سناتور گراهام در واکنش به فرمانده سپاه: «نوکران آیت‌الله» بزرگترین تهدید علیه مردم ایران هستند

صدای آمریکا : لیندزی گراهام نماینده جمهوری‌خواه ایالت کارولینای جنوبی در مجلس سنای آمریکا در واکنش به گفته‌های فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت دولت یا مردم آمریکا، تهدیدی برای مردم ایران نیستند و تهدید مردم ایران از سوی نوکر آیت‌الله مانند سلامی است.
 
شبکه تلویزیونی فاکس‌نیوز روز سه‌شنبه پنجم آذر گزارش داد حسین سلامی، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در یک سخنرانی گفته که جمهوری اسلامی در مورد آمریکا،‌ اسرائیل، و عربستان سعودی صبوری به خرج داده و اگر از خط قرمز رد شوند، به آن پاسخ می‌دهد.
 
سناتور گراهام در پاسخی در توئیتر نوشت: برخلاف گفته‌های حسین سلامی، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بزرگترین تهدید علیه مردم ایران نه دولت یا مردم آمریکا، بلکه نوکران آیت‌الله، یعنی افرادی مانند سلامی، است. 
 
روپرت کلویل، سخنگوی دفتر حقوق بشر سازمان ملل، نیز نسبت به استفاده از مهمات جنگی ماموران علیه معترضان در ایران به شدت ابراز نگرانی کرده و گفت که براساس گزارش‌ها تعداد کشته‌ها در این اعتراضات ده‌ها نفر بوده و این میزان تلفات «بسیار جدی» است.
+76
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  azadi2011 - تورنتو، کانادا

  براستی یک نفر می تواند یک ملت را بر باد دهد، گاهی در دنیای سیاست لازم است یک نفر، و دقیقا همان یک نفر چیزی نگوید، چون ممکن است یک کشور بر باد برود
  2
  22
  ‌سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۷
  ۵۴
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  از ترس اینکه نکند دولتهای امریکا و اسرائیل همراه عربستان به رژیم اخوندی ایران حمله کنن و این رژیم فرومایه پست را نابود کنن , پاسدار سلامی پیش دستی میکند و هر سه دولت را تهدید می کند.
  4
  31
  ‌سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۹
  ۲۶
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::دوستدار - استهکلم، سوئد::]. اربابای تو هم دست کمی از اونا ندارن. حساب کن خانواده رفسنجانی و مهاجرانی و اون پسره پیشگو مدیترانه و هزار تا آقازاده دیگه رو آورده توی لندن بچه های ابتکار و لاریجانی و اینا رو آورده امریکا هرچی هم مردم میگن اینا رو بیرون کن الکی میگه درحال بررسیه ..پس دلت رو خوش نکن همون حقوق دولتی از سوئد میگیری میخوری خودت رو راضی نگه دار
  13
  4
  ‌چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸ - ۰۵:۱۷
  ۲۶
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::دوستدار - استهکلم، سوئد::]. حالا کلا این حقوق سوسیال که میگیرید ماهی چقدره؟ حق فرزند چنده ماهی؟
  11
  3
  ‌چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۳
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.