وقتی مردم شعار هایشان خیلی رو راست و صریح میشه

وقتی مردم شعار هایشان خیلی رو راست و صریح میشه
+155
رأی دهید
-10

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۶
  مسافران - آنکارا، ترکیه

  با درود. نمی دانم آیا مبنا و ملاکی برای بارگذاری انواع نمایه(کلیپ) دارید یا خیر. اما دشمنی و عداوتتان از دیرباز برای همه معلوم بوده و مکتوم نیست. روی سخنم باکسانیست که هر نمایه ای را، به صِرف اینکه برایشان صَرف کند،بارگذاری نموده در معرض دید عموم قرار میدهند.اگر قبول دارید که بیان و ابراز لفظ ناپسند گفته شده در نمایه آزاد است و از کلماتیست که در خانواده تان مکرر استفاده می شود،پس شما هم ماکیاولیستی بیش نیستید.
  103
  8
  دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  همایون شایان - اسلو، نروژ

  یه دونه از اون فحشای کش دار کم داره
  7
  89
  دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  rood120 - منچستر، انگلستان

  رزم جو ، فراری باور عمیق و فاطی کماندو ببینید وقتی چهل سال چپاولگری، اختلاس گری ، دکل دزدی و باعث فساد یک‌کشور میشوید و با دندان مسلح مرد را سرکوب می کنید چه می شود . این ها با شما هستند و شما را صدا می زنند وقتی ترس مردم ریخت اینگونه برای پس گرفتن حق‌شان به خیابان می آیند ، اگر غیرت داشتید با شنیدن این حرف ها خودکشی می کردید ، زمانی زود مردم میلیونی به خیابان می ریزند و همه شما ها آویزان می کنند از تاریخ درس بگیرید.
  9
  77
  دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  mahdi moud - تهران، ایران

  ا با رهبر حرومزادشون افتادن به جون مردم
  6
  50
  دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  ماکیاویلی از خاندان مدیسی حمایت کرد. خاندان پاپی.که به جای ۷ گناه. مسیحی‌‌ها .۹۰۰ گناه انجام دادند. در تمام زندگی‌ در کنار حکومت داران بود.می‌ گفت .حکومت داران برای حفظ قدرت خود. از خشونت و کشتار عقب نشینی نکنند. می‌‌گفت سسار بورجا.پسر پاپ. بهترین شوالیه که من دیدم. سسار بورجا.با خواهر خود می‌‌خوابید. با مادر ناتنی خود. خواهر خود را به عنوان روسپی اب دربار دیگران می‌‌فرستاد. برای حفظ قدرت خود. و بیش ۱۰۰ هزار نفر را کشت.در کتابش هنر جنگ. به حکومت دارن یاد می‌‌داد. که چرگونه ملت را کشتار کنند. و جمله معروف .هدف وسیله را توجیع می‌‌کند. قبل از اینکه زیادی بخوری و موزیانه این ملت را با ماکیاویلی مقایسه کنی‌.چشم کور را باز کن.چه کسی‌ ماکیاویلی است.دولتی که ۴۰ سال است. با دروغ حکومت. و برای حفظ قدرت هر یک ماه سیاست خود را عوض می‌‌کند. شیخ تریاکی. که استاد ماکیاویلی می‌‌تواند باشد. پسری دارد. که دست کمی‌ از سسار بورجا پسر پاپ ندارد.و ماکیاویلی تار از اهم خود شما که اینقدر موذی هستید.که خود را زیر کلمات قلمبه سلمبه پنهان می‌‌کنید. برای چه؟ برای پسترین و رذل‌ترین قشری .که ایران تا کنون دیده.
  4
  38
  دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::مسافران - آنکارا، ترکیه::]. مبنا و ملاک همین هست که اربابت مردم را میچاپد و وقتی اعتراض میکنند به گلوله میبندد و ساندیسخوری مثل تو به پخش این کلیپ اعتراض میکند. تو اگر... داشتی به کشتار جوانان معترض میشدی. ...
  4
  55
  دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.