایران گفته "آن دشمن اصلی یعنی استکبار جهانی که پشت مانیتورها نشسته‌اند می‌فهمد که این حرکت یعنی چه. آنها تودهنی می‌خورند و وادار به عقب‌نشینی می‌شوند".
 
همزمان با سرکوب گسترده، مقام های امنیتی دولت، برای کنترل دامنه اعتراضات، به شکل بی‌سابقه ای اینترنت سراسری ایران را قطع کردند و به این وضعیت به مدت بیش از یک هفته ادامه دادند. در حال حاضر اینترنت در ایران به طور کامل وصل نشده و شهروندان ایرانی دسترسی محدودتری از قبل از افزایش قیمت بنزین به اینترنت دارند. اینترنت موبایل هم هنوز وصل نشده است.
 
اظهارات امروز آیت الله خامنه ای به مناسبت چهلمین سالگرد تشکیل بسیج انجام شده است. در این دیدار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران و سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین حضور داشتند.
+11
رأی دهید
-126

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  آزاذه - تهران، ایران

  جناینکار
  9
  149
  ‌چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  چرا سلام هیتلری دادند در عکس بالا؟!
  3
  76
  ‌چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  vg2000 - اسلو، نروژ

  این میخواد همه رو از بین ببره به خاطر پسرش رهبر بعدی باشه این آرزو را به گور خواهد برد
  3
  73
  ‌چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  حسنلو - باکو، آذربایجان

  هاهاهاهاهاهاها رذل بی صفت اخوند پنج تومنی بد جوری خودتوخیس کردی هنوز اینترنت و از ترس ماتحتت وصل نکردی بد بخته ذلیل الحق که نایب بر حقه عمام ضمانی ...
  4
  74
  ‌چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  arya_japan - توکیو، ژاپن

  بدبخت ،بجز این حرفهای تکراری حرف جدیدی که نداری بزنی همش تکراری ،تکراری ،دشمن و توطئه
  4
  69
  ‌چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  خامنه ای چون خودش تجربه اعتراضات پیش از عنقلاب ننگین 1357 را دارد و چون پول زیادی از این و ان دولت و گروهای سیاسی میگرفتن تا بر علیه حکومت شاه قیام بکنن فکر میکند مردمیکه برعلیه نظام اخوندی تظاهرات و اعتراض میکنن مثل خودشان پول از این و ان گرفته اند. حضنته عاقا خاطر جمع باشید مردم معترض به نظام پست اخوندی نه پولی گرفتن و نه از خوبی زندگی کردنشان اعتراض و تظاهرات میکنن.
  4
  61
  ‌چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  خفه شو مزدور روسی .آنروز که از پروستات ااویزانت میکنند زیاد دور نیست
  4
  68
  ‌چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  این بسیجی ها و سپاهی ها که اون پایین نشستن و عظمی جون ور میزنه، ادم رو یاد اون جمله معروف خری به خری میگفت چقدر خری میوفته! این میگه توطئه بزرگ، اونها هم میگن اره ما خریم که از توی خر که به ما میگی خر حرف شنوی داریم.
  2
  30
  ‌چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۱
  پیکان۵۸ - مالمو، سوئد
  آخونده دیگه،برای اینکه در قدرت بمونه با پول ملیونی و قل سکه طلا که فرمانده‌ها به آن احمق هأیک بیسواد و پولکی حرف‌های تو خرشن می‌کنه که در قدرت بمونی واگر نه اگر پول نداشتی‌،هیچکس تره هم برات خورد کنه،تا خر هست آخوند سواره،تا پول داری سواری.
  2
  20
  ‌چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Alphabet - پترس، یونان

  خفه بابا تو هم با اون عبا, نعلین و آفتابت. جنایتکار وحشی. منظورت از مردم سپاهیان و بسیجیهای مزدورت هستند مگه نه؟
  2
  23
  ‌چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  Sarbaze Rahbar - پاریس، فرانسه
  خوش بحال دل من مثل تو دارد آقا. لبیک یا سیدی و مقتدایی، درود برتو ای پدر ایران نوین.
  20
  3
  ‌چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  Sarbaze Rahbar - پاریس، فرانسه

  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. عشق یک ملت به رهبرشون خارج از تصور یک پناهنده پول دولتی بگیر دلخوش به یه چندرغاز مواجب هست.
  23
  2
  ‌چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی
  [::Sarbaze Rahbar - پاریس، فرانسه::]. با این چرتت نشون دادی همون باور عقی از سانتی یه . قم . برو ...با اون رهخرت . چرا این گوسفندان پروستاتی فکر میکنن هرکی بیرون از ایرانه پناهنده هست یا جیره بگیره ؟ ازبس تو مغزشون جای منطق .... میریزن که دیگه فسفر مغزهم رنگ ....بخودش میگیره.از دربان و باورعق تنزل درجه گرفته شده سرباز صفر رهخر . این یعنی پروستات رهخرو خوب مالش نداده.
  2
  7
  ‌چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  پاینده ایران و ایرانی - مالمو، سوئد
  [::Sarbaze Rahbar - پاریس، فرانسه::]. تو راست میگی پول چندرغاز میگیره یا میگیریم, ولی توبا پول ملت که از سفارت ویا خراب شده دیگه ای به جیب مزنی فعلأ حال کن تا بیین چی میشه, آخه آدم به تومغزگندیده فندقی چی بگه, داری با پول خودفروختگی حال مکنی و زر زیادی هم میزنی, خوب حال کن که داره به اخراش میرسه که بعد خدا میدونه سرنوشتت چی میشه
  2
  11
  ‌پنجشنبه ۷ آذر ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::Sarbaze Rahbar - پاریس، فرانسه::]. باریکلا، عشق نازی ها به هیتلر هم عاقبت خوبی داشت که امیدوارم بزودی قسمت تو وسایر سانیسخورها بشه.
  2
  5
  ‌پنجشنبه ۷ آذر ۱۳۹۸ - ۰۴:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.