ویدیوی سرقت ۹ کیلو طلا از یک کارگاه طلاسازی در قلب تهران

رکنا: صحنه های دلهره آور از سرقت میلیاردی یک کارگاه طلاسازی از سوی دوربین های مداربسته ثبت شد و این تصاویر توانست در دستگیری دزدان نقش مهمی داشته باشد.سردار علیرضا لطفی رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام دستگیری باند سرقت مسلحانه از یک کارگاه طلاسازی به خبرنگار رکنا گفت: صبح پنج شنبه 30 آبان ماه گزارشی از یک سرقت مسلحانه در یک کارگاه طلاسازی در خیابان خیام به پلیس آگاهی تهران گزارش شد و تیمی از ماموران اداره یکم پلیس آگاهی تهران برای تحقیقات اعزام شدند.
 
وی افزود: کاراگاهان در بررسی ها پی بردند 2 جوان با داشتن اسلحه وارد این کارگاه طلاسازی شدند و در ابتدا با یکی از کارگران کارگاه درگیر شدند سپس با تهدید اسلحه اقدام به سرقت 9 کیلو طلا کردند.
 
این مقام پلیسی عنوان کرد: تصویر دوربین مداربسته در محل سرقت کاملا صحنه دزدی را ثبت کرده بود و با بررسی دوربین های بیرون از کارگاه تصویر یکی ازآنها که بعد از دستگیری مشخص شد او رییس باند است به دست آمد.
 
سردار لطفی ادامه داد: ماموران با توجه به رفتار کارگری که از سوی سارقان زخمی شده بود وی را بازجویی کردند و در نهایت این فرد با توجه به تناقض گویی هایی که داشت از سرقت مسلحانه با همدستی 2 دوستش اعتراف کرد.
 
رئیس پلیس آگاهی تهران گفت: کاراگاهان با شناسایی 2 سارق دیگر در 2 عملیات جداگانه در شامگاه 5 شنبه 30 آبان ماه موفق به دستگیری آنها شدند که اسلحه و 9 کیلو طلای سرقتی نیز از مخفیگاهشان کشف شد.
 
بنابراین گزارش متهمان برای اطلاعات بیشتر در اختیار ماموران پلیس آگاهی تهران قرار گرفتند.
+49
رأی دهید
-4

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.