نمایشگاه عکسهای رادیولوژی زنان قربانی خشونت مردان در حیاط بیمارستانی در میلان ایتالیا

صدای آمریکا :یک بیمارستان در شهر میلان ایتالیا، نمایشگاهی از تصاویر گرفته شده با اشعه ایکس زنانی که مورد حمله مردان قرار گرفته اند برگزار کرده که به گفته یکی از پزشکان بر «وحشت روزانه» خشونت علیه زنان تأکید می کند.
 
به گزارش آسوشیتدپرس، بیمارستان سان کارلو این نمایشگاه از عکس های رادیولوژی را در آستانه فرا رسیدن «روز بین‌المللی مبارزه با خشونت علیه زنان» در حیاط اصلی خود برپا کرده است.
 
نام زنان آسیب‌دیده‌ای که تصاویر اشعه ایکس آنها به نمایش درآمده برای حفظ هویت‌شان فاش نشده است. از جمله آنها زنی است که چاقویی در شکمش فرو رفته است. از تصاویر دیگر این نمایشگاه، می‌توان به تصاویری از اندام های شکسته بدن زنان، از جمله یک استخوان ساق پا که از وسط به دو نیم شکسته، اشاره کرد.
دکتر ماریا گراتزیا ونتدوری، جراح و رابط زنانی که از خشونت شوهر، دوست پسر، اعضای خانواده، و دیگر آشنایان‌شان رنج می برند، متذکر شد که برخی از این بیماران در ابتدا خود را قربانی خشونت خانگی نمی دانند.

این نمایشگاه که تصاویر آن از جراحات زنان در ۱۰ سال گذشته است، تا ۹ دسامبر در محوطه بیمارستان باقی خواهد ماند.
+5
رأی دهید
-16

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  مسافران - آنکارا، ترکیه

  یک سوأل از دوستان فرهیختهُ گریختهُ تراریختهُ آویخته در اروپا : آیا در اروپا نرینه ای هم باقی مانده که بشود به او صفت(مرد) را اطلاق کرد؟
  30
  1
  دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۳
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.