فرمانده سپاه در راهپیمایی هواداران جمهوری اسلامی : جنگ در خیابان‌های ما، نقشه جهانی بود ‎‎

فرمانده سپاه پاسداران در راهپیمایی طرفداران حکومت در تهران: امروز تیر خلاص به دشمن زده شدبی بی سی :حسین سلامی، فرمانده سپاه پاسداران، در راهپیمایی طرفداران حکومت ایران، اعتراض‌های هفته گذشته را حاصل "یک سناریو کامل جهانی" دانست و گفت ایران "امروز در یک جنگ بزرگ جهانی" است.
 
آقای سلامی گفت "جنگی که در خیابان های ما آغاز شد... تمام شده" و از شرکت‌کنندگان در راهپیمایی "ضد اغتشاش" به دلیل آن که به "پیاده‌نظام دشمن" نپیوستند، قدردانی کرد.
 
ناآرامی‌های هفته گذشته که با اعتراض به گران شدن بنزین شروع شد، در نقاط مختلف به خشونت کشید و با برخورد شدید نیروهای امنیتی و انتظامی روبرو شد.
 
به گفته سازمان عفو بین‌الملل در این ناآرامی‌ها دست کم ۱۱۵ نفر کشته شدند. صدها نفر زخمی و هزاران نفر بازداشت شدند.
 
فرمانده سپاه در پایان راهپیمایی امروز دوشنبه ۴ آذر در میدان انقلاب تهران گفت: "امروز تیر خلاص به دشمن زده شد. فتنه‌ای که در روزهای اخیر اتفاق افتاد حاصل همه شکست‌های بزرگی بود که دشمن در عرصه های مختلف ظرف ۴۰ سال و به خصوص در ۸ ماه گذشته از امت اسلام و ملت ایران دریافت کرده است."
 
آقای سلامی هشدار داد که ایران با همه دشمنانش "تسویه حساب" خواهد کرد.
 
پیش از این هم فرمانده عملیات سازمان بسیج هم اعتراض‌های هفته گذشته را "جنگ جهانی تمام عیاری علیه نظام و انقلاب" توصیف کرده بود که به گفته او "نوزاد آن در لحظه تولد فوت کرد."
راهپیمایی تهران - میدان انقلابمقام‌های حکومت ایران مسئول ناآرامی‌ها را "اغتشاشگرانی" خواندند که به گفته آنها با هدف تخریب به خیابان‌ها آمده بودند.
 
راهپیمایی‌های که امروز در شهرهای مختلف ایران که با تبلیغات وسیع رسانه‌های نزدیک به حکومت برگزار شد، عمدتا با برای ابراز وفاداری به آیت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر ایران، و شعار علیه "اغتشاشگران" همراه بود.
 
هم‌زمان با اعتراض‌ها در ایران مقام‌های امنیتی دسترسی به اینترنت را قطع کردند و سانسور شدیدی بر انتشار اخبار حاکم شد.
 
با وجود این تصاویر و ویدیوهای زیادی منتشر شده که حاکی از خشونت شدید نیروهای امنیتی و لباس شخصی و شلیک مستقیم گلوله به معترضان است.
"اتاق فرماندهی در کاخ سفید"
سرلشکر حسین سلامی در سخنرانی خود مدعی شد که در جریان اعتراض‌ها دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در کاخ سفید اتاق فرماندهی برای "شکست ملت ایران" تشکیل داده است.
 
آقای سلامی گفت: "او این بار همه توان خود را به صحنه آورد، فشار و جنگ روانی حداکثری و پیاده نظام مزدور داخلی به میدان آمد. حتی ناو هواپیمابر او که ماه‌ها از ترس ما در بیرون از خلیج فارس مانده بود، به میدان آمد."
 
او به آمریکا، اسرائیل، عربستان و بریتانیا هشدار داد که اگر از خط قرمز ایران عبور کنند نابود خواهند شد. آقای سلامی گفت که این کشورها از ایران سیلی خورده‌اند "که بعضی را جهان دیده و برخی را ندیده است".
+7
رأی دهید
-59

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  پیر خردمند - تورونتو، کانادا

  خفه بابا سگی که واق واق میکنه گاز نمیگره مترسک چاقال
  0
  34
  دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  آزاذه - تهران، ایران

  چرا تمام جهان با شما دشمن هستند؟؟؟؟
  0
  32
  دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  vikingoslo - اسلو ، نروژ

  رذالت و دروغگویی و دشمنی با مردم جوهره اصلی سپاهیان و بسیجی ها ست . مردک مغز خر برا صبحونه خورده داره دریوری تلاوت میکنه
  0
  27
  دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  naderali63 - گوتمبر، سوئد
  نکن ای نامرد با مردمت. مگر خودت فرزند. نداری این ملاهای نهفم عقب مانده. گشور را نابود کردن. اگر میخواهی فرزندت در دنیا سر بلند باشد. حامی جعل و جول نباش. مردم حق دارن داد دارن . این جواب مردمت نیست. بخدایت قسم میخورم روزی پشیمان شوی.
  0
  8
  ‌سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸ - ۰۲:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۸
  amir-amir - تورنتو، کانادا
  حالا نوبت تو است که عربده بکشى ولى بدان که نظام جمهورى اسلامى مشروعیت خود را نزد مردم تهى دست از دست داده است.
  0
  8
  ‌سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Alphabet - پترس، یونان
  پیش از این هم فرمانده عملیات سازمان بسیج "نوزاد در لحظه تولد فوت کرد." اون بچه حـ... تو بوده! اشتباه تعبیر نکن.
  0
  9
  ‌سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸ - ۰۳:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.